Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit szóltok hozzá, hogy állandóan zaklatják az embereket a telefonálgatással, hogy hány éves, volt-e már üdülni stb. fórum

Mit szóltok hozzá, hogy állandóan zaklatják az embereket a telefonálgatással, hogy hány éves, volt-e már üdülni stb. (beszélgetős fórum)

1 2
22. szimba
2008. okt. 4. 09:44
Engem ritkán hívnak, ezért nem szoktam kiakadni. Udvariasan elutasítom őket és kész.
2008. okt. 4. 09:39
Aki meg felveszi, annak nem kell jólnevelnek lenni, nyugodtan tegye le ,úgy a mobilt mint a vezetékest. Senki nem köteles magyarázkodni egy idegennek,miért nem akar tárgyalni vele, arról ami nem érdekli.
2008. okt. 4. 09:33
Sztem rohatt idegesítő, h egyeseknek ez a munkájuk...én már fel sem veszem ha Nincs szám, általában ők hívnak igy...
19. c4f059c04b (válaszként erre: 18. - Daroki)
2008. okt. 4. 09:32
Egyszer én is megdöbbentem amikor vettem egy mobiltelefont, és kérdezték, akarom-e azt, hogy senki ne tudja meg a számom akinek nem én adom meg.Nem gondoltam, hogy ezt külön kérni kell mobilszán esetén, azt hittem ilyen számot nem adnak ki. Ezek szerint még a tudakozótól is kérhetik valaki mobilszámát.
18. daroki (válaszként erre: 17. - C4f059c04b)
2008. okt. 4. 09:26
Engem mobilon hívogatnak,nem a vezetékesen.És elvileg titkosítva van a számom.
2008. okt. 4. 09:24
Mi ezt megoldottuk azzal,hogy nincs vezetékes telefonunk. Megszüntettük. Már a nethez sem feltétlenül szükséges vezetékes telefonvonal.
2008. okt. 4. 09:24
én elhajtom őket rögtön.....
15. daroki
2008. okt. 4. 09:19

Múltkor felhívtak,hogy mivel hűséges előfizető vagyok(tv-net-telefon)ezért most ingyen és bérmentve bekötik nekem a digitális vmit.Mondtam,hogy köszönöm szépen,de nem kérem,megvagyok elégedve az analóggal is.

Eltellik pár nap,mondja a csaj a telefonba,hogy akkor mikor tudnak jönni bekötni a digitális cuccot,mert megrendeltem.Na ez azért már bosszantó tudott lenni!Természetesen elmondtam a csajnak,hogy nem kértem és legyenek szívesek ne hívogassanak,ha én majd szeretnék digitálisra átmenni,akkor én jelentkezem,de ez az elkövetkezendő 100 évben nem fog előfordulni!

14. *hera*
2008. okt. 1. 18:28
Nagyon dühítő!Hozzánk személyesen jött mindig egy idősebb nő,én legalább háromszor küldtem el,mégis próbálkozott újra meg újra.Na akkor a férjem megelégelte,leordította a haját hogy hagyjon minket békén...azóta nem jött:))
2008. okt. 1. 18:11
De gondolom nem olyan sűrűn...
2008. okt. 1. 17:43
Nálunk az összes telefonszám titkosítva van, mégis megtalálnak minket.
2008. okt. 1. 17:41

Szerintem ki lehet bírni, ha néha felhívják az embert. Ha már néhány szót nem tudunk váltani naponta idegenekkel, akkor már baj van.

De ha nagyon zavar valakit, és tényle, nem pedig csak háborogni szeret rajta, akkor váltson tszámot, és titkosítsa...

10. mamma2
2008. okt. 1. 17:38
Szinte naponta, és többször is hivnak a vonalas telefonomon. Elkövettük azt a hibát,hogy nem titkositottuk, és azóta is szerepel a telefonkönyv névjegyzékében,névvel,pontos címmel és telefonszámmal.Én mikor az ügynök hozzákezd a mondandójához máris közlöm vele, hogy "nem érdekel" és leteszem a telefont.A minap úgy jártam, hogy letettem a kagylót, kettőt se léptem újból csörgött, és ugyan attól a cégtől más személy hívott kínálva az üdülési lehetőséget. Neki is mondtam, hogy nem érdekel és letettem, félórán belül mégegyszer hívtak attól a cégtől. Egy gyengébb idegzetű ember ettől már kiborult volna. Én sem voltam udvarias az ügynökkel szemben. Még csúnyát is mondtam neki! Hogyan lehetne megszüntetni ezeket a tolakodó erőszakos hívásokat?
9. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 7. - D88030a7e1)
2008. okt. 1. 17:31
Szegény mamikkal még el is tudják hitetni az egészet. Az enyém meg simán be is dől nekik. :(
8. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 5. - C359855ef1)
2008. okt. 1. 17:30

A páromat meg a K&H bank találja meg állandóan, hogy vegyen fel kedvezményesen hitelt. Legalább százszor elmondtuk nekik, hogy jelenleg nincs rá szükségünk... Már azt hittük megfeledkeztek rólunk... aztán pár nap múlva a postaládában találtunk egy levelet mellékelve egy hitelkártyát. :( Persze azt sem használtuk, még csak nem is aktiváltuk. Akkor meg ezmiatt jött a telefon, hogy talán valami gond van a kártyával? Én nem tudom, hogy miért az az elsődleges cél, hogy adósságba csaljuk a másik embertársunkat. :(

Na, mindegy!

2008. okt. 1. 17:25
Engem nem zavar, mert elhajtom őket. Viszont az sokkal inkább, hogy a könnyen befolyásolható nagymamámat naponta többször is keresik.
2008. okt. 1. 17:24
Kéthetente biztos, hogy minimum egyszer megtalálnak valami hülyeséggel. Az agyamra mennek, ha nem a nyarlásról faggatóznak, akkor nyelv- vagy számítástechnikai tanfolyamra akarnak rávenni. Bár leráztam őket, két nap múlva ismét felhívtak, hogy a hangomban bizonytalanságot vettek észre és van -e azóta valami változás. Hát NINCS és ezzel letettem. azóta csend van. De meddig??
2008. okt. 1. 17:19

Ez inkább fórumtéma mintsem tudásbázis. Sok a lenyúlós cég, én alapból elhajtom őket, meg sem hallgatom, hogy mit akarnak.


Tegnap megkeresett egy hitelezős cég, hogy az interneten elkezdtem kitölteni egy igénylést és két oldal után félbehagytam, szeretnék-e mégis hitelt. Először elcsodálkoztam, hogy a félbehagyott űrlapokat is elmentik és foglalkoznak vele, de aztán udvariasan rövidre zártam a beszélgetést...

2008. okt. 1. 17:18

Engem egyik nap hívott fel egy nő.Éppenhogy beleszóltam,hogy tessék,már nyomta is a vakerát.2 percig dumálhatott mint egy gép,alig értettem,mert hadart,aztán a kérdése,hogy akkor küldheti az első csomagot?Mondtam neki,hogy nem,és ha hagyott volna engem is szóhoz jutni,akkor nem raboltuk volna egymás idejét.Aztán kérdezi,hogy miért nem érdekel engem ez a csomag?Elmondtam neki,hogy miért nem.Aztán próbálkozott azzal,hogy akkor kéthavonta küldik csak.Nagy nehezen felfogta,hogy nem kell a csomagjuk és legyenszíves tegye már le a telefont!Persze én végig kedves maradtam,tudom,hogy ez a munkája neki.De az erőszakosan nyomulókat(ő az volt)nagyon nem csípem:(

Igaz ez nem a fórumkérdésre a válasz,de hasonló:)

2008. okt. 1. 17:15
Sziasztok ! Szerintem ez felháborító. Senkinek semmi köze hozzá, hogy ki és hol volt nyaralni. Egyébként is nagyon bosszantó, hogy hetente többször felhívnak ilyen témában. Bár meg kell hagyni, hogy ezek nagyon jó infók az APEH számára.
2008. okt. 1. 17:14
Engem állandóan hívak telefonon,hogy voltam-e már valahol üdülni,vagy szoktam-e külföldre menni .A minap is felhívták a bátyámat és ezeket a dolgokat kérdezték meg tőle is. Amikor azt mondta,hogy őt ez a téma nem érdekli,akkor megadta az én telefonszámomat.Felhívott egy női hang és azt mondta,hogy engem sorsolt ki a gép és ,hogy nyertem egy üdülési utat,és amikor mondtam neki,hogy már rég voltam üdülni akkor elköszönt és lerakta a telefont.Szerintetek eznem egy jónagy átverés!!!!!!!!!!
2008. okt. 1. 17:09
Mit szóltok hozzá, hogy állandóan zaklatják az embereket a telefonálgatással, hogy hány éves, volt-e már üdülni stb.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook