Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tegyek, eddig fekete volt a hajam de tegnap koktéllal akartam leszivatni, de csak a tövét szívta ki? fórum

Mit tegyek, eddig fekete volt a hajam de tegnap koktéllal akartam leszivatni, de csak a tövét szívta ki? (tudásbázis kérdés)


1 2
7. 4c4743ec7d (válaszként erre: 6. - Krisztina:))
2010. márc. 16. 14:00
Ajjj azt semmiképp ne csináld! NEm fogja leszedni csak sokadig szőkítőporos pepecselés után, ráadásul totál hazavágja a hajad. Otthon meg pláne ne tedd, ha nem akarod, h roncs legyen a hajad.
2010. márc. 16. 13:57

hát nem szeretem a fodrászokat de a mostani nagyon bevált lehet azért mert barátnők vagyunk!

azon gondolkodom ha sima szőkítőporral és oxival bekenem akkor lehet leszívja!

szerintetek?

2010. márc. 16. 13:57

szia probáld meg a pigment eltávolitot.

gondolom azért ajánlotta azt a modszert amit ajánlott mert ő maga nem merte bevállalni

nagyon sok fodrászt issmerek aki el sem vállalja de az igaz hogy ilyen hulyeséget sem mondd hogy csináljuk magunknak..

én a helyedbe az oxy reloadot probálnám ki

2010. márc. 16. 13:54
Menj fodrászhoz de ne ahhoz aki házilag ilyen tippet ad!
2010. márc. 16. 13:54
Egyszer én is megpróbáltam megszabadulni a feketétől, de nem tudtam. Nekem is csak a tövét szívta ki... Borzalmas látvány volt, ezért visszafestettem feketére.
2010. márc. 16. 13:53

segítsetek!!!a fodrászom nem ért rá de adott egy tippet amivel leszivtahatom a fekete szint a hajamról,de nem vált be!

SZÖRNYEN néz ki!mit tegyek?

2010. márc. 16. 13:52
Mit tegyek, eddig fekete volt a hajam de tegnap koktéllal akartam leszivatni, de csak a tövét szívta ki?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook