Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit szóljak be annak a szomszédnak, akinek ma egész nap félóránként bekapcsolt a riasztója? fórum

Mit szóljak be annak a szomszédnak, akinek ma egész nap félóránként bekapcsolt a riasztója? (tudásbázis kérdés)


1 2
12. d@nu
2008. jún. 2. 16:16
Beszólni szerintem sem érdemes, de nyugodtan megkérdezheted tőle, hogy hívott-e már szerelőt a riasztójához. Legalább megtudod, meddig kell még hallgatnod a szirénát. :)
2008. jún. 2. 16:12

Szerintem nem kell az első nap szólni. Majd ha 3 napig folyamatosan bekapcsol a riasztó, akkor rákérdezhetsz, de semmi esetre sem szabad beszólni. Nem kell az ő szintjükre lesülyedni.


Sajnos én is ismerem a rossz szomszédokat. Szüleim vannak megáldva velük.

10. lufo
2008. jún. 2. 16:12
De ha erre vágysz akkor indulj:)
9. lufo
2008. jún. 2. 16:10
Jobb ha békén hagyod..Régen apukám is beszólt a szomszédnak(neki a kutyája ugatott állandóan),és ezután az öreg csak a konfliktust kereste,és azóta megy a feljelentgetés egymás között,az öreg 2 éve neki ment apunak vasvillával.Pedig jó szomszéd volt még annó..Szóval majd megunják ők is a riasztó vinnyogását,és elviszik szervizbe!!!
8. genlips (válaszként erre: 6. - 9df60c3431)
2008. jún. 2. 16:08
a szomszédomról beszélhetnénk órákat, mert ez meg se kottyanna annak a családnak, de legalább egy kicsit jobban úgy érezhetném, hogy egyensúlyba kerül a világ... komoa mondom, bőven megérdemelnének egy beszólást
2008. jún. 2. 16:07

"beszólni" még nem kell, csak megkérdezni mi a helyzet.


Beszólhatsz majd, ha direkt egész éjjel nyomatni fogja:)

2008. jún. 2. 16:04

Tolerancia kérdése..

Semmit sem kéne beszólnod, mert ha egyszer neked lesz szükséged a megértésére, vagy segítségére ugyanezt kapod vissza..

Ne haragítsd magadra!!!

5. genlips (válaszként erre: 4. - Dogiz)
2008. jún. 2. 16:03
:D szerintem eleve hibásat kaphattak, mert tavaly nyár óta nem a mai volt az első riasztószezon
2008. jún. 2. 16:02
szerintem semmit, neked is lehet még riasztód ami elromlik:DD
3. genlips (válaszként erre: 2. - Cskata)
2008. jún. 2. 16:01
hát ja, otthon van...
2008. jún. 2. 15:57

???

miért, arról a szomszéd tehet?

2008. jún. 2. 15:56
Mit szóljak be annak a szomszédnak, akinek ma egész nap félóránként bekapcsolt a riasztója?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook