Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, ha a parom biszexualis? fórum

Mit tegyek, ha a parom biszexualis? (beszélgetős fórum)


1 2
21. realbrigitte (válaszként erre: 20. - Magicmag25)
2010. jan. 28. 09:12
ez nekem inkább egy jóbaráti viszonynak tűnik, mint egy szerelmi kapcsolatnak. megcsalt, ez a tény. ha mindig ugyanazzal, akkor azt is szereti, úgy mint téged. nem irigyellek, nem könnyű.
2010. jan. 27. 23:28

Tudjatok,gondolkoztam egy picit.En regebben nagyon hiszterias voltam, mindenen kiakadtam. Uvoltoztem, ajtot csapkodtam.2006-ban meghaltak a szuleim, azota nagyon sokat valtoztam, lehiggadtam.Ezt a dolgot is eleg higgadtan veszem.Tudjatok mi lesz?Szepen elmegyunk nyaralni egyutt, es megprobalok masfele tekingetni en is. Mert lehet, hogy nem is o az igazi szerelem.Az az igazsag, hogy nagyon nagy banat utan kezdtem vele egy kapcsolatot kiepeiteni, talan ezert is voltam sokaig ilyen nyugodt, mert bizotnsagra vagytam.

Termeszetesen szeretem, csak ezt az oldalat meg nem igazan mutatta meg nekem.S mivelmost ez egy uj dolog, meg kell talalnom a modjat, hogy kikeveredjek ebbol.

Masreszt, mi nyiltan kibeszeljuk a szexualitast, ki kivel, mit es hol csinalt. Ezzel nincs problema, szerintem meg a kalandjait issiman megosztana velem.Baratokkent tokeletesne mukodunk, szeretokkent is, de lehet egy parkent nem. S ezt elobb-utobb el kell fogadnom.

2010. jan. 27. 23:14
Bizony, bizony a házasság mégsem egy rossz intézmény. Vízválasztó, elkülöníti a kalandozások idejét a családalapítástól. Kérdés kinek mi a célja?
18. 80ASIQ (válaszként erre: 15. - Magicmag25)
2010. jan. 27. 23:00
Már sejtem mi lesz ennek a vége. Mondunk, ki ezt, ki azt, de dönteni Neked kell nyilván.
2010. jan. 27. 23:00
"adj"
2010. jan. 27. 22:59
Higgadtan beszéljétek meg, az a lényeg! Nem tudom pl Őt mennyire zavarná, ha Te is félrekacsintgatnál...! Az lehet megváltoztatná az egész helyzetet! Mindenesetre, ha ez így nem jó és nem tudtok megoldást találni, akkor szerintem legyen vége! Ha most úgy is érzed, hogy Ő az igazi, higyj nekem, TÖBB IGAZI van a világon! :) Jah és ne siesd el a dumcsit erről, agy időt magadnak, persze ne túl sokat!
15. magicmag25 (válaszként erre: 12. - 80ASIQ)
2010. jan. 27. 22:49
Igen, az faj, hogy masfele tekintget,nem az oszintesege, ez egyertelmu.Az az igazsag, hogy tervez velem, pl. kozosen megyunk nyaralni, es tervezi, hogy osszekoltozunk-jelenleg kulon lakunk, de napi kapcsolatban vagyunk.De tudod, ketsegeim tamadtak,igyhirtelen, szeretem e snem tudom, hogy mit tegyek.Azt hiszem egy hosszu beszelgetesrevan szuksegunk es ujra lefixalni a szabalyokat. Masreszt, azt hiszem ez nekem mar akkor csodot mondott,amikor elkezdtem erezni, hogy beleszerettem.
2010. jan. 27. 22:43

és komoly a kapcsolat?

mi a terv?

a jövőben

13. 80ASIQ (válaszként erre: 9. - Magicmag25)
2010. jan. 27. 22:42
Persze! Beszélj vele!
12. 80ASIQ (válaszként erre: 9. - Magicmag25)
2010. jan. 27. 22:41

Te tudod mit tolerálsz neki. Ugye a mostani erkölcs az, hogy egy ember csak egy emberhez tartozhat oda is, vissza is. Te beleegyezésed adtad neki, hogy legyen mással is, ha védekezik. Hát védekezzen is! De ha ez neked nem tetszik, ami akkor is érthető, ha beleegyeztél, akkor jobb vele szakítani, mert az idő múlása inkább a megszokásnak illetve a megunásnak kedvez, illetve egyre jobban erősödik a vágy egy új partner iránt. Egy év még semmi, de ha máris igényei vannak, akkor a szakítást javaslom.

A hideg-meleget nem kell rossz néven venni, ami engem illet, nem vagyok rossz indulatú.

Most látom:

"De faj, hogy ezt igy nyiltan elmondta"

Másnak meg az fáj, ha tagad a másik...

De gondolom, inkább maga a tény fáj, hogy kifele kacsintgat, mint az őszintesége. Igaz?

Javaslatom: Szakítsatok!

2010. jan. 27. 22:39
uhh,ha én megtudnám,hogy a pasim,férfiakkal is popószexszel...hát belém nem rakná többet az fix! :S
10. 6ec4d474aa (válaszként erre: 9. - Magicmag25)
2010. jan. 27. 22:36

Válaszd a hárman párban,2 férfi 1 nő.

Leleshetsz a honlapokról néhány figurát.

De alapban is megháromszorozod a lehetőségeket.

9. magicmag25 (válaszként erre: 7. - 80ASIQ)
2010. jan. 27. 22:31

Huuu, kaptam hideget-meleget rendesen.En is hasonlo velemenyen vagyok. Kezdettol fogva tudtam, hogy biszexualis, de ugy voltam vele, ha szeret engem, akkro velem van.Mostanaban kezdte elmondogatni, hogy talalkozni akar masokkal is. Mondtam neki okes, addig,amig vedekezel. Nyitott vagyok ezen a teren, nem itelem el. De faj, hogy ezt igy nyiltan elmondta, habar megbeszeltuk, ha valaha ez elo fog fordulni, jobb,ha szolunk egymasnak.

Akkor a biszexualisok ne iseljenek mondjuk parkapcsolatban?Nem tudom, hogy gondolod.En nem vagyok leszbikus, szeretem a noket, megnezem oket, ha szepek es csinosak, de nem tudnek elmenni veluk.

Mindenesetre eleg vegyes erzelmek vannak bennem.mar lassan egy eve vagyunk egyutt. Lehet nem is szerelems belem, csak a szex miattvan velem?S most mas kell neki.Azt hiszem le kell ulnunk beszelgetni.

2010. jan. 27. 22:27
Használt közben a vibrátort is.
7. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - Magicmag25)
2010. jan. 27. 22:22

Van aki a teljesen normális (Bocs!) párjára féltékeny, mert ne adj Isten megnéz egy másik nőt. (Férfinek feltételezem a párod.) Ő megnéz egy másik pasit... Lehet, hogy kívánja is...

Szerinted hol a határ? Ha megnézi az baj? Ha megkívánja, de ellenáll az jó? Ha Nem áll ellen az baj? Miért? Azt írod, nagyon nyitottak vagytok. Vagy azt nem így kell érteni? Férfi vagyok, de leszbikus nővel csak akkor élnék, ha hármasban szexelnénk. Hogy közben ők egymást is nyalogatnák? Ha mindketten engemet is, az maga lenne a Paradise! Lehet, hogy Neked nincs kedved ezzel viccelődni. De mit írjak egy ilyen kérdésre.

Ne haragudj!

Másképpen nézve a dolgokat, én csak normál szexuális érdeklődésű nővel élnék együtt. Egy bi-vel szakítanék.

2010. jan. 27. 22:18
Szia! Szerintem ha szereted a párodat, akkor nem lépsz félre nem igaz? Tehát ha szeret téged, akkor nem megy el senkivel egy "kósza numerára". Amellett még betegségeket is vihet neked... Az én ismeretségemben vannak homo és biszexuális férfiak és nők egyaránt, de sajnos azt vettem észre hogy náluk több a félrelépés mint a hetero kapcsolatokban. Főleg a homo fiúknál, de a leszbikus lány ismerőseimnél is előfordult. Ez persze nem szentírás, csak egy észrevétel. Szóval ha szeretet van akkor félrelépésnek nincs helye semmiképp!
2010. jan. 27. 22:18
Szerintem ha te nem tudsz elviselni egy olyan tulajdonságát vagy kívánságát, ami neki fontos, ő pedig nem hajlandó ezen változtatni egyértelmű a helyzet. Nem egymásnak vagytok kitalálva. Lehet biszexuális, egészségére. Attól még ha férfival megy el ugyanolyan megcsalás, mintha nővel tenné. Érezzen így de tartsa kordában a dolgait. Ha nem megy akkor ennyi. Bocs, ha kemény vagyok, de őszinte véleményt kértél.
2010. jan. 27. 22:16
Szerintem az,hogy valaki biszexuális,nem jogosítja fel arra,hogy ne legyen hűséges.Persze könnyű azt mondani,hogy nagyon szeret téged,de azért neki kell a fütyi is,mert az más,mint egy nővel lenni...csak akkor ennyi erővel Te is mondhatnád,hogy megcsalod őt,mert minden pasi nemiszerve más és más,és a párodéhoz képest egy másik pasi,más élmény lenne...
2010. jan. 27. 22:15

Hát...elég fura szitu! Nem irigyellek! Magamból kiindulva én tuti nem bírnám elvieslni ezt! Vagy én, vagy más, de a kettő egyszerre elképzelhetetlen! Nem mondom meg mit tegyél, ezt Neked kell eldöntened! Gondolkodj el rajta! Ezt mióta tudod???

Kitartás!

2010. jan. 27. 22:14

uh bakker

nem irigyellek

mióta tart ez a kapcsolat?

2010. jan. 27. 22:11
Oszinte velemenyeteket varom a temaban!A parom biszexualis, mindketten nagyon nyitottak vagyunk, deengem azert neha nagyon zavar, ha mondjuk el szeretne menni massal is...Megol a feltekenyseg, mondjam ki oszinten!A zoldszemu szornyeteg ott van bennem,es kinoz, hogy vajon en nem vagyok eleg jo neki?De mindig bizonygatja, hogy mennyire szeret, mennyire fontos vagyok neki, elhalmoz mindenfelevel. Szorakozni jarunk, es a szexualis eletunk is jo...aaaaaa, nem tudom, mi a velemenyetek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook