Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, ha nagyon egyedül érzem magam? Kezdek begolyózni. Barátom nem foglalkozik velem. fórum

Mit tegyek, ha nagyon egyedül érzem magam? Kezdek begolyózni. Barátom nem foglalkozik velem. (beszélgetős fórum)


1 2 3
24. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2010. febr. 2. 12:48

Szerintem egyszerűen neked kellene megtalálnod azokat a dolgokat ,amik téged érdekelnek,neked kellene elfoglalnod magad,ha épp egyedül vagy,megtalálnod az olyan embereket akikkel közös témátok lehet.

Nekem ez az egész úgy tűnik,mintha sült galambra várnál,mi közben nem érdekelnek a munkatársaid,az egyetemisták,a barátod ,mert uncsik számodra,vagy épp nem tudnak szórakoztatni....


nem azért választ barátokat az ember,hogy kitöltsék az unalmas ,üres órákat,hogy szórakoztassanak.

Nem azért választ az ember társat,barátokat,hogy ne unatkozzon ,és legyen egyedül,hanem azért ,hogy az amúgy is teljes életét megoszthassa másokkal.

23. jency83 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2010. febr. 2. 12:46
Vagy egészen pontosan: akár én is írhattam volna ezt a fórumtémát, kb. 2 évvel ezelőtt, vagy 6, vagy 10...:)
2010. febr. 2. 12:44

Sziasztok! Csatlakozom az előttem szólókhoz, semmiért ne add fel önmagad. Nálunk nincs pénz,mégis mindig kitalálunk valami programot. Séta, hóangyalkázás,jó kis éjjeli beszélgetések-agymenések, puding főzés (az se drága) néha összejön egy korizás is :) Ez a fiú csak lehúz téged, ne aggódj a lapátra tételétől! Van egy kedvenc idézetem,ami mindig eszembe jut, ha félek megtenni valamit,ami lezárhat egy időszakot az életemben. Talán neked is segít :)

Fogadd szeretettel:

"Amit a hernyó a világ végének tekint,

azt a mester pillangónak nevezi"

21. jency83 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2010. febr. 2. 12:43
Szerintem a pasi nem szeret...sokszor voltam hasonló szitukban, mint amit leírtál...még a pszichológus gondolata is...Én szívesen beszélgetek veled, ha úgy gondolod, ha úgy érzed :) ! Csak egy dolog böki a csőrömet...sokszor én is kiakadtam anno az Anyukámra...elég komolyan, de NEM TUDHATJUK, HOGY MEDDIG FOG ÉLNI!!!Én sajnos 2 éve elvesztettem...és iszonyatosan megbántam, amikor csúnyán viselkedtem vele...de, ez valahol a tini-lázadókorszakhoz tartozik...és akkor nem tudhattam, hogy huszonévesen fogom elveszíteni. Szóval jusson néha eszedbe, hogy ANYA CSAK EGY VAN!!!És szeresd...!
2010. febr. 2. 12:41
Hasonló a gondolkodásunk, csak mostanában hanyagol. Egy héten max. 2-szer találkozunk. Nem tudok vele beszélni mostanában. Sms-re nincs pénze, pedig van internete, amin írhatna. Ma kap szerintem ő is fizetést, kiváncsi vagyok, ír-e. Szerintem, csak szombat este találkozunk, ha őfelsége nem megy párt marhaságra. Héten délutános vagyok, de ha tehetem, szombaton bemegyek túlórázni, mert nekem nincs ki megkeresse helyettem az albérlet és a kaja árát. Na meg a macskák miatt is dolgozom, hiszen nem azért fogadtam örökbe őket, hogy éhen haljanak.
19. Angyalbaba (válaszként erre: 15. - Evawitch)
2010. febr. 2. 12:39
Nem érdemes vele foglalkozni hidd el! Aki ilyen ilyen is marad... nem fog változni és ugye nem egy ilyen palival képzeled el az életed?
18. 78b7883de8 (válaszként erre: 15. - Evawitch)
2010. febr. 2. 12:37
Ha egy minimális szintig sem hajrandó figyelni rád, akkor miért vagy vele? Tényleg csinos lány vagy, ahogy már többen írták. Nem igaz, hogy nem találnál olyat aki törődik veled!
17. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 15. - Evawitch)
2010. febr. 2. 12:36
Mire vársz? Olvasd el és értelmezd a tartalmát, amit írtál. Látod? Te érte mindent, amit nem akarsz azt is, ő meg semmit? Hát egy nagy lxxxxx-t. Majd észhez tér és kapar nálad, ha tudja mit vesztett.
16. pirinyo79 (válaszként erre: 15. - Evawitch)
2010. febr. 2. 12:36

Ne csináld azt amit ő kér!

légy önmagad!

2010. febr. 2. 12:34
Azt mondja rólam, hogy sokat "gyagyázok" vele. Volt múltkor egy veszekedés, amikor 3-szor mondtam el neki valamit, hogy a szoba bejárati ajtót csukjuk be, a 2 szoba közöttit meg, ki hogy a mcska ne mászkáljon ki a konyába. Amire visszanéztem, pont az ellenkezője volt, becsukta a középső ajtót, a szobaajtót meg kinyitotta. Negyedszerre már idegbetegen nyitottam ki az ajtót és be is szóltam neki szépeket, amire már felfigyelt. Azelőtt meg nem értette meg, hogy este munka után, 11-kor nem szoktam enni, mert nem is vagyok éhes és rosszul is leszek a kajától. Kedvéért megettem egy hamburgert. Egész éjjel kinlódtam és engem hibáztatott, hogy nem létezik olyan, hogy kajától rosszul lenni. Akkor is azt állította, hogy én gyagyázok vele, pedig ő szólogatott be. Én csendben elkinlódtam volna.
2010. febr. 2. 12:33

Ne foglalkozz ilyen pasival.

Fiatal vagy még, jobbat érdemelsz!

Vagy: feltetted magadnak azt a kérdést,hogy:

Mit szeretek benne?

13. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 5. - Evawitch)
2010. febr. 2. 12:32
Egy életed van, nem lesz legközelebb máshogy csinálom. Úgy látom, hogy egy energiavámpírt fogtál ki, haladéktalanul rakd ki, szívja az életerődet, ezért kell kiraknod, és kezd el élni, és színeset is hordani, ok? Szívesen beszélgetünk itt is veled. Hobbi? Edzés? Milyen sport?
2010. febr. 2. 12:31
Csatlakozom az előttem szólókhoz! Nem jó az hogy nincsenek barátaid! Nem vagy te olyan idős hogy pl az egyetemista lakótársakkal ne gyere ki és ne tudj velük barátkozni! Matatanak igaza van ha bánatod van vagy valamiben segítség kell gyere ide a hoxára és írd ki magadból valaki mindig válaszol! Ha gondom van akkor nekem is válaszolnak és írnak jó kis hely! De a barátodtól nem szép dolog hogy elhanyagol sztem is lépj tovább rajta! Keress új kapcsolatokat akár itt is ...
2010. febr. 2. 12:30
szia, megnéztem a képedet, szép fiatal lány vagy, szerintem ne dugd el magad abba a sok feketébe:) persze ez csak egy vélemény.
10. 021a029148 (válaszként erre: 5. - Evawitch)
2010. febr. 2. 12:29
Mióta vagytok együtt?
2010. febr. 2. 12:29
Na látod? Erről beszéltem, amíg írtam neked, közben hány kedves ember jelentkezett. Ne keseredj el........
8. Bocianya (válaszként erre: 7. - A5e706b395)
2010. febr. 2. 12:29
igy ahogy irta MATATA!!!
2010. febr. 2. 12:28
Szerintem gyakrabban nézz ide a Hxára, kappsz ötleteket és lehet, hogy még barátnőre is lelsz. A barátodnak rakd ki a szűrét szerintem is, mert amíg ő van, addig más sem fog közeledni hozzád. Meg kell változtatni az életedet, és ezt neked kell kézbe venni, mert nincs más körülötted, aki segíteni akarna rajtad. Mi itt vagyunk, ha valami nagy gond van, kérdezz mielőtt cselekednél. Mondom, írd ki magadból a gondokat, itt név nélkül megteheted, ne magadat gyötörd állandóan, most ilyen gonosz a világ, rosszak az emberek többsége. Lehet, hogy eddig ilyenekkel találkoztál, de hidd el vannak rendes, kedves emberek, csak eddig rossz helyen kerested őket. Legyél nyitott, mosolyogj az emberekre, mert senki nem akar barátkozni szomorú, besavanyodott lányokkal. De az a jó, hogy te már rájöttél, hogy neked ez nem jó és változtatni akarsz. Rajta, sok sikert.!!!!!!!
2010. febr. 2. 12:27
Ja igen ilyen pasi.... amilyen a barátod...szerintem is dobd ki! ezerszer találnál különbet mozdulj ki egyedül meglátod nem fogsz egyedül maradni !
5. Evawitch (válaszként erre: 2. - 94c02c5bb5)
2010. febr. 2. 12:26
Régebben beszélgettünk sokat.Őt nem zavarták olyan dolgok, amik másoknak gusztustalan, pl. böfögés. Sok mindenről tudtunk beszélgetni. Akkor is volt, hogy semmit nem csináltunk, mégsem unatkoztunk. Ahogy észrevette, neki mostanában mindene az a párt, az az első.
4. Bocianya (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2010. febr. 2. 12:25

Szia!

Nem vagyok nagy Macska párti de nem is utálom öket... nekem kutyum volt de meghalt szegény a multhéten:( na de ne szomorkodjunk

Veszprémi vagy? ott is laksz?

nekem se mindig van kihez szolnom és a melo helyi beszélgetések sem olyanok mint ha lenne az embernek barátnöje...

2010. febr. 2. 12:23
Ha a barátod ennyire nincs tekintettel rád, nem érdemel meg. Nincs rosszabb a társas magánynál. Nekem is volt olyan, hogy nem volt pénzem, sem az akkori páromnak. Sétálni egy parkban, vízparton, kirándulni nem kerül többe, mint otthon maradni. Hogyhogy nincsenek barátaid? Hogyhogy nincs hová hazamenni? Ha gondolod, írj priviben.
2. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2010. febr. 2. 12:21
Szia, a cicáid nagyon édesek, rájuk mindig számíthatsz. Az állatok hűségesek. A barátod rakd ki. Majd akkor lesz ideje, meg pénze. Láttad, csak negatívat írsz róla, mi a pozitív oldala?
2010. febr. 2. 12:16
Nem tudunk elmenni sehová, mert neki soha nincs pénze. Ritkán találkozunk, het 1-2 alkalom. Ha dolgozik, csak otthonról akar elindulni munkába, akármikoros. A volt barátommal, akivel rövid ideig voltunk együtt, meg tudtuk oldani ezt. Nincs senkim, nincs aki megértene. Járok edzeni, dolgozom, albérletben lakom. Nincs senki, akinek elmondhatnám jó vagy rossz gondolataimat. Nem ért meg senki. Anyám is akkor hív, ha pénz kell vagy valamilyen hülyeség miatt, mert nem ért semmihez. Ma egész nap a gép előtt ültem,filmeztem, unatkoztam. Van 2 macskám, annak örülök. De beszélgetni is szeretnék valakivel, esetleg eljárni valahova, de nem EGYEDÜL. Barátommal hasonló az érdeklődésünk, de ő jobban belemélyed a dolgokba, aminek nem látom értelmét. Múltkor említettem neki, hogy unom, hogy sokat vagyok egyedül. Ő azt mondta, hogy szeret egyedül lenni. Én is, de nem ennyire. Idegbeteg lettem. Tegnap feldőlt egy polc, virágostól, cd-stől. A kaktuszomat jól megtapostam és kidobtam a kukába. Munkahelyen beszélgetek, de az más. Nekem nincs családom. Lakótársakkal lakom albérletben, akikkel nem tudok mit kezdeni, egyetemisták, más az érdeklődési körük és az életük. Ünnepekkor nincs nálm olyan, hogy hazamegyek látogatóba, mert nincs hova. Nem látom saját magam értelmét. Sokszor bőgök kínomban. Nem bírom ezt a tehetetlenséget, a sehová se haladást. Legszvesebben felkötném magam. Mit tehetnék? Pszichológushoz is jelentkezni akartam, de anyámékhoz szól a lakcím kártyám és egy másik városba kellene utaznom dokihoz. Ideiratnám, de ez egy albérlet és ez nem biztos hely, mint ahogy egyik albérlet sem az. Főleg nekem, aki nem tud kivenni egyedül egy lakást. Szeretnék külön lakásba menni, magam ura lenni ,egy olyan személlyel összeköltözni, akiben bízhatok és jó vele lakni. Nincs olyan, nincsenek barátaim. Barátommal nem lehetséges az összeköltözés, mert neki jobb otthon és nem is tudnánk megélni, mert a pénzéből sokat lead máshová, ami muszáj. Nem is akarná, abban bizos vagyok. Barátom sem ért meg engem, mert nincs szüksége olyanokra, mint nekem. Pl. egy saját lakás. Próbálok spórolni, de minimálbérből nehéz. Szeretnék boldog életet valakivel. Mit kezdhetnék magammal? Nem tizenéves depressziós kislány vagyok sajnos, aki a szüleivel él és van otthona.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook