Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tegyek ebben a megszorult élethelyzetben? fórum

Mit tegyek ebben a megszorult élethelyzetben? (beszélgetős fórum)


26. fc03b2622b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 6. 20:54

Szurkolok, hogy legyen gyermeked én nagyon megértelek!


Járj olyan helyekre, legyen olyan hobbid, ahol vannak nők, ismerkedj, társkeresőn is.


Akár kisgyermekes anyákkal, akiknek egyedül nehéz. Ha összejön, akkor máris lenne egy gyermeked, azután lehet közös is! :)

2023. júl. 6. 20:38
Köszönöm szépen az eddigi hozzászólásokat, ötleteket, biztatást!
24. _Berry_ (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 6. 17:19
Próbáld meg Kánya Kata társkeresőjét. Volt vele egy interjú, amiben mondta, hogy igaz, hogy nem olcsó, de a tagság ideje korlátlan. És abban is igaza van, hogy aki kifizet annyit, az nem szórakozásból lesz tag, hanem valóban társat keres.
23. papája (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 6. 16:41

Nagyon sajnálom, hogy ennyire nehéz neked.

Nagyon okos, tanult fiatalember vagy. A gyógyszerészet igazi tudomány és kihívás. Légy magadra büszke, merj határozott és bátor lenni, ez vonzó a külvilág felé. Építs karriert, ne bújj el az emberek elől, nézz a szemükbe. Menni fog !

Fiatal vagy még, vár rád egy szép, boldog jövő.

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Főnix3)
2023. júl. 6. 15:45
Köszönöm az ötleteket!
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Papája)
2023. júl. 6. 15:43

Bocsánat, akkor ezúton köszönöm a jó tanácsaidat.

Tudod, nem mindenkinek olyan könnyű az ismerkedés..introvertáltként különösen ez a helyzet. És ugyan semmi értelme a múlton rágódni, de a csalódások se sokat használnak.

Amúgy az egyetemen gyógyszerész szakot végeztem és főleg ügyeleteket, helyettesítéseket vállalok.

2023. júl. 6. 10:03
Fiatal vagy meg elötted az elet!!!
19. papája (válaszként erre: 18. - Főnix3)
2023. júl. 6. 09:46

7. hozzászólásomban én is ezt ajánlottam. Szóra sem méltatta. Szerintem csak jár a szája, nem mer ő ismerkedni, mert nincs elég bátorsága.

Vajon milyen diplomája és munkája van egy ilyen félénk embernek ?

18. Főnix3 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 6. 08:54

Itt is nyithatsz saját névvel egy barátkozós fórumot,lehet lesz olyan hölgy, akinek szimpatikus leszel. :)

Vagy frissítsd fel az előzőt, ahol a neved is kint van. Így tudnak olyanok is írni neked, akik kicsit esetleg szégyenlősebbek. Sok nő vágyik társra,gyermekre itt is. :)

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Charlize)
2023. júl. 6. 02:45

Nem vagyok baptista, de egy jó ideig jártam a saját felekezetem gyülekezeteire (róm.katolikus). Ott a 25 év fölötti nők (lányok) már szinte mind foglaltak sajnos.

Persze, próbáltam már a netes társkeresést; a "színvonalasabb" oldalakat természetesen; már jópár éve regisztráltam rajtuk, de eddig 0 sikerrel. A sport jó ötlet, túrázok, csak sajnos kevés korombeli lány szeret túrázni. Kutakodtam klubok után is, de ilyenek még léteznek egyáltalán?

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Bichi)
2023. júl. 6. 02:39
Köszönöm a "jókívánságodat", azt hiszem írtam az elején, hogy építőszándékú, jóindulatú hozzászólásokat szeretnék, mert számomra igencsak érzékeny a téma. Bírálatot is írhattok (sőt), de az ilyen rosszindulatú megjegyzéseket nem kérem... válaszolhatnék is valami "kedveset" Neked, de beérem annyival, hogy remélem, Te nem vagy ilyen helyzetben és remélem, nem is kerülsz, ugyanis remélhetőleg már boldog édesanya vagy!
15. _Berry_ (válaszként erre: 12. - Bichi)
2023. júl. 5. 22:39
Pedig ez még mindig jobb, mint amikor 1 éjszakás kapcsolatból lesz gyerek, akár úgy, hogy a nőnek eleve ez a célja, az apa meg aztán soha nem tudja meg. Itt legalább ha nem is élnek együtt, a gyerek mégis kaphat egy gondoskodó apát.
14. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 5. 21:21

33 éves vagy. Még simán megtalálhatod a párodat.


Sokan vannak hasonló helyzetben mindkét nemből. Úgy hallottam, hogy a baptisták pl. a gyülekezetükön belül tartanak rendszeresen ilyen ismerkedős találkozókat. Több párt ismerek, aki így jött össze.


Ha nem vagy baptista, neked kell keresned a párod, nyitottabbá, érdeklődőbbé kell válnod.

Társkeresőt próbáltad már? Tanfolyamra, valamilyen klubba, sportolni nem jársz? Nincs kutyád, akit vihetnél kutyafuttatóra? Stb.

13. michelle.r (válaszként erre: 12. - Bichi)
2023. júl. 5. 21:09

Miért? Mi a baj vele? Miben más a helyzete, mint amikor egy egyedülálló apa nélkül szeretne gyereket, vagy annyira kétségbe van már esve, hogy keresi a "donort" És akkor általában kórusban bíztatják, hogy hajrá, joga van hozzá, tegye csak meg. Akár egyéjszakás kaland árán is.


Én ezt nagyon ellenzem, épp ezért érdekel - nem kötekedésből - hogy ha pasi az illető, aki így akar gyereket, az miért rosszabb?

12. Bichi (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 5. 19:40

Nem kétséges, hogy ugyanaz vagy, és remélem hogy nem találsz ehhez nőt.

Szerintem itt nagyon nem a nőkkel van baj, hanem veled.

Segítesz anyává válni? Hát egyem a husodat, micsoda jólelkűség...

11. birebora (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 5. 16:16
Instabil személyiség sok van mindkét nemben.
2023. júl. 5. 16:09

Bocsánat, most találtam csak ezt a fórumot; legközelebb felvállalom a nicknevemet.

Az örökbefogadás soha sem volt opció számomra; ezért is írtam azt, hogy saját gyermeket szeretnék.

Lehet, hogy én voltam, aki nyitott itt már fórumot; legalábbis adtam fel hasonló tartalmú hirdetést, amit a 3-as válaszoló írt.

A "minden megoldás érdekel"alatt azt értem, hogy sokféle lehetőséget el tudok képzelni, fogadni. Elsődlegesen a legjobb lenne, ha egy olyan lánnyal találnánk egymásra, akivel szeretetben lehetne gyermekünk. De mint írtam, ez rettentő nehéz. Eddig olyan kapcsolataim voltak, ahol a lány nem akart gyereket; vagy akart, de később (pedig 30 múlt már); vagy akart, de instabil személyiségű volt

Másodsorban abba is belemennék, hogy közösen vállalnék gyermeket egy olyan nővel, aki szintén nagyon szeretne, de nem élnénk együtt (társszülőség).

Harmadsorban azt is megtenném, hogy "segítenék" anyává" válni, aki már nagyon-nagyon szeretne gyermeket, de eddig nem jött össze neki sehogy se.

9. _Berry_ (válaszként erre: 4. - 80ASIQ)
2023. júl. 5. 11:53
Magyarországon az egyedülállóknak nagyon megnehezítették az örökbefogadást. Ha kapnak is, leginkább olyat, aki családoknak nem kellett, mert pl. egészségügyi problémája van a gyereknek.
2023. júl. 5. 10:51

33 évesen nem vagy még lemaradva.

Kétségbe vagy esve,pedig nem kellene. Keresd meg a párod, akivel boldogan tudtok készülni a gyermekáldásra!

Miért nem működtek a kapcsolataid?

7. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 5. 10:33

Esetleg itt is megtalálhatod a párod, mert sok lány indított már hasonló fórumot.

Mivel itt férfi kevesebb van talán ők nem jártak sikerrel.


Először is vállald fel a nick neved, mert anonímként nem tudnak neked írni. Másodszor adj a fórumodnak egy olyan címet, ami felkelti a párkereső lányok érdeklődését .


Sok sikert !

2023. júl. 5. 09:01
Fiatal vagy még, meglesz a párod.
2023. júl. 5. 08:58
Sajnos olyan konkrét megoldást, amivel záros határidőn belül biztosan gyermeked lesz, nem tudok, mert valószínűleg nincs is. Ismerem az égető gyermek utáni vágy érzését. De sajnos az életben vannak dolgok, amikről le kell mondani, amiket el kell fogadni, hogy úgy vannak, ahogy. Te még egyáltalán nem vagy öreg ahhoz, hogy párt találj, akivel közösen gyermeketek lehet. Bízz benne, hogy az élet megadja, amire vágysz, és fogadd el, ha esetleg mégsem.
2023. júl. 5. 08:14

Árva gyereket nem lehet örökbe fogadni?

Vagy: gyerekes nővel megismerkedni? Biztosan vannak ilyenek. (Akár úgy is, hogy a nőnek párja van.)

3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 5. 07:10

Először is, 33 évesen nagyon nem vagy lemaradva semmiről.

Másodszor te voltál, aki már indított erről fórumot? Kisértetie a hasonlóság, ahol egy férfi nő nélkül akart gyereket, akár úgy is, hogy a nőnek párja van.

Egyébként mondj már egy példát, hogy amúgy mi az a "minden megoldás érdekel"?

2023. júl. 5. 06:59
"Megszorult élethelyzetben"meg kell tanulni,engedni és nem akarni,mindennek eljön az ideje,sokkal jobban rád talál ami a tiéd ha megengedésben,elfogadásban türelemben lubickolsz és mindezt ráadásul vidáman teszed :)
2023. júl. 5. 02:47

Sziasztok!

Először is bocsánat, hogy férfiként írok ide, de úgy gondoltam, adok egy esélyt ennek a fórumnak, hátha valaki tud segíteni.

Szóval..33 éves, diplomás, stabil életvitelű ember vagyok, akinek az életéből nagyon hiányzik már egy gyermek..

Természetesen több kapcsolatom is volt már, melyek vagy az én, vagy az ő hibájából vakvágányra futottak. Kissé (vagyis eléggé) belefásultam, fáradtam már a hiábavaló ismerkedésbe, párkeresésbe; kipróbáltam a netes társkeresést is már évek óta, rendezvényekre is jártam. A képhez tartozik, hogy alapvetően introvertált típus vagyok, aki nehezebben teremt kapcsolatokat.

Mindezzel még meg is tudnék békélni, viszont évek óta egyre erősebb a vágyam egy saját gyermek iránt, akiért mindenre képes lennék. Természetesen tudom, hogy a legjobb az, ha teljes családban nevelkedik, most is ezt vallom ideálisnak, de ha nem jött (jön) össze, akkor mitévő legyek? A nőknek (elméletileg) könnyebb, mert ha már végleg nem találnak társat, akkor elmehetnek egy spermabankba akár, de mi férfiak mit tehetünk hasonló helyzetben?

Nem szeretnék lemondani a csodáról, hogy apa lehessek. Minden megoldásra, javaslatra nyitott vagyok.

Nagyon érzékeny téma ez számomra, úgyhogy kérlek Benneteket, hogy építő jelleggel szóljatok hozzá!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook