Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit jelent szerintetek, hogy halott édesanyámmal álmodtam? fórum

Mit jelent szerintetek, hogy halott édesanyámmal álmodtam? (beszélgetős fórum)


1 2 3
51. nanettike (válaszként erre: 50. - Szilvia....)
2009. márc. 30. 20:58
tudod az a baj, hogy nem tudjuk mi van a másvilágon, csak fantáziálgatunk...nagyon tudnak hiányozni akik már eltávoztak tőlünk, de olyan jó velük álmodni, látni az arcukat, hallani a hangjukat...
50. Szilvia.... (válaszként erre: 48. - Nanettike)
2009. márc. 30. 20:39

Szerintem nem hiányzunk nekik! Ők hiányoznak nekünk:(((( de nagyon!


Ha van halál utáni lét, akkor is csak szemlélődnek, de nem éreznek...-szerintem.

49. Szilvia.... (válaszként erre: 47. - Nanettike)
2009. márc. 30. 20:36
Hát akkor biztos nem:)
48. nanettike (válaszként erre: 44. - Supin)
2009. márc. 30. 20:19
gondolod, hogy azért álmodunk az anyukánkkal, mert hiányzunk nekik...na erre még nemgondoltam...de lehet benne valami...
47. nanettike (válaszként erre: 45. - Szilvia....)
2009. márc. 30. 20:17
neked sem lenne unalmas a hétvégéd ha 5 lányt nevelnél...:)))
46. Szilvia.... (válaszként erre: 44. - Supin)
2009. márc. 30. 19:17

Nálam ez nem megy ilyen könnyen. Nagyon messze van anyukám!

De kb 2 hetente szakítok rá időt, hogy elmenjek, de nálam itthon minden nap gyújtok gyertyát a képénél.

2009. márc. 30. 19:15

De most, hogy így belegondolok, nem is volt annyira uncsi...

Tegnap pizzázni mentem az egyik volt gyakornokommal, ami nagyon jó volt, mert nagyon ritkán látom. Kidumáltuk az aktuális főnökét (csak jót), aki jó ismerősöm, a pasikat és a sok rosszindulatú emberkét körülöttünk. :(

Pl: Rám esett tavaly egy 45 kg-os szék....beutaltak reumatológiára és átment a városon, hogy gyereket várok, mivel a reumatológia ajtaja mellett volt a szülészeté és még banánt is ettem:)...-szegény imént említett gyakornokomnak az anyukája össze veszett vele, hiába mondta, hogy nem vagyok az, az anyukája csak állította hogy de igen, mert Maris néni azt mondta...

Szóval ilyen régi szép történeteket elevenítettünk föl. :)

Ja az anyuka csak akkor hitt a lányának, amikor ellátogatott személyesen hozzám.

44. supin
2009. márc. 30. 19:07
Én ha vele álmodom,másnap igyekszem megoldani,hogy kimenjek a sírjához. hiányzom neki...
2009. márc. 30. 19:04

Elment. :)


Az egyel ezelőtti jobb volt, mert voltak nálam a nővérkémék, azaz nővérkém és sógorkám:).

De az elmúlt hétvége uncsi volt. :(

És a tiéd?

42. nanettike (válaszként erre: 41. - Szilvia....)
2009. márc. 30. 15:23

én mindennap álmodom, nagyon ritka az amikor nem , reggelente mindig emlékszem rá.. de aztán elfelejtődik....ha reggel leirnám egy pár sorba tuti, hogy emlékeznék rá...

hogy telt a hétvégéd??,

2009. márc. 30. 07:29

Sziasztok!


Nanettike!

Húúúúúúú! Mostanság nem szoktam az álmaimra emlékezni:)-azt szokták mondani a nagyok, hogy mindig álmodunk, de nem mindig emlékszünk rá!

Szóval az elmúlt kb 2 hétben nem emlékszem, hogy mit álmodtam. :)


Te? Valami szépet.... mostanság?

2009. márc. 28. 21:37
az éjjel mi szépet álmodtál...
2009. márc. 28. 21:36
ma mit csináltál...,?
2009. márc. 28. 21:36
én is...
2009. márc. 28. 21:14

haaaaaaaaaahóóóóóóóó!

Én itt vagyok!!!!!!!

2009. márc. 28. 19:53
látom szombat van senki nincs itt...
2009. márc. 27. 21:19

Neked is jó éjt!

Szép álmokat! :)

34. nanettike (válaszként erre: 33. - Szilvia....)
2009. márc. 27. 21:05

szerencsére nálunk az estéket a gyerekek töltik ki nem a tévé, alig jutok oda,mostanában már tv ujságot sem veszek...

nagyon sok álmomat én is elfelejtem...

de van még egy nagyon szép álmom ami segitett túltenni magamat anyukám halálán, de azt majd holnap,mesélem el......

álmodjatok szépeket jóéjt...

2009. márc. 27. 20:52

Ez jó! :)))

Nem nézel te véletlenül kínai mesét szombat és vasárnap délelőtt az rtl-en? Ha igen, attól én is szörnyekről álmodnék.

Na a viccet félre téve, mindenki szokott ilyeneket álmodni. Most, hogy így gondolkodtam ezeken én saját zenét álmodtam pár hete. De egy kis idő után már nem tudom felidézni. Nagyjából igen, de úgy ahogy akkor átéltem csak a felkelést követő pár percben.

32. nanettike (válaszként erre: 29. - Szilvia....)
2009. márc. 27. 20:13
a múltkor azt álmodtam, hogy egy szállodában vagyunk és sétálunk a folyosón, leakartunk menni a lifttel és én éreztem, hogy nem szabad, mert van valami benne, de mégis csak kinyitotta valaki és egy szörny jött ki belőle, na és volt rohanás menekülés és én szerettem volna mindenkit megvédeni....ez a lényeg de álmomban egy kicsit tartalmasabb volt...
2009. márc. 27. 20:09
és ezt bebizonyitani lehetetlen, úgyis ráfogták volna valamelyik betegségére... nem volt értelme. pedig nagyon gondolkodtunk rajta,sajnos ezeknek az intézményeknek nagyon jó ügyvédeik vannak ...
30. nanettike (válaszként erre: 26. - Szilvia....)
2009. márc. 27. 20:07
anyukám 73 éves volt. magasvérnyomás, inzulinozta magát a súlya is sok volt, és elment egy maszek dokohoz, mert a vizeletét nem tudta tartani, aki megműtötte.... aműtét sikerült, viszont másnap bekómázott, valószinű, hogy nem adták be neki az inzulint.. ez azért is volt gyanús mert a nővérem pont akkor ment látogatni, mikor ez történt és a dolog érdekessége, hogy kint a folyosón a nővérke nagyon meg volt ijedve...nem lett volna szabad egy ilyen beteg asszonyt megműteni...de, hogy valamit a korházban szúrtak el az tuti...
2009. márc. 27. 20:07

Igen! Azt hiszem...

Szerintem mindenki.

Milyen jó sztorit álmottál?

28. nanettike (válaszként erre: 24. - Szilvia....)
2009. márc. 27. 20:01
azt tudom, de akkor rosszul kérdeztem. álmodott már valamelyikőtök végig egy fimet, ami csak a te fejedben van... van eleje, közepe és vége.. mintha a tévében látnám, csak én vagyok a főszereplő
27. Sünciné (válaszként erre: 23. - Szilvia....)
2009. márc. 27. 19:59

Ő oly annyira nem szereti ( szerintem ) az édesanyját, hogy 1 éve meg sem látogatta de még fel sem hívta! Én ezt el sem tudtam képzelni. Én nap mint nap felhívtam!!! Ezt a volt sogórnőmtől tudom, mert Ők nagyon szeretnek és tartjuk a kapcsolatot.

Az édesanyám nagyon sokáig egyedül nevelt bennünket ( 4 gyereket )! Ami Tőle telt mindent megkaptunk Tőle. Aztán megismerkedtek apukámmal! Négy unokája van! Sajnos még csak most lett volna 64 éves de 17 éve nincs köztünk!

A mostani férjem mindíg visz a temetőbe, sőt esküvőnk után még Ő mondta, hogy vigyünk ki egy-egy fényképet! Pedig Ő nem is ismerte Őket!

Mert nekem az apukám is meghalt!

Egyszer tőrtént velem egy különös dolog. Ez már jó pár éve volt. Arra ébredtem, hogy anyukám szólongat! Tisztán, érthetően és az Ő hangja volt! Napokig nem tértem magamhoz!!!

26. Szilvia.... (válaszként erre: 19. - Nanettike)
2009. márc. 27. 19:22
ti be tudtáttok bizonyítani a műhibát?
25. Szilvia.... (válaszként erre: 20. - Sesz)
2009. márc. 27. 19:20
Reméltük, hogy nem úgy gondoltad?! :)(nem szabad haragudni, nem ő akart beteg lenni, majd meghalni!)
24. Szilvia.... (válaszként erre: 22. - Nanettike)
2009. márc. 27. 19:18
Szerintem mindenki szokott mással is álmodni:)
23. Szilvia.... (válaszként erre: 21. - Sünciné)
2009. márc. 27. 19:18

Jó döntés volt egy ilyen hülye férjet elhagyni. Hát nem normális. Remélem jól szájba vágtad. Megérdemelte volna. Vagy el sem tudja gondolni, hogy milyen rossz az, ha elveszted azt a szülőd, akit nagyon szerettél, vagy ő szívből utálta az anyját.

A szerettünk halálán nem lehet 3 nap alatt túltenni magunkat.

Ha te hal.......... na mindegy! Bele sem gondolok.

2009. márc. 27. 18:40
ti szoktatok másról is álmodni?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook