Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek ha nem jövök ki az anyós-jelöltemmel? :( fórum

Mit tegyek ha nem jövök ki az anyós-jelöltemmel? :( (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2008. jún. 6. 09:09

Szia!

Igazuk van a többieknek soha az életben nem fog megváltozni. Én is így vagyok anyóssal, igaz, hogy fiatal vagyok de 13éve élünk együtt a férjemmel és van három csodás gyerekünk. DE a "kedves mama" még mindig aktívan piszkál. Egy arany szabályt azért tarts be soha ne szidd a fia előtt, nekünk 5évnek kellett eltelnie mire a férjem rájött, hogy a mama a hunyó és tényleg ránk telepszik meg nyíltan utál engem. Ha nagyon bánt a dolog akkor max szépen szólj a barátodnak, hogy neked ez nem esik jól. Ha komoly lesz a kapcsolat akkor a mamától egy kicsit távolabb kell kötözni mert az segít mi egy évig laktunk 60km-rel arrébb hát álom volt az az egy év. Igaz egy nap ötször telefonált de nem kell mindig fel venni a telefont sem, hát nem ülhet az ember lánya mindig mellette. Ha áskálódni kezd azt max azzal tudod kivédeni, hogy tényleg nem mész bele nyílt vitákban és nagyon bájos és kedves vagy így a párod is látja, hogy nem te szítod a veszekedéseket.

26. hpkati (válaszként erre: 24. - 9df60c3431)
2008. jún. 6. 09:08

Hát, ha az anyja pártjára áll, akkor csak megint azt tudom mondani:MENEKÜLJ!

Gondolj bele, család, ház, gyerekek, bármi vita közted és az anyósod között, Ő az anyja pártjára áll! Kikészülsz!

Az Én párom semleges marad, de így is nehéz. Minimális kapcsolatot tartok fent a "drága nagymamival", de így is kikészít időnként!

25. tücsimücsi (válaszként erre: 23. - Hpkati)
2008. jún. 6. 09:05
Ha nem is egy, de hasonszőrűek biztos. De legalább mi nem tartjuk vele a kapcsolatot. Nem csak én utálom, hanem mind a két fia is.
24. 9df60c3431 (válaszként erre: 17. - Hpkati)
2008. jún. 6. 09:05

Az anyjáéra.. :(( Teljesen igazad van..

Nekem eszem ágában sincs hozzájuk költözni, és érzem h ebből vita lesz..

23. hpkati (válaszként erre: 22. - Tücsimücsi)
2008. jún. 6. 09:03
Egyrugóra jár az agyunk! Vagy talán egy anyósunk van?
22. tücsimücsi (válaszként erre: 19. - Hpkati)
2008. jún. 6. 09:02
Úgy látom egyazon időben írtuk szinte ugyanazt.
21. 9df60c3431 (válaszként erre: 13. - Vmágika)
2008. jún. 6. 09:02

Ezen én is rengeteget gondolkoztam :(

Csak a már említett okát látom. Azt hiszi el akarom venni tőle a fiát, ezért viselkedik így..

Pedig én mindig kedves és udvarias voltam vele. Szülinapjára még ajándékot is vittem.

Az apósommal nincs semmi gond, de szerintem rajta is kicsit uralkodik anyósom..

2008. jún. 6. 09:01
Szerintem (bár nem ismerem a körülményeket) ez tipikusan az az eset amikor a kedves mamának nem veled van baja, hanem a helyzettel. Ilyenkor van az, hogy TELJESEN MINDEGY kit készül elvenni a fiacskája. Lehetőleg minél kevesebbet találkozzatok, eszedbe ne jusson odaköltözni! Kezdjetek külön életet az esküvő után.
19. hpkati (válaszként erre: 13. - Vmágika)
2008. jún. 6. 09:01
Az ilyen anyósoknak csak egy bajuk van: EL AKARJÁK VENNI A KICSI FIÁT! Mindegy, hogy milyen a leendő kismenye, kikészíti!
18. Vica44
2008. jún. 6. 09:00

én semmi pénzért nem költöztem volna anyósomékhoz.....

pedig az elején még játszotta, hogy kedves....

csak később derült ki, hogy miket mondott a hátam mögött....


legyél vele nagyon kedves és ne hagyj támadási felületet!

vegyél neki apróbb ajándékokat, hogy a párod lássa te mindent megteszel, de ragaszkodj hozzá, hogy minél messzebb kerüljetek.....

17. hpkati (válaszként erre: 12. - 9df60c3431)
2008. jún. 6. 08:59

Ha hozzá költözöl, tuti vége a kapcsolatotoknak!!!!

Ha vita van az anyósod és közted kinek az oldalára áll a párod?

2008. jún. 6. 08:59
na lanyok...sok itt a velemeny..ezek szerint Beautiful nem vagy egyedul...
15. vmágika (válaszként erre: 14. - Lizabella)
2008. jún. 6. 08:58
:DDDDDDDDDD))))
2008. jún. 6. 08:57
Akaszd fel még időben.Nehogy megkeserítse az életed jobban.
13. vmágika (válaszként erre: 6. - 9df60c3431)
2008. jún. 6. 08:56

Az megeshet.Itt az ideje eldönteni a párodnak,hogy visszabújik-e anyuci szoknyája alá,vagy új életet kezd veled!?Ami persze nem azt jelenti,hogy fizikálisan el kel szakadnia tőle végleg,csak lelkileg ne hagyja magát ostromolni!

Muszáj a kedves mamával sűrűn találkozni?Nem tudjátok valahogy kikerülni vagy legalább csökkenteni a találkozások számát?Mégis mi a baja veled anyósodnak?

12. 9df60c3431 (válaszként erre: 10. - 9bbb5bd983)
2008. jún. 6. 08:56

Ezzel gond lesz. Főleg ha netán választás elé kerülne.. én vagy az anyuci.


Azt akarja költözzek hozzájuk.. :( NA NE!!!!

2008. jún. 6. 08:55
Csatlakozz az itteni Anyós topicocba, hogy jól kipanaszkodhasd magad és újult erővel vehesd fel a "harcot" az anyósjelölttel! :)
2008. jún. 6. 08:53
Szerintem ha a párod jól kezeli a helyzetet, hogy nem igazán imádjátok egymást anyucival, és te is "tudsz viselkedni", nem lesz gond. Egyik füleden be... De ehhez tényleg kell a pasi.
2008. jún. 6. 08:53
Ez ellen úgysem tudsz tenni. Szerintem minden anyós félti a kicsi fiát, és te vagy az első számú közellenség, akit a fia esetleg szerethet (még) rajta kívűl. Megváltozni nem fog, abba ne is reménykedj. Kerüld a nyílt vitákat, és hagyjál rá mindent. Ha nem egy helyen laktok, soha nem fog kiderülni, hogy te teljesen máshogy csinálod!
2008. jún. 6. 08:53

Amúgy tipikusan az a típus, aki kiszolgálja a pici fiát, aki 26 éves de úgy kezeli mint egy óvodást..


Legutóbb is mikor együtt voltunk, felhívta telefonon, hogy hol jár ennyi ideig, mikor ér már haza, és mit kér vacsorára..


Na attól kész voltam.. :(

7. tücsimücsi (válaszként erre: 6. - 9df60c3431)
2008. jún. 6. 08:52
Mennyire fogtok közel lakni egymáshoz?
2008. jún. 6. 08:49

Attól félek áskálódni kezd majd, ellenem fordítja a fiát, és hasonlók..

Lehet, hogy csak az a gond, h ő a kisebbik fia, a nagyobbik már nem él vele.

Talán attól fél h elveszem tőle :(

2008. jún. 6. 08:47

Ismerős szitu!:)

Meg kell szokni sajnos,ha hosszabb távra terveztek. Ne hagyyd,hogy a fejedre nőjjön,de a párod előtt ne bánts,mert mit éreznél,ha ő ocsárolná anyukád?!

Kerülni kell a találkozást,meg felvenni a jópofit.:(

2008. jún. 6. 08:46
Szia..hat nem irigyellek..probalkozz meg az elejen..aztan ha latod, hogy nincs javulas inkabb keruld..ugyse valtozik meg..sajnos.
2008. jún. 6. 08:46
Menekülj!!!!!!!! Én egy nagyon jó házasságban élek, de az anyósom kibírhatatlan. Megkeseríti az életem, életünket!
2008. jún. 6. 08:45
Nyugtasson a gondolat,hogy nem hozzá fogsz feleségül menni,elég,ha a fiának megfelesz.A legjobb gyógyír párszáz km,de 30-40 is megteszi!:)
2008. jún. 6. 08:44
Mit tegyek ha nem jövök ki az anyós-jelöltemmel? :(
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook