Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit tegyek, ha edzés hatására vastagodom? fórum

Mit tegyek, ha edzés hatására vastagodom? (tudásbázis kérdés)


1 2
21. 1abbb5d144 (válaszként erre: 19. - Emagdi)
2015. dec. 8. 12:00

De, lényeges.

Te egy 102 kilós, duci edzőben megbíznál?

A stílusa szánalmas, ebben egyetértünk, ezt jól megfogalmaztad.

Annak is örülök, hogy így belejöttetek a témába, én finoman mertem célozgatni csak. :D

20. 1abbb5d144 (válaszként erre: 12. - 2f7e180b49)
2015. dec. 8. 11:58

Mi néz ki jól?

Az izmos felsőteste a szilikonlasztikkal és a sorvadt lábaival?

Egy hiteles edzőnek legyen már vádlija és némi combizomzata. Réka ezeket lefutotta. Feneke?

Tökre látszik jópár képen, hogy pushup bugyit vesz fel...

19. emagdi (válaszként erre: 15. - Simple)
2015. dec. 8. 11:54

igazából az kb mindegy lenne, hogy egy edző hogy néz ki, nem az a lényeg.

sasa-val az a gond, hogy közhelyeket írogat, de kb 8-10 témája van, és azokat pörgeti állandóan. miután másnál látta, hogy a kiscsajoknak bejön ez a lenézős, lehülyézős és öntömjénező stílus (lásd lifetilt), ő is elkezdte ezt nyomni. és az a vicces, hogy tényleg bejött neki, ez kell a nők tömegeinek, úgy látszik.

:S


mondjuk igaza van, ha ezért fizetnek neki, akkor megadja a népnek ami kell neki. viszont azok, akik ezért rajonganak kicsit szánalmasak. (aztán csodálkoznak, hogy miért nézik le a nőket a pasik.. hát ezért, mert az ilyenek alá adják a lovat.)

18. főnix01 (válaszként erre: 6. - Martha b.)
2015. dec. 8. 11:42

Szia!

Péntek Eniköre edzek, rengeteget guggolok, legtöbbször saját testsúlyos edzéseket csinálok. Enikönek rengeteg intervall edzése van, sok a kardió is. Ezért sem értem :( Vagy lehet, ha tartom az étrendet és az edzést, csak eltünik a zsír onnan?

17. simple (válaszként erre: 16. - Martha b.)
2015. dec. 8. 11:26
:D Igen furcsa, hogy magán miért nem alkalmazza a tudományát. :D
16. martha b. (válaszként erre: 15. - Simple)
2015. dec. 8. 11:23
Biztos sérvet kapott a sok súlytól:)
15. simple (válaszként erre: 13. - Martha b.)
2015. dec. 8. 11:20
Na de most, egy ilyen fizikumú valaki edzőnek meri magát nevezni?!
14. simple (válaszként erre: 12. - 2f7e180b49)
2015. dec. 8. 11:19
Én nem azért utálom mert tele van pénzzel, az irigység a legundorítóbb emberi tulajdonság szerintem, mellesleg nekem sincs hiányom semmiben. Számomra abszolút nem hiteles. Állandóan azt hangoztatja hogy huszonvalahány munkája van a testében, mégis nevetségesen néz ki. :D Botrány, amit ő edzésnek hív.
13. martha b. (válaszként erre: 10. - Simple)
2015. dec. 8. 11:18
:D És tényleg! Még sosem hallottam róla, de rákerestem."Teleszart zokni" hát sírok a nevetéstől.
12. 2f7e180b49 (válaszként erre: 10. - Simple)
2015. dec. 8. 11:12
Rubi azért jól néz ki,az más kérdés h utáljuk mert tele van zsével..de azért a kockahasa meg a szálkás segge karja combja valamitől csak hiteles nem ?
11. simple (válaszként erre: 6. - Martha b.)
2015. dec. 8. 11:04
Te mondod jól, ez így van ahogy leírtad.
10. simple (válaszként erre: 7. - Zakajeo)
2015. dec. 8. 11:03
Sasafitness haha :D Úgy néz ki a fickó mint egy teleszart zokni. Kb. annyira hiteles mint Rubint Réka :D
9. 1abbb5d144 (válaszként erre: 7. - Zakajeo)
2015. dec. 8. 10:45
nyugodtan keress rá másra is, más szakmai oldalra.
2015. dec. 8. 10:40

[link]


vigyázz nehogy elkezdj rá hasonlítani a túúúúl sok izommal..mert "gusztustalan" ha ien izmos a segged meg a combod : ))

2015. dec. 8. 10:39
Én javasolom a sasafitness oldalát olvasgatni ,a kereső kiadja ott megtalálod a választ...nem másolom be mit ir róla mert szerintem nagyon rádfér hogy rákeress,ész nélkül edzel ahogyan olvasom...
2015. dec. 8. 10:09

Szia!

Sajna 2 lehetőséged van. Vagy izmot növesztesz, vagy zsírt égetsz.A kettő együtt nem megy.Én azt javaslom, hogy állj le a súlyokkal egy időre és kardiózz. Ha lement a felesleged akkor jöhet a heti 3-4 kardió mellé a súlyzós edzés. Most az történik veled, hogy izmot építesz, de a zsír nem fog elégni ezért vastagabb leszel.Ott van az izom a zsír alatt csak nem látszik.Tartsd a diétád és néhány hét alatt lekocogod a felesleges zsírt, aztán jöhet a szálkásítás.Majd próbáld ki a HIIT edzést. Nagyon szuper:)

5. Vessla (válaszként erre: 3. - Főnix01)
2015. dec. 8. 10:03
Szóval nincs rajtad semmi felesleg :D gyakorlatilag. Igen, így izmot fogsz növelni :))))de az jóóóó! :D
2015. dec. 8. 09:48
Kardiozzál mellette; futás, taposó stb.
3. főnix01 (válaszként erre: 2. - Vessla)
2015. dec. 8. 09:46

Kb két kilo lehet rajtam, 60 kiló vagyok a 172 cm-hez, és az összes felesleg a combomon van és a fenekemen. Tudom, csoda ebböl nem lesz, csak egy picit kell még vékonyodnia.

Péntek Eniköre edzek az edzésterve szerint.

2. Vessla (válaszként erre: 1. - Főnix01)
2015. dec. 8. 09:43

Hát ez így kevés info.


Mennyi felesleged van kb. milyen mozgást/edzést végzel, milyen gyakran, milyen intenzitással.


Az izomnövelő edzést végzel, akkor igen, akár ez is lehet. Ne kerületet mérj, hanem zsírvastagságot, azzal többre mész. VAgy csak simán csippentsd össze a zsírt az izom felett. Érezni fogok, hogy csökkent, vagy nem :)

2015. dec. 8. 09:39

Sziasztok.

Másfél hónapja edzek. Most az történt, hogy izmosodott a combom és a fenekem, de nem hogy csökkent volna a kerületük, hanem nött!

Normálisan étkezem, feherlisztes cuccok kilöve, édesség kilöve, nap 1000-1500 kalóriát fogyasztok, heti 5x edzek.

Lehet, hogy elöször izom növekszik, majd utána csökken a zsírszövet? Vagy mit rontok el?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook