Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit jelent, ha valaki ellen gyorshajtásért ( 70 helyett 99 km/h ) közigazgatási eljárás indul? Mik lehetnek a következmények? fórum

Mit jelent, ha valaki ellen gyorshajtásért ( 70 helyett 99 km/h ) közigazgatási eljárás indul? Mik lehetnek a következmények? (tudásbázis kérdés)

1 2
13. giorcub (válaszként erre: 7. - AnciPanci)
2009. júl. 3. 14:25

ki lehet szamolni:

[link]

30e ft lesz.

12. giorcub (válaszként erre: 9. - AnciPanci)
2009. júl. 3. 14:23
sztem honapok, mert tobb lepesbol all, es vannak fellebezesi hataridok meg a kozegnek is vannak max hataridejei es nem kapkodnak.
11. correct (válaszként erre: 7. - AnciPanci)
2009. júl. 3. 14:22

Ket.


13. § (1) E törvény hatálya nem terjed ki a szabálysértési eljárásra, a választási eljárásra, a népszavazás előkészítésére és lebonyolítására, a területszervezési eljárásra és - az állampolgársági bizonyítvány kiadásának kivételével - az állampolgársági eljárásra.


Így én erősen kétlem, hogy csak pénzbüntetés lenne.

2009. júl. 3. 14:20
en lakott teruleten mindig 50-el megyek, lehet hogy mast idegesit de elozzon meg, buntessek meg ot. de gondold meg hogyha valakit elcsap 70 helyett 100-al az mar komoly sebessegkulonbseg, joval komolyabb serules.
2009. júl. 3. 14:18
kb mikor hozhatnak határozatot??? Napok, hetek???
2009. júl. 3. 14:18

jaja kuldenek egy papirt hogy elismeri e. ha nem akkor mehet valahova megtekinteni a bizonyitekokat (nyilvan egy fenykep egy szammal). ha akar fellebezhet.

ha nem, akkor indul egy szabalysertesi es egy jopar het, v honap alatt hoznak egy hatarozatot hogy enyje bejnye fizessen x ftot (ami ma mar eleg sok az uj rendeletek miatt, de biztos utana lehet nezni a mertekenek) es kap par bunteto pontot. ha befizeti akkor vege. sztem ilyenert bevonas meg nem jar.

ha netan bevonasra kerul a sor akkor arra figyelni kell hogy a bevonast megfellebezheti de a bevonas ellen ennek nincs halaszto hatalya meg akkor sem ha valami tsoda folytan igazat adnak neki (majd egyszer honapok mulva).

2009. júl. 3. 14:17

hát az a baromi jó!!!

50 ezer???? Hogy fogjuk mi ezt kifizetni????

Remélem a jogsiját tényleg nem veszik el, mert akkor még dolgozni sem tud menni!

Mindig mondom neki, hogy LASSAN, de hiába!!!

2009. júl. 3. 14:15
A 70 heLYett 99 el ment, az több mint 20 százalék. Az komoly pénzbüntetés(sztem 50 felett) és 3 büntetőpont (jobb esetben)
2009. júl. 3. 14:13
Hm, ezt a törvényt tanultam, ez a Ket.
2009. júl. 3. 14:13
Hoznak egy határozatot, és küldenek mellé egy csekket, nem kis összegről:-(. Szerintem a jogsiját nem veszik el, annyira nem volt nagy a sebesség túllépés.
2009. júl. 3. 14:11
azaz a száguldozó...
2009. júl. 3. 14:11
Konkrétan a férjem volt a hunyó!
2009. júl. 3. 14:10
Mit jelent, ha valaki ellen gyorshajtásért ( 70 hejett 99 km/h ) KÖZIGAZGATÁSI ELJÁRÁS indul? Mik lehetnek a következmények?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook