Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit szeretsz a másik nemben a legjobban? - csak "lájtosan"! fórum

Mit szeretsz a másik nemben a legjobban? - csak "lájtosan"! (beszélgetős fórum)


1 2
2018. okt. 15. 00:50

Igen, 40 év után nehezebb.

De volt itt valami okosság?

Vagy csak megállapítás?

2018. szept. 10. 12:04

Legyen erős, ügyes, praktikus, tudjon támasz lenni, velem szemben ne legyen agresszív. Ha ilyen, akkor mindezeket szeretem benne.

A férfiakkal szemben nagyobbak a társadalmi elvárások. Meg kell harcolniuk a tiszteletért, fel kell nőniük a férfi szerepre.

Ha sikerül ha nem, állandóan rivalizálnak egymással, bizonygatják egymás előtt, hogy ki a tökösebb gyerek.

Gyenge csak a nő lehet, az meg időnként visszaél ezzel. De egy nőnek nem kell bebizonyítania hogy ő nő, látszik rajta.

De egy férfinak örök életen keresztül bizonyítania kell a maga férfi mivoltát.

Kényelmesebb dolog nőnek lenni... :-)

2018. szept. 6. 11:25
A férfit! Az ,hogy kódolva vagyunk rájuk és ők ránk.
47. Convallaria (válaszként erre: 46. - Martini64)
2018. szept. 6. 08:24
Érdekes felvetés. Érdekelne részletesebben is. Kifejtenéd, ha lesz időd, kedved?
46. martini64 (válaszként erre: 45. - Convallaria)
2018. szept. 5. 18:34
Igen. Ez az, amit én úgy nevezek, hogy A KÓD. Késztetés van bennünk, hogy minél több példányban továbbadjuk a kódot. A nők esetében ez összekapcsolódik azal, hogy életrevaló legyen a partner. A játék elmélet alapján pedig az jár jól, aki csal. Azaz a rosszfiúk evolúciós előnye a jófiúkkal szemben a játék elméleten alapszik. 😊
2018. szept. 4. 19:22

Most olvastam egy másik oldalon egy érdekes gondolatot, ami megfogott, és épp ide vág:

"A szerelem érzése ösztönkésztetéseink alapján jön létre, és azokat ritkán vagyunk képesek értelmezni a tudatos énünkkel. Az ösztöneink pedig velünk született bonyolult viselkedésmódjaink."


Némileg magyarázatként szolgálhat a viszonzatlan szerelem és a "rosszfiú -komplexus" kérdéskörére is.

44. martini64 (válaszként erre: 42. - 9f9aa0ac88)
2018. szept. 4. 18:01
Pl. , hogy miért van akkor mégis annyi egyoldalú, viszonzatlan szerelem, ha azért szeretünk valakit, mert szeret?
2018. szept. 4. 15:51

Sziasztok!


Kicsit elment a téma az eredeti kiírástól ezen a fórumon is, de én a kezdő kérdésre reagálnék a magam módján.

Szerintem nem nagyon lehet általánosságban meghatározni, hogy mit szeretünk a másik nemben. Én úgy gondolom, hogy mindenki másért szerethető. Pl. a "meleg barna tekintetet" nem biztos, hogy az összes szembe jövő barna szemű pasin díjazzuk. :)


Én inkább azt tudnám összefoglalni, hogy mit szeretek egy adott személyben, aki az ellenkező nemet képviseli, vagyis miért szeretem pont őt?!

Lehet, hogy öregszem, vagy csak egyre bölcsebb vagyok ;) , de észrevettem magamon, hogy egy ideje a pillanat töredéke alatt bekövetkező apró gesztusokat, lopott érintéseket, szemvillanásokat jegyzi a fejem, mintegy beleég a memóriámba, és a nap folyamán fel-fel idéződik bennem minden ilyen momentum, a szeretet érzésével párosítva. Sokszor készülök úgy egy találkozóra, hogy nagyot fogunk majd beszélgetni, és abból levonhatok ilyen-olyan konzekvenciákat a pasi jellemére vonatkozóan, aztán valahogy nem mindig sül el jól a beszélgetés, de rájövök, hogy nem is baj, mert a kimondott szavaknál sokkal fontosabb és tartósabb emléket hagynak bennem az ilyen kis szeretettel cselekedett pillanatok.


Ha a férfi külső jegyeit kellene jellemezni "mit szeretek rajta a leginkább" kérdéskörben, akkor biztosan ilyen közhelyekkel kezdeném, hogy a mosolyát, meg hogy magas. Tudom, azt szeretni, hogy valaki magas, elég idétlenül hangzik, de ez az igazság.

De szeretem pl. a hangszínét. A kacagását ezzel a hanggal.

Bírom a furcsa humorát, amit nem sokan értenek, és ez külön egy amolyan szerethető dolog.

Érdeklődése sokrétű, így bármiről lehet vele beszélgetni. Intelligens, választékos szókinccsel, nem használ obszcén szavakat - ez kimondottan lényeges.

A legfontosabb: jólelkű, segítőkész.

Még egy, talán nem túl szokványos dolog: szeretem, ahogy vezet. Lazán, magabiztosan, kissé sportosan, de biztonságosan. Szerintem ez tök sexy tud lenni egy férfinál.


Szóba került, hogy a nők szeretik a "rossz fiúkat". Én ezt a kijelentést mindig is furcsának találtam, és nem is tudom értelmezni, hogy mitől is számít egy pasi "rossz fiúnak", és abban mi a szerethető, vagy mi az ehhez való ragaszkodás oka?!

2018. szept. 4. 12:46
Csatlakozom Guipapa hozzászólásához..mit is lehetne ehhez hozzáfűzni?
2018. szept. 4. 12:44
… azt,hogy szeret. (ha szeret)
40. martini64 (válaszként erre: 39. - VersEmber)
2018. szept. 2. 20:08
Gondolom, az intelligenciájára vonatkozóan vonsz le következtetéseket. No és mit gondolsz? Aki érti a rejtjelezésedet annak magas az IQ-ja, vagy hasonló, mint a tiéd?
39. VersEmber (válaszként erre: 37. - Martini64)
2018. szept. 1. 20:51

Dehogy vagy hülye!

A rébuszok rejtjelek az emberek felé.

Ki mit ért belőle - nagyon sokat elmond.

38. martini64 (válaszként erre: 36. - Guruljka)
2018. szept. 1. 20:48
Igazad van. Mindenki álarcot visel. Főleg itt.
37. martini64 (válaszként erre: 35. - VersEmber)
2018. szept. 1. 20:46

Nem értelek, mert nem fogalmazol érthetően. Titkolózol, rébuszokban beszélsz, megpróbálsz összezavarni.

Nem gondolom, hogy hülye lennék, mert nem értelek. Nem is célom, hogy megértselek.

36. Guruljka (válaszként erre: 35. - VersEmber)
2018. szept. 1. 20:41

LGT


"Én vagyok én, te vagy te. Ki a bohóc? ÉN MEG TE!!!"

35. VersEmber (válaszként erre: 34. - Martini64)
2018. szept. 1. 20:39

OK.

Itt már kb. 3 ezren lehülyéztek.

----------

Te meg nem értesz.

--------

Akkor ki a hülyébb?

34. martini64 (válaszként erre: 32. - VersEmber)
2018. szept. 1. 20:32

Persze, hogy hülye vagy! ;)

Az első legjobb dolog AZ. Tudod, amit jó "csak úgy " csinálni.

Azt hiszem.

Ja. Egészen biztos.

Nem?

33. martini64 (válaszként erre: 30. - VersEmber)
2018. szept. 1. 20:28

Nem értem, hogy jön ez ide, de azt még mindig nem tudom, hogy van-e esélyem egy harmincas férfinél pusztán azért mert nő vagyok :)


Azt már ezerszer olvastam, hogy okos, értelmes legyen a lány meg természetes, meg jókedvű és legyen tartása mert a férfiak nem szeretik a könnyű prédát. Mégis azt látom, hogy a nagymellű, platina szőke, piroskarmú harsány cicababák nyernek.

32. VersEmber (válaszként erre: 31. - Martini64)
2018. szept. 1. 20:27

Ez nagyon jó.

......... miért, mi az első???????

Hülye vagyok, vagy hülye vagyok.....?

31. martini64 (válaszként erre: 29. - VersEmber)
2018. szept. 1. 20:21

Lájtosan?

Ezek szerint megis PloKloon adta meg a jó választ. :)

Neked pedig módosítanod kell a kerdesed: mi a második legjobb dolog a másik nemben. 😏

30. VersEmber (válaszként erre: 29. - VersEmber)
2018. szept. 1. 13:31

Az emberek annyi mindent tagadnak egymás előtt.

Magukban tartják a "titkaikat".

Nem is tudják, hogy ezzel mennyit ártanak maguknak.

--------

Ha érted, akkor ez nem a szexről szól!

29. VersEmber (válaszként erre: 26. - Martini64)
2018. szept. 1. 13:26

OK. tudományosan alaposan kifejtetted.

---

De azért jó "csak úgy" szexelni, nem?

28. martini64 (válaszként erre: 27. - Martini64)
2018. aug. 31. 19:33
... a költési időszak közepén.
27. martini64 (válaszként erre: 25. - VersEmber)
2018. aug. 31. 19:31

Nem. Sokszor úgy érzem, a dinoszauruszok értelmesebbek voltak.

A madarak nagy része párban neveli az utódokat, a hímek nem lépnek le egy fiatalabb tojóval.

26. martini64 (válaszként erre: 25. - VersEmber)
2018. aug. 31. 19:28
Nem. Te értetted félre. Azt kérdeztem, hogy mikor szexuális partnerre gondol egy férfi akkor tényleg mindegy, csak a szex? Mert az oké, hogy a Kód arra ösztönzi a férfit, hogy a lehető legtöbb helyre kiossza a genetikai állományát, de nem hiszem el, hogy nem írja ezt felül az, vagy legalábbis nem befolyásolja valamennyire, hogy a partner képes-e az utód felnevelesere.
25. VersEmber (válaszként erre: 24. - Martini64)
2018. aug. 31. 18:36

Köszi a kérdésed.

És köszi, hogy a férfi agyat a dinoszauruszéhoz hasonlítod.

-------

Amikor ARRA gondol egy férfi, akkor nem élettársra gondol, hanem szexuális partnerre.

Ezt lehet, hogy félre értetted.

24. martini64 (válaszként erre: 22. - VersEmber)
2018. aug. 31. 18:29
Jó. De mikor mindig ARRA gondoltál, akkor mindegy volt minden más? Mondd, hogy akkor se volt azért teljesen mindegy. Ennyire nem lehet még a férfi agy se egyszerű. Vagy mégis?
23. VersEmber (válaszként erre: 21. - Teletabby)
2018. aug. 31. 17:43

Az jó.

Jó azt szeretni a másikban.

22. VersEmber (válaszként erre: 20. - Martini64)
2018. aug. 31. 17:42

Igen.

Jól fogalmaztál.

Ne durván, drasztikus szavakkal.

---

Azért lehet azt mondani egy nőről, hogy jó illata van a hajának (nem tudom, de ez az utóbbi napokban többször beugrott, valószínűleg oka van),

minden témát meg tudok beszélni vele, mert nem sötét agyban,

jó, hogy közös az érdeklődési körünk,

jó érzés megérinteni bárhol,

És így tovább-

Nem mindjárt ARRA kell gondolni!

---

Bár amikor huszon-harmincon éves voltam, mindig ARRA gondoltam...:)

Most már megváltoztak a prioritások.

2018. aug. 31. 17:33
Azt ,hogy kiegészíti a hiányzó részem;)amilyen lenni szeretnék, de én nem tudok :(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook