Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit tegyek az egerek ellen? fórum

Mit tegyek az egerek ellen? (beszélgetős fórum)


1 2 3
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Globus)
dec. 3. 15:57
ezt még nem próbáltam, de mindenképp ki fogom. hátha...
4. boldogzokni (válaszként erre: 3. - Globus)
dec. 3. 15:52
Mi is fogtunk így, de utána a macska megkapta. Hát bocs, ez az élet rendje. Ha csak az udvarba viszed, simán visszajön.
3. globus (válaszként erre: 2. - 55Judit)
dec. 3. 15:49

Mi virágcserepes módszerrel is fogunk, ily módon élve van kitessékelve az udvarra. Régimódi cserép deszkalapon, kitámasztva befelé fordított dióval.

Tény, hogy türelmesnek kell lenni, ráadásul FI-nál több is van.

2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 3. 15:41
A padlásra kéne jó illatos csalit felrakni csapdába. Kis darab füstölt kolbászt. Vagy ha van kukoricád, vagy napraforgó, ezekre nagyon mennek. Kisállat kereskedésben vagy takarmányboltban, vagy a piacon lehet kapni napraforgót kilós zacskókban is.
dec. 3. 15:09
Egy hónapja másról sem szólnak a mindennapok, csak a küzdelemről. A gipszkarton fölött rodeóznak az egerek és valami túlélő rágcsálókról lehet szó, mert úgy érzem lassan mindent IS kipróbáltam: először az ártalmatlan dolgokkal kezdtem: illóolajos vattapamacsok, élvefogó csapdák, felkutattam a lehetséges bejutási helyeket és alufóliával betömködtem, ultrahang, de folytatódott a rémálom. Utána jött a hagyományos egérfogó, a ragacs és a méreg. Az egérfogóból valami profi módon szedik ki a kutyatápot. A szomszéd cicája rendszeresen itt van, de simán vonulnak előtte az egerek. (a mérget olyan helyre raktam, ahol nem tudja elérni). Mi a francot tehetnék még?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook