Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit jelenthet az, ha álmomban férfi vagyok? fórum

Mit jelenthet az, ha álmomban férfi vagyok? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. jún. 15. 21:46

Én is álmodtam már olyat, ahol menekültem, de nem mozdultak a lábaim. Mintha ólomból lettek volna. És hiába próbáltam rúgni, senkit nem értem el vele.

Erről biztosan tudom, hogy a valóságban is menekülést jelent. Van valami tudatalatt, amitől félsz.

2008. jún. 15. 21:44
Agglegény: Számíthatsz némi szerencsére, ami örömöt fog okozni Neked.
2008. jún. 15. 21:43

Könyv nem írt semmit?

Hát voltam már sokféle. Egy megmaradt, amikor én voltam a Hegylakó :))))) És folyton meg akartak ölni, de nem tudtak. (nem néztem előtte semmilyen hegylakós filmet nem tudom honnan jött).


Ma meg azt álmontam, hogy egy fiatal fiú vagyok és egy lánnyal csókolózom. De kicsit kívülről szemléltem az eseményeket. Mivel álmomban nem tudom, hogy ez álom, ez ott természetes volt.... így visszagondolva meg elég groteszk.

2008. jún. 15. 21:42
Pff... Nincs benne ilyen. Csak férj. Megnéztem.
2008. jún. 15. 21:40

Hát csak tippelni tudok.

SZerintem az erőhöz van köze. Ez attól is függ milyen típusú pasi voltál álmodban. Talán szereted az erős kiállású embereket a környezetedben, az irányítást.

Ez jutott eszembe erről.

4. Inesse (válaszként erre: 2. - 9df60c3431)
2008. jún. 15. 21:38
Az jó lenne! Nem tudom milyen van neked, amiben én néztem az elég régi, neten sem találtam semmi okosságot. De már nagyon érdekel, mert nem első eset.
2008. jún. 15. 21:37

Láttam egy álomfejtős topikot, de nem volt valami pörgős, talán itt kaphatok választ a kérdésemre.

Az álomfejtős könyvekben csak olyan van, hogy férfival beszélek stb, olyat még nem találtam, hogy én vagyok a ffi.

2008. jún. 15. 21:37
Megnézzem az álmoskönyvben?
2008. jún. 15. 21:36
Mit jelenthet az, ha álmomban férfi vagyok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook