Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit jelent ez a válasz? fórum

Mit jelent ez a válasz? (beszélgetős fórum)


7. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 20. 08:21
Ha ő gondolkodik rajta, lépj tovább.
márc. 20. 08:20
Felejtős!
márc. 20. 02:35
ne remenykedj!zard le ezt az ugyet!
márc. 19. 19:55

Igazatok van, köszi, hogy felnyitottátok a szemem. Én írtam neki, hogy gondolja át. De nem úgy értettem, hogy az elkövetkezendő húsz évben fennáll a lehetősége, hogy bármikor a rendelkezésére állnék.

Szar ügy, mert én rontottam el. Eleinte érdekeltem, én voltam türelmetlen, elvárásokat támasztottam, sürgettem. Nehéz élethelyzetben volt, amivel kapcsolatban nem voltam elég empatikus.

De úgy tűnik, ami elromlott, azt nem lehet megjavítani, ha a fejem tetejére állok, akkor sem. Nehéz belátnom, mert régen nem tetszett már ennyire senki.

3. Anyagi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 19. 19:30
Lépj le gyorsan!
2. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 19. 19:30

Ez egy okosan megírt nesze semmi, fogd meg jól. Nem vágta el a szálat, nem ígért semmit, és bárhogy lehet érteni.


Azzal, hogy megirtad neki, hogy lazább kapcsolatban is benne lennél, leadtad a szintet. Bármikor utánad nyúlhat, te ugorni fogsz. Te lettél a tartalék neki, hátha nem lesz más.

márc. 19. 19:01

Konfliktus miatt szakítottunk,de én szeretném folytatni. Ezt még is írtam neki és azt is,hogy nagyon vonzodom meg hozzá. Akár lazább kapcsolatban is benne lennék.

Azt válaszolta, hogy "hidd el, mindenképpen fontolora fogom venni".

Remenykedjek, vagy felejtsem el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook