Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit szólnál, ha a fiad olyan lánnyal jönne össze, aki se tanulni se dolgozni nem akar? fórum

Mit szólnál, ha a fiad olyan lánnyal jönne össze, aki se tanulni se dolgozni nem akar? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
43. 3ceaf21574 (válaszként erre: 41. - Zebracsikó)
2014. jún. 23. 11:51
Értsd meg hogy az egy szem fiával van egy nő és egyszerűen csak fogást keres rajta plussz ezzel a fórummal szeretett volna magának önigazolát keresni,de sajna nemsikerült neki így aztán le is lépett :)))))))
42. pk86
2014. jún. 23. 11:49
A mai felsőoktatási rendszer olyan, hogy először szerezni kell egy alapdiplomát 3-3,5 év alatt (BSC), ez kb. megfelel a régi rendszerből egy főiskolai diplomának, majd ha ez megvan, a ráépülő mesterdiplomát 1,5-2 év alatt (Msc). Ez a két diploma együtt ad egyetemi szintű képesítést. Ha még az alapdiplomáját se csinálta meg 23 éves korára, akkor valóban vannak bajok, ha ez már a mesterképzésre vonatkozik, nehezebb szakokon fél év-1 év csúszás még a szorgalmas, precíz diákoknál is elő szokott fordulni.
41. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Málnafagyi)
2014. jún. 23. 11:35

sőt: ha eljutott az államvizsgáig, akkor a szakdolgozatát is megírta


annyira lusta nem lehet :)


a fiú meg nyilván más teljesítménye alapján ítéli meg :))

40. ina87 (válaszként erre: 1. - 61aead8e24)
2014. jún. 23. 11:33

ha a fiadnak igy jo nem értem h miért gond ez,nem te vagy vele,oké h a fiadrol van szo,de meg kellene tudni elfogadni a lányt


pff és aztán anyukák kivnak akadva ha a fia barátnöje nem kedveli öt.

39. gribedli*** (válaszként erre: 29. - Kilimcs)
2014. jún. 23. 10:57
Igen, fontos a saját élet is. Az én anyósom 75, de úgy pörög, hogy csak na! Hetente fodrász, kozmetikus, gyógytorna, temetőbe jár, misére jár, bevásárol, intézkedik. Heti 2 nap az unokákra, egyszer az egyik alszik ott, egyszer a masik, a harmadik meg nem alszik ott, de otthagyhatom 1 órára vagy ebédelni.
38. gribedli*** (válaszként erre: 23. - Kattyus)
2014. jún. 23. 10:50

Pont ugyanezek a kérdések jutottak eszembe nekem is, amiket leírtál korábban!:)


Talán elfogult?

37. gribedli*** (válaszként erre: 19. - Ekka)
2014. jún. 23. 10:47

Az enyém ilyen!:D


Mondjuk nem ment elsőre, de mire túljutottunk az "elvetted a kisfiamat tőlem (34 éves kisfiát)", még meg is kedvelt. Ez nem jelenti azt, hogy nem vitázunk soha, sőt, ritkán mondja a szemembe, hogy tényleg kedvel (ünnepekkor mindig!:D). A hátam mögött viszont annál inkább. Én büszke vagyok arra, hogy a hátam mögött csak jókat mond rólam és dicsekszik velem. Inkább ez, minthogy a szemembe nyalizik és a hátam mögött szapul. Ja, a főztömet dicséri, azt mindig. Nagyiskodik is nekem rengeteget. Amíg bírja a háta, csinálja, nem panaszkodik soha. És ahogy telnek az évek, egyre jobb lett a viszony, mindketten teszünk érte.


Az első benyomás pedig tényleg jó volt, ő maximálisan vendégszerető és mindenben segített nekem megértően. Persze aztán volt egy gyenge pillanata, hogy elvettem tőle a kisfiát de ezt fogjuk rá arra, hogy nem ismert még annyira. Léteznek normális anyósok. Akinek több gyereke van, az nem mindig annyira féltékeny, mint akinek egy szem fia. Mert az aggodalom több gyerek között oszlik el és ezért lazábbak a többgyerekes anyósok (szerintem).

36. rora
2014. jún. 23. 10:25

Nem teljesen értem, hogy ha egy évet csúszik az államvizsgával, miért jelentené, hogy nem akar tanulni? Én örülnék, hogy feltehetőleg 1-2 éven belül megszerzi a diplomát a csaj, és hogy a munkával nem siet, teljesen megértem, dolgozhat még majdnem 70 éves koráig eleget.

És egyébként pedig a nem szólnék bele, a srác dolga, neki kell döntenie.

35. 3ceaf21574 (válaszként erre: 23. - Kattyus)
2014. jún. 23. 10:12
Most épp nem ér rám mert a fiát dorgálja :)
2014. jún. 23. 10:11

Ha 23 évesen most lenne az államvizsgája és egyetemre jár, akkor nem volt évismétlő, tehát nem bukott meg. Nyilván volt pár UV-ja, mint a többségnek. Én ebből még nem vonnék le messzemenő következtetést.

A nappalira járók többsége nem dolgozik. Miért is dolgoznának? Iskolába járnak mindennnap, jó esetben pedig esténként a másnapi ZH-kra készülnek. Ha meg műszakira járnak, akkor ontják ki magukból a rajzokat.

33. Málnafagyi (válaszként erre: 25. - C4851bb5de)
2014. jún. 23. 09:55
Úgyis szeretem szinte mint a sajátomat-és szeretném ha majd ő lenne a menyem..de ez nem rajtam múlik nyilván,még csak húsz évesek.
2014. jún. 23. 09:47
Amugy nem biztos,hogy a lányt kéne bántani!!Lehet ez a lustaság a szülei nem törödömsége miatt van!én pl együtt éltem 3 évig a lányom apjával és az anyja is velünk élt!fiatal voltam,kicsit lusta is.De az anyja nem bunkozott,inkább leült velem beszélni,megtanitott fözni.mivel én 10éves korom ota szülök nélkül nöttem fel és én se kaptam anyai törödést nagyon jól esett.mintha kaptam volna egy anyukát.hiába mentünk külön a fiával mai napig tartjuk a kapcsolatot.szoval szerintem elöbb probáld meg ismerni,terelgetni!
31. Kilimcs (válaszként erre: 27. - Kilimcs)
2014. jún. 23. 09:38
És van olyan, ami még 5 méterről is simán úgy néz ki mint egy élő nő :D :D
30. kattyus (válaszként erre: 27. - Kilimcs)
2014. jún. 23. 09:37
Hát én is ezt kérdeztem-meg sok mást-ha minden évben 5 tárgyból bukott, akkor a ráépülőből hogy jutott el az államvizsgáig? Hány éve egyetemista. De eltűnt:(
29. Kilimcs (válaszként erre: 24. - Málnafagyi)
2014. jún. 23. 09:36
hjó, csak a saját magam által látottakból indulok ki:) De lehet az a kulcs, hogy van saját életük is az anyósoknak? nemtudom. Én csak bízom benne, hogy majd én is úgyleszek mint ők.
2014. jún. 23. 09:36
ha nem veszi el feleségül, akkor minden rendben van. kufircoljanak csak tovább, és lustálkodjanak. :D
27. Kilimcs (válaszként erre: 21. - Ekka)
2014. jún. 23. 09:34

hát még én :D Nekem is van fiam, nem tervezem ránőni. Önálló embernek iygekszem nevelni.. Aztán az ő döntései az övék. Ahhoz meg hogy ki hány tárgyból bukik meg az egyetemen... na pláne...


azért ha eljutott az államvizsga közelébe az a lány.. nem teljesen tiszta a törtnet... És a nem dolgozik, nincs hobbija... csak otthon ül és nézi a plafont.. a topikindító fiá nem egyszerűen vett egy profi szexbabát? azok ilyenek :p :D .D .D

26. megi04 (válaszként erre: 19. - Ekka)
2014. jún. 23. 09:33
Én szeretem a fiam választottját.De ha ilyen volna,mint amit a fórum indító írt,akkor nem ugyan ezt mondanám...Aki ezért túlaggódónak gondol,annak annyit hogy hát ja,van ilyen,hogy akit szeretünk,azért aggódunk...Tiszta borzalom,tudom,de ez van..
25. c4851bb5de (válaszként erre: 22. - Málnafagyi)
2014. jún. 23. 09:33
Szerencsés vagy, és miért ne szerethetnéd őt úgy, mintha a sajátod lenne? ;)
24. Málnafagyi (válaszként erre: 20. - Kilimcs)
2014. jún. 23. 09:32
És ez se feltétlen igaz legalábbis rám nem
2014. jún. 23. 09:32
Hahó! Fórumindító! Gyere légyszi, van itt egy rakat kérdés:)
22. Málnafagyi (válaszként erre: 19. - Ekka)
2014. jún. 23. 09:31
Én nagyon szeretem a fiam barátnőjét,boldog lennék ha lenne egy ilyen lányom mint ő!Jól nevelt,udvarias,szorgalmas,nagyon jó természetű kislány..szóval azért a fiús anyák sem mind sárkányok...
21. Ekka (válaszként erre: 20. - Kilimcs)
2014. jún. 23. 09:31
Én ennek most örülök!:)
20. Kilimcs (válaszként erre: 19. - Ekka)
2014. jún. 23. 09:27

mert akik elfogadják és kedvelik, ők nagyiskodnak, családoznak, nem fórumokon írnak. mert nincs nagyon miről.


Én ismerek egy csomó fiús anyát aki elfogadta a választottját, sőt!! hja, és a menyektől is ugyanazt hallom.


szval nem olyan ritka az. vannak azért nem a fiaikra növő anyukák. Igaz ezek akik elfogadták a választást egy dolog közös: mindnek kiegyensúlyozott a saját párkapcsolata. talán ez a kulcs, nemtudom.

19. Ekka
2014. jún. 23. 09:24
Miért van olyan érzésem, hogy soha sehol nem fogok arról olvasni, hogy a fiús anyukák elfogadják a gyermekük választottját, ne adj Isten, még kedvelik is!?
2014. jún. 23. 09:23

El tudom képzelni, hogy nehéz elfogadnod ezt a helyzetet. Mégis meg kell próbálnod. Nem tehetsz semmit, a fiadnak kell rájönnie, hogy nem jól választott.

Azt viszont ne hagyd, hogy a lány kiszolgáltassa magát veled.

17. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - 61aead8e24)
2014. jún. 23. 09:19

9 hónapja vannak együtt, mi közöd hozzá hogy a fiad előtt hányszor miből bukott meg.


csak onnan nézd és szidd amit a fiad mellett tett.

16. Ekka
2014. jún. 23. 09:19

Nem tennék semmit! Mit is tehetnék?! A fiad már 'nagyfiú', nem a Te véleményedre kiváncsi!

Nem lehet, hogy csak Neked nem szimpi a lány?! Honnan tudod a hátterét, hogy a szüleinek mit mond, hogy takarít-e, v. sem?!

2014. jún. 23. 09:18

Szerencsétlen gyerek szexelhessen már azzal,akivel akar...nagy kisfiú már!

Miért kell mindig mindenbe beledumcsizni anyának?

2014. jún. 23. 09:18

Sok mindent nem tehetsz, hacsak nem akarsz olyan anyós lenni aki mindenbe beleszól. Még a végén a fiad is megorrolhat Rád emiatt.

Hagyni kell hátha kiábrándulnak egymásból.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook