Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit jelent az ultrahangon: Gyomortelődés nem meggyőző? fórum

Mit jelent az ultrahangon: Gyomortelődés nem meggyőző? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
38. 9cea3ab90a (válaszként erre: 35. - Linn)
2007. okt. 10. 09:53
Köszönöm szépen,én is hasonló jókat kívánok neked!
37. dee7182d35 (válaszként erre: 36. - 9cea3ab90a)
2007. okt. 10. 09:53
Az nem baj!Örülök hogy jól vagytok!
36. 9cea3ab90a (válaszként erre: 33. - Dee7182d35)
2007. okt. 10. 09:52
ÍGY VAN,ÉN A BOLDOGSÁGTÓL,KISSÉ AZÉRT SÍROK IS.
35. Linn (válaszként erre: 32. - 9cea3ab90a)
2007. okt. 10. 09:52
Nagyon gratula!! Látod, nem hiába bíztattunk mi itt! :) Nagyon sok boldogságot! :)
34. 9cea3ab90a (válaszként erre: 30. - Linn)
2007. okt. 10. 09:51

Köszönöm szépen,nagyon kedves tőlled!

Most számomra is,mintha szebben sütne a nap.

A SZÍVEM PEDIG CSORDULTIG TELE BOLDOGSÁGGAL!

33. dee7182d35 (válaszként erre: 32. - 9cea3ab90a)
2007. okt. 10. 09:51
Látod hogy nevetünk?!:)))
32. 9cea3ab90a (válaszként erre: 31. - Linn)
2007. okt. 10. 09:50

Igen,már a múltkor is mondták,amikor a sürgősségin voltam.Csak még nem bíztosra.Most egyértelmű volt.

Igazából mindegy,de mindketten a szívünk mélyén fiút éreztünk.Imádom minden kis porcikáját!!!!

31. Linn
2007. okt. 10. 09:46
Gratula a kislegényhez. Most derült ki, hogy fiúcska lesz?
30. Linn (válaszként erre: 28. - 9cea3ab90a)
2007. okt. 10. 09:42

Én is nagyon örülök, ennek a jó hírnek! :))) Most már biztos minden rendben lesz! Ennél jobban nem is kezdődhetne a napom!

Nagyon vigyázz magatokra! :)

29. Linn (válaszként erre: 22. - 9cea3ab90a)
2007. okt. 10. 09:40
Én is nagyon várom jelentkezésed a jó hírekkel!
2007. okt. 10. 09:40

Sziasztok lányok!!!!

MEGJÖTTEM,ÉS MOSOLYGOK/FÜLIG ÉR A SZÁM/

Minden rendben van az én drága kisfiammal!!!!!!!

Nagyon -nagyon boldog vagyok!!!!Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítséget,és kedvességet!

Alíg bírtam kívárni a reggelt!

De itt vagyunk,és örülök.Nagyon ,nagyon!!!

27. dee7182d35 (válaszként erre: 24. - 9cea3ab90a)
2007. okt. 10. 07:44
Ne felejts el jelentkezni,izgatottan várom a jó híreket!
26. Linn (válaszként erre: 20. - 9cea3ab90a)
2007. okt. 9. 18:38

Őszintén sajnálom, hogy ennyi rossz történt Veled. Próbálj meg arra gondolni, hogy ez a sok rossz is elmúlik egyszer, és igazán boldogok lehettek Ti hárman! :)

Olvastam az egyik hsz.-ben itt lejjebb, hogy ez a betegség nagyon jó arányban gyógyítható. Tehát ha mégis ilyen problémával születik a babád, meg fogják tudni gyógyítani. :)

Nézd csak az órát! Nemsoká holnap van, és akkor minden kiderül. Kiderül, hogy feleslegesen idegeskedtél, és minden rendben a picivel.

Nagyon szorítok nektek!

25. Icus (válaszként erre: 24. - 9cea3ab90a)
2007. okt. 9. 12:04

Gondolom, van saját orvosod. Nekem nagyon sokat segített, minden féle rémképeim voltak, minden eredmény kielemeztem.... Ő leült velem nyugodtan és minden kérdésem re nyugodtan válaszolt, Uh-on is mindent szépen elmagyarázott.

Holnap ne ess kétségbe bármit is mond a doki, hanem addig ne gyere el tőle, míg minden kérdésedre nem válaszolt. A legfontosabb, hogy megnyugodj, a baba is érzi, hogy ideges vagy.

24. 9cea3ab90a (válaszként erre: 23. - Icus)
2007. okt. 9. 11:41

Minden szavaddal egyet értek!

Sajnos, nehéz szó nélkűl megállni az ilyesmit.

De nagyon sok ember vesz körül ,akik szintén megtesznek bármit,hogy anyuka lehessen.

Nagyon hálás vagyok a sorsnak,hogy nekem végre sikerült.Bármit megteszek érte.Én is végig feküdtem az első 3 hónapot.De most is csak a vizsgálatokra megyek,máshova nem nagyon.

Tényleg nem érdekelnek a nehézségek,a fájdalmak,csak ne legyen semmi baja.

Annyían szorítanak ezért a babáért,ha tudná mi történik itt kint.

Az egész család ,és barátok folyton izgulnak érte.

Anyukám lassan többet imádkozik,mint beszél.Eddíg még mindig megsegíttetek az imái.De most is szükségem van rá.

23. Icus (válaszként erre: 22. - 9cea3ab90a)
2007. okt. 9. 11:20

Persze! Csak optimistán! Nekem végig kellett feküdnöm, mind a két terhességemet, igy emértelek. Minden nap arra ébredtem, hogy hál'isten egy nappal közelebb vagyunk már... Én is irigyeltem a gondtalan terheseket... De, a "végeredmény" mindenért kárpozolja az embert, miden küzdelmet megérnek ezek a tündérek.


Mivel én nagyon sokat feküdtem korházba számomra sajna az volt a legszőrnyűbb amikor mellem tettek egy kaparásost, aki csak röhögöt és viháncolt, mintha ez egy jó buli lenne.:((

22. 9cea3ab90a (válaszként erre: 21. - Icus)
2007. okt. 9. 11:07

Jó ,megpróbálok megnyugodni.Nagyon- nagyon sajnálom,hogy veled is ilyen rossz dolog történt.

Így át tudom érezni az egészet.

Gratulálok,hogy a végén így alakult.Csodaszép mind a két fiad.Bíztos sok örömöd telik bennük.

Remélem nekem is megadatik,hogy egyszer majd együtt hintázak,vagy éppen kiránduljak a kicsikémmel!

21. Icus (válaszként erre: 20. - 9cea3ab90a)
2007. okt. 9. 10:57
Ne, idegeskedj. Az első terhességem nekem is ikernek indult és sajna 10-11 hetesen halt el az egyik baba. Ilyen későn ritkán fordul elő. Hál' isten a másik egészségesen született. 36. héten 3.45kg-val ás 56 cm-rel. Szép erős nagy baba lett.
20. 9cea3ab90a (válaszként erre: 11. - Linn)
2007. okt. 9. 10:46

Értelek,nagyon sajnálom,hogy ezen kellett átesned.Valóban a gyerekek sok erőt tudnak adni.Hála Istennek,hogy ilyen lelki erőd volt.

Megpróbálok én is erős lenni.

De annyí rossz dolgot lát az ember.Jó azoknak akik örömként tudják végig megélni a terhességet.

Én azt hittem,hogy a lombik volt a legnehezebb.De most újra,és újra jönnek a próblémák.

Először ikrek voltak,és az egyik babám meghalt.

Azóta sem vagyok jól ,folyton van valami baj.

Ha őt is elveszítem,akkor nem ér semmít az életem!Nincs még egy lehetőségem.

19. 9cea3ab90a (válaszként erre: 17. - Hoxa)
2007. okt. 9. 10:23

Drága Hoxa!

Nagyon szépen köszönöm neked!

Teljesen el lennék veszve nélküled!Neked köszönhetem,hogy lehetőségem van egyáltanál ilyen kérdéseket felteni.

Nagyon sokat jelent,hogy van kihez fordulnom,ha tanácstalan vagyok.Remélem,hogy az én kisbabám,is jól lesz.

Nagyon várom a holnapot!

18. 9cea3ab90a (válaszként erre: 15. - Icus)
2007. okt. 9. 10:19

Köszönöm szépen,végre valami jó hír!!!!!!!!!!Nagyon kedves tőlled ,hogy utána néztél.Már kisírtam a szememet.Nagyon várom,hogy holnap legyen.

Nagyon féltem a babát.

17. Hoxa
2007. okt. 9. 09:49

Szia Kartel!


Semmiképp se gondolj a legrosszabbra. Amikor mi Benjivel a pocakomban az egyik ultrahangon voltunk, akkor azt mondták nekünk, hogy egyáltalán nem látszik a gyomra. Az a doki is ijedt és tanácstalan volt.

Benji elmúlt másfél éves, és imádja a hasát! :)

Várd meg a következő vizsgálatot, addig próbálj pozitív maradni mindenképpen!

16. Icus
2007. okt. 9. 09:42
Még egy dolog: Ilyedtn nézett a doki. Na ilyenkor szoktam elmenni egy másik orvoshoz, mégpedig azért, mert tapasztalatom szerint, ilyenkor fogalma sincs a dokinak mi a teendő. és egy tehetetlen dokinál ilyenkor nincs rosszabb!:((
15. Icus
2007. okt. 9. 09:40
Szia közben utána néztem a googliban. Ha, véletlenül mégis ilyen baja lenne a babádnak, íkkor is arra gondolj, hogy ez betegség nagyon jól gyógyítható . Ahogy olvastam 3000-ből 1 baba születik ezzel a rendelleneséggel és 95%-osan gyógyítható. De, nem kell mindjárt a legrosszabra gondolni. Tudom ezt mondani könnyű, akkor leszel csak nyugodt, ha az egészséges babádat már a kezedben tarthatod.
14. Icus
2007. okt. 9. 09:26
Tuladonképpen, milyen probléma az amit a doki látott vagy nem látott? Én még erről nem hallottam.
13. csehe (válaszként erre: 6. - 9cea3ab90a)
2007. okt. 9. 09:19
Szia! Azért abban nincs igazad, hogy csak azért hív vissza a doki, hogy ha baj van,akkor tudjon tovább lépni. Azért is szoktak, mert nem látnak biztosan, pontosan valamit. Én is jártam így, pont mikor már lemondtam mindenről. És azt te is tudod, hogy az Uh milyen, nagy lutri, vagy látni, vagy nem. Aggódni ráérsz holnaptól, ha valóban baj van. Most pedig inkább a babának segíts, ne magad rágd. :)
12. dee7182d35 (válaszként erre: 10. - 9cea3ab90a)
2007. okt. 9. 08:57
Természetesen nevetni!!!!!!!
11. Linn (válaszként erre: 8. - 9cea3ab90a)
2007. okt. 9. 08:49

Ez a rossz Afp eredmény a második babábnál volt, mikor azt gondoltam, hogy miért lenne bármi baja, hiszen az elsővel sem volt semmi. Így is nagy dilemma volt, hogy megtartsuk e, s mikor eldöntöttük, hogy megtartjuk, másnap telefonáltak, hogy az egyik eredmény aggasztó. Gondolhatod, mennyire borzasztó volt.

A 2 hét nem volt olyan szörnyű (a másik vizsgálatig), mert a nagyobbik gyerkőcöm, mintha tudta volna, hogy erre van szükségem, állandóan lekötötte a figyelmem.

Szerintem ne is keresgélj a neten, mert ha esetleg találnál valamit, lehet, hogy még jobban aggódnál, de most felesleges!

Próbálj pozitívan gondolkozni! Kitartást, és sok pozitív gondolatot holnapig! :)

10. 9cea3ab90a (válaszként erre: 9. - Dee7182d35)
2007. okt. 9. 08:44

Tudom,tudom.Valahogy le kell magam foglalni holnapig.

Holnap vagy sírni,vagy nevetni fogok!

9. dee7182d35 (válaszként erre: 6. - 9cea3ab90a)
2007. okt. 9. 08:42
Tudom,meg azt is tudom,hogy én is pánikolnék.De nem lehet jobb tanácsot adni,mint hogy próbálj nyugodt maradni.Nem tesz jót a bébinek ha idegeskedsz.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook