Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, ha csal a férjem? fórum

Mit tegyek, ha csal a férjem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2013. nov. 29. 14:34

Ki nem teheti. Mire fel, ha közöse a lakás? Ez csak a filmekben működik.. Bár vicces lenne látni az arcát, amikor megpillantja a bőröndjét az ajtó előtt.


Viszont minden további nélkül megteheted, hogy nem főzöl, mosol rá. Majd, ha halmokban áll a szennyese el kezd gondolkodni. Vagy odébb áll végleg. Mindkettő opció jobb, mint ahogy most éltek.

5. 72497ec515 (válaszként erre: 1. - Emilla)
2013. nov. 29. 14:34
Légy erős,és mutasd meg hogy nem hunyászkodsz meg előtte. Ha rendbe akarod hozni és nem akarod elveszíteni akkor én vennék egy-két csini fehérneműt stb. Semmiképp ne hagyd hogy kihasználjon,inkább te használd ki őt,légy lekezelő!
4. ea0de14294 (válaszként erre: 3. - Szafaripók)
2013. nov. 29. 14:27
Egyre jár az agyunk! :)
2013. nov. 29. 14:27

Én összepakolnám a cuccát, és lecseréltetném a zárat.

Nehogymár eljár csajozni, hazajön, te m eg mossál főzzél rá.

Értem én, hogy 3 gyerek, stb., de mit szeretnél mutatni a gyerekeidnek? Hogy apa a jó példa, meg anyát így meg lehet alázni? Vagy valami mást...?

2. ea0de14294 (válaszként erre: 1. - Emilla)
2013. nov. 29. 14:27

Szia!


Sajnos,ez már akkor tönkre ment,mikor elkezdődtek a gondok,és Te többet adtál a kapcsolatba,mint Ő.

Talán,ha egy zsákba tennéd a ruháit az ajtó elé,mikor hazaér,és kicseréltetnéd a zárat,talán elgondolkodna,hogy itt már nem Ő irányit.

Ne hagyd magad,mert teljesen tönkre tesz,és kihasznál!

Sajnálom!

2013. nov. 29. 14:23
Segítséget szeretnék kérni elmondanám a történet 13 éve élek házasságban 3 gyerek saját lakás mindenünk meg van nuku hitel férjem egyfolytában ivott folyamatosan kértem ne tegye emiatt mindig veszekedés és én csak tűrtem mert szeretem a szexben mindig én aktívabb voltam képes lettem volna minden nap ő heti 2-3-mal is megelégedett egyik nap sms fedeztem fel a telóján majd részletes számlát kértem és lám a nap minden percében hívta a barátnőt 1 hónapig tagadott nincs semmi csak telefon majd az egyik nap nem jött haza a nőnél aludt és a mai napig így van ez már lassan 2 hete a gyerekekkel nem törődik délután 4-kor zuhany és elmegy a barátnőhöz reggel hazajön kávé mosdás munka délután előröl kezdődik az egész amikor mondom költözőn el azt mondja hogy ez így jó neki nem megy sehová minden reggel elmondja ez csak egy állapot és majd vissza tér hozzánk csak nem most de azért én várjak rá pénzt haza nem ad munkáját el hanyagolja minden pénzt a nőre költ és én még mindig nagyon szeretem mert ilyen nincs hogy az ember házassága 1 hónap altat tönkre megy segítsetek légyszi
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook