Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit kellene másképp csinálnom? fórum

Mit kellene másképp csinálnom? (beszélgetős fórum)


1 2
18. f799cac10e (válaszként erre: 17. - 6b006fc769)
2013. szept. 28. 21:34
igen igaz
17. 6b006fc769 (válaszként erre: 16. - F799cac10e)
2013. szept. 28. 21:05
Pedig lehet, hogy jobban jártál volna. Bár lehet, hogy nem. Azért az nem baj, ha a férfi pár évvel fiatalabb. Az a lényeg, hogy rendes legyen és ne a parazitád.
16. f799cac10e (válaszként erre: 15. - 6b006fc769)
2013. szept. 28. 21:03
ja nem az vele nem jártam mert sokkal fiatalabb volt. és nem igazán tudtam magam ebbe beleélni.
2013. szept. 28. 15:54

Mit is kellene másképp csinálod?

Mondjuk nem kellene ott lakod, nem kellene elaratnod és nevelni helyette a gyerekét és kinyalni a seggét, főleg úgy, hogy cserébe úgy beszél/bánik veled, hogy fiának "kell" kiállni vele szemben melletted.

Szerintem egy az egyben menekülni kellene.

Ez az a biztonsági őr csávó, aki tavaly olyan szépeket mondott neked?

2013. szept. 28. 10:10

Hagyd ott!!!Olyan mértékben kihasznál,hogy kinyílik a bicska a zsememben ahogy olvasom:((((

Mit tudsz még rajta szeretni?

Nyilván szeretnél egy tartós kapcsolatot,de ne ezt!

Ebben csak te sérülsz,minél tovább tart.

A fiúval meg szakítás után is maradhat a jó kapcsolat és törődhetsz vele,ha ő is igényli.

13. kisj
2013. szept. 28. 10:02

Tényleg így van, hogy minél több információt leírsz, annál rosszabbnak tűnik a helyzet.

Csak egyvalamit kellene másképp csinálnod, és az a költözés. Na, azt nem kellett volna.

De ezen még tudsz segíteni.

2013. szept. 27. 17:12
Már az elején az első reakció az volt mindenkitől, hogy lépj ki minél előbb a kapcsolatból. Ahogy többet írsz róla, egyre rosszabb a helyzet:)
11. f799cac10e (válaszként erre: 8. - Álomleány)
2013. szept. 27. 12:34
sokszor nem járt be már akkor is mikor megismertem, volt mikor összevesztünk kicsit akkor berúgott ezért nem ment be másnap dolgozni. a főnökével is én beszéltem hogy adjon neki még egy esélyt és másnap mikor felkelt elhatározta, kilépett magától mert nem akar ott dolgozni. nem értettem mért nem mikor én beszéltem a főnökével és adott neki még egy utolsó esélyt. én nézegetem neki minden este mikor hazaérek meloból, de mivel csak szakiskolája van meg gépjárműkre vezetői engedélye íy nem sok minden van, korán kelni nem akar ugye ezek meg mindig korán kelnek akik vezetnek és így kicsit válogat.
10. f799cac10e (válaszként erre: 9. - Ittmost)
2013. szept. 27. 12:30
igen tudom hülyeség volt ezt már látom, és tudom. a fia sokszor megpártol engem mikor az apja szavakkal nekem esik és volt már hogy majdnem megütötte az apját miattam, mert mondta az apjának hogy végre talált egy normális nőt és ne beszéljen ugy velem mikor nem érdemlem meg. volt először hogy a saját fiára is féltékeny volt mert hogy sokat beszélgetünk és nem értettem miért is mikor semmi rosszat nem tettem.
9. ittmost (válaszként erre: 6. - F799cac10e)
2013. szept. 27. 12:21

Ebből te mindenképp rosszul fogsz kijönni.Kihasználnak.

Eleve nem értem,mit szeretsz ebben az emberben..és persze hülyeség volt 2 hét után hozzáköltözni.

A fiával akkor is tarthatod a kapcsolatot,ha már nem vagy az apjának a nője.

8. Álomleány (válaszként erre: 5. - F799cac10e)
2013. szept. 27. 11:16
Kihasznál! Már nem is dolgozik? Miért hagyta ott a munkahelyét? Keres másikat, vagy jól el van, mert most már megkap mindent?
2013. szept. 27. 11:15
Ne mások életét éld,hanem a sajátod.
2013. szept. 27. 10:46
kicsit a fiát is nézem mert most jó jegyeket hoz és attól félek hogy ez megtöri majd ha véletlen ugy volna hogy nem maradok az apjával. szeretem az apját tudja csak ezek a dolgok nem tetszenek.munkahelyet sem akar nagyon nézni.
2013. szept. 27. 10:43
ja azt elfelejtettem leirni hogy mindent megcsinálok ahogy kell egy háztartásban, én dolgozom van munkahelyem ő ott hagyta az övét már kb 3 hónapja, fizetem a számlákat bevásárolok ahogy tudom kigazdálkodni a dolgokat. tanulok a fiával mert most érettségizik és amiből tudok segítek is neki, tényleg sok mindent megbeszélünk, van olyan amit csak velem beszél meg mivel az apja nem figyel rá sosem, sajnos ezt nem igazán értem, hogy mért nem, ő neveli már 10 éve mert elváltak, de hogy lehet így neveli egy gyereket, ha nem is figyel rá.a szülei is szeretnek mert látják hogy normális vagyok.
2013. szept. 27. 10:38
Egyértek a két előttem szólóval. Az ilyen kapcsolatnak véget kell vetni. Később csak még rosszabb lesz minden.
2013. szept. 27. 10:35

Neked nem kellene semmit sem másképp csinálnod. Ez az ember úgy tűnik ilyen. Az elején mindennek szépnek kellene lennie. Bár azt nem értem, hogy lehet valakihez 2 hét után odaköltözni, még azt se tudom kicsoda...

Most pedig úgy tűnik kiderült kicsoda neked pedig nem tetszik. Mit kellene tenned? Otthagyni.

2. f6390e6b9b (válaszként erre: 1. - F799cac10e)
2013. szept. 27. 10:34
Energiavámpír.6 hónap még nem a világ!Megéri ez neked?Én nem megoldanám,hanem otthagynám!
2013. szept. 27. 10:31
6 hónapja megismerkedtem egy pasival akihez 2 hét után kb odaköltöztem hozzá, lehet kicsit gyors volt, de jól működik vannak kisebb civódások mivel ő féltékeny mindig ebből volt is vitánk ami miatt elköltöztem tőle az elején még. mostanság sokat változott mindenen stresszel,mindig magával van elfoglalva sem a fiával aki 17 éves vele keveset foglalkozik sosem kérdezi meg mi van vele stb...én igen nagyon kedvel engem, mindent meg tud velem beszélni.velem sem foglalkozik úgy ahogy egy normális párkapcsolatban szoktak. olyanra gondolok mint pl. "hogy vagy, mi volt a munkahelyen stb.." ha mondom neki mindig megsértődik. kicsit irigy is csak magára gondol sokszor, hogy neki legyen.azt észrevettem velem is beszéltem erről is már. mindig a kocsikkal van elfoglalva, sokszor beszél csúnyán ami zavar, ezt is mondtam neki már. a stressz meg ezek a dolgok kicsit megöli a szeretet részemről, úgy vettem észre, pedig szeretem de nem tudom hogy oldjam meg ezeket. sokszor vagyok rossz kedvű ezek miatt. mit tennétek? tudtok valami tanácsot adni?köszi előre is.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook