Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit szedtetek felfázásra? Hogyan gyógyultatok ki? fórum

Mit szedtetek felfázásra? Hogyan gyógyultatok ki? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2009. jan. 7. 21:25
Ma nekem is az urogin-t adták rá a gyógyszertárba. Most éppen nincs ilyen gondom,de mindig előjön 2-3 havonta,így már előre készülök.
2009. jan. 6. 15:09

Sziasztok!

Sajnos én is voltam már felfázva,más néven hólyaghurutom volt!Sajnos ez egy visszatérő betegség,ami a nőknél sokkal gyakoribb,mint férfiaknál,Sajnos ki kell kezelni,mert nekem is voltak belőle szövődményeim(vesemedence gyulladás)amit,mondanom sem kell,nem leányálom!!!!!!A falat tudtam volna kaparni,és még a halálos ellenségemnek sem kívánom!!!!!!

A gyógyszertárban,vagy gyógynövényboltokban lehet kapni,egy Urogin nevű,iszonytatóan rossz gyógynövénykivonatokat tartalmazó löttyöt,nekem általában bevállik,ha időben elkezdem iszogatni(az íze szörnyű,én meggylébe szoktam keverni,úgy talán elviselhető)!!!Ha kismama vagy,akkor ugyanennek a löttynek van egy férfi változata azt hiszem Herogin a neve,de ebben nam vagyok biztos.Ennek nincs hormontartalma,ezért a kismamák is ihatják!!!

Aztán,kamillás ülőfürdő,rengeteg kamilla tea,MEDVESZŐLLŐ LEVÉL TEA!!!!Ami egyébként nagyon fincsi!Minél több savanykás innivalaó,akár limonádé is.

A gyógynövényboltokban árulnak nagyon sokféle,Észak amerikai vörös áfonya tartalmú készítményeket,amiket húgyúti fertőzések megelőzésére is alkalmas szedni,és a betegség alatt is sokat segíthetnek!!!A betegség lezajlása után,érdemes intimzuhanyos tejsavas fürdőt venni,hogy helyrerázzon odabent mindent!!!(az intimzuhany,nem olcsó,3 éve vettem 4500 forint,viszont örök életre szól).

Egyébként,ne ülj le idegen helyen a wc-re,védd a derekadat,ne hordj szűk butyit,és reggel a wc-és után kötelező a fürdés!!!!Mivel nők vagyunk,közelebb vannak a testréseink egymáshoz,ezért nagyobb a fertőzésveszély is!!!Ezt a betegséget sajnos ki kell kezeltetni,mert oda-vissza adogathatjátok egymásnak a partnereddel,szeretkezés közben!!!

Remélem tudtam segítteni,akinek szüksége van rá!!!!!

2009. jan. 5. 21:11
Igyatok nagyonnagyon sok vizet. Üljetek le a tv elé,vagy akármikor,és öntsetek csapvizet egy 2literes üvegbe,és tessék szépen elfogyasztani egyszerre,akár még utánna félig megtölteni az üveget és azt is meginni...Utánna sokat kell majd pisilni,de eszméletlenül jobb lesz a változás!
2008. dec. 24. 07:53
Ja és fogyassz minél több teát, hogy jól átmosson mindent, az is segít. Még akkor is, ha átmenetileg még többször mész a wc-re.
2008. dec. 24. 07:51
Ülj egy időre jó forróvizes fürdőkádba derékig. Amilyen meleget csak elbírsz. Emellett pl sumetrolim, vagy más gyulladásgátló gyógyszer, antibiotikum szedése javasolt. Augmentin is jó.
9. 6087d9753d (válaszként erre: 8. - E5f926c705)
2008. dec. 23. 20:01
Senkinek sincs tapasztalata:(
2008. dec. 23. 07:00
Felfáztam! Tanácsot kérek! Vizsgám lesz,muszály elmennem,de a wc-tól 5 percre sem tudok elszakadni! Tegnap sem tudtam menni vizsgázni! Gyors segítség kell!
2008. dec. 20. 23:57
Csináltam egy bögre cicikafarkfüvet, meg egy bögre kamillateát. Vettem be algoflex M-et, mind a kettőt, remélem ez segít :(
2008. dec. 20. 23:55

Cifran szerintetek jó?

Tavaly is fel voltam, akkor azt felírták, de ki sem vizsgáltak. Egy barátnőm azt mondta, mindenképp nézessem meg urológussal magam. Nekem a nemiszervem fáj csak, de az kegyetlenül, egyfolytában. Kis vért is láttam a vizeletemben, de nagyon fáj az ürítés utolsó szakasza, huuu...

A tavalyi Cifranon gondolkodom, de mi van ha nem is az kell a problémámra!? :( Bár holnap elmegyek dokihoz, de ezt az estét, hogy élem túl!?

2008. dec. 20. 23:12
Nekem orvos mondta, hogy amikor épp betegek vagyunk, ne szedjünk vitamint, mert akkor a kórokozókat tápláljuk azzal is. Megelőzésként vagy gyógyulás után javasolt vitamint.
2008. dec. 20. 23:10
Annyi folyadék amennyit megbirsz inni és c-vitamin.
2008. dec. 20. 23:10
nitrofurantoin
2. sunsuni (válaszként erre: 1. - 6087d9753d)
2008. dec. 20. 23:06
Amikor nagyon durva volt, doki írt 3 napos antibiotikum kúrát. Egyszer pedig recept nélkül is ki tudtam könyörögni a gyógyszerészből ugyanezt. (Nevére nem emlékszem, de a gyógyszertárban ismerik.) Amíg nem jutsz gyógyszerhez, igyál olyan sokat, amennyit csak bírsz, mert a sok pisiléssel van esély, hogy kimenjenek a kórokozók is. Magától is gyógyulhat (vagyis az immunrendszeredtől). No-spa kicsit enyhíti a fájdalmat, ha nem nagyon durva a felfázás. Tudtommal a meleg kádfürdő nem tesz jót ilyenkor.
2008. dec. 20. 23:03
Már a második felfázásom, az ellenségemnek sem kívánom a az "utolsó cseppekkel" jelentkező fájdalmat. Szerintetek a Cifran jó erre?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook