Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit gondoltok a remescar hegkezelő valóban jó régi sebekre is? fórum

Mit gondoltok a remescar hegkezelő valóban jó régi sebekre is? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. febr. 22. 10:20
Gödöllőn sajna nem volt akciós, 4600,- ért vettem az 5g-ost, kíváncsian várom a hatását...
28. bazsalikom31 (válaszként erre: 26. - Ericska3)
2012. febr. 21. 21:51

Szia!

Hol vetted, milyen patikában volt akciós?????


Köszi

27. Tücke
2012. febr. 20. 20:33

na meséljetek van valami hatása annál aki megvette?

én még csak ma láttam a tv-ben tök véletlenül

2012. febr. 19. 09:03

Sziasztok!


Hátha segítség valkinek: pár napja vettem Remescart 5,4g-os kiszerelésben és februári akció keretében 3099 Ft volt. Szerintem ez egyáltalán nem vészes, mert ilyen stift szerű (mint egy szőlőzsír), tehát gazdaságosan kenhető. (Nincs az a veszély, hogy egszerre sok "kiszalad" belőle...)

2012. febr. 18. 19:36
Sziasztok! Most 29 éves vagyok és nekem 5 éve volt egy pajzsmirigy műtétem, ami következtében egy jó 10 cm-s keloidos, vérvörösen izzó hegem lett. :( Engem nem zavart volna, de annyira szembeötlő volt, h senki nem a szemembe nézett, hanem azonnal a sebemet vette észre. A seb egyáltalán nem lett szebb sem a Contratubex-től, sem a Cicaplast-tól, pedig mindkettőt sokáig használtam. 3 éve felkeresem egy szakorvosi intézetben egy plasztikai sebészt, aki azt mondta, érdemes megműteni, mert vhol a seb és a keloid között van és érzéstelenítéssel kivágta a majd ujjnyi vastag kinövést, majd ajánlott egy szilikonos tapaszt, ami - ha jól emlékszem - gyógyászati segédeszköznek minősült. Nagyjából 10 ezer Ft- volt egy nagy darab, ami 1 évig elég volt a 10 cm-s sebemre. Ez olyan, mint egy ragtapasz, csak átlátszó, így nem volt feltűnőbb, mint maga a sebem. 1 év után döntöttem úgy, h nem használom tovább (addig reggeltől estig rajtam volt) és csodák csodájára, ekkor kezdett szépen kifakulni és összehúzódni. Nem tudom, h a tapasz hatott-e, vagy hogy abbahagytam. :) Vagy a kettő együtt, de szerencsére nagyon szép lett. Bár napi szinten alapozót teszek a hegre, h a maradék pirosság se látszódjon, de ég és föld a sebem a műtét utáni állapothoz képest. A legutóbbi bulin olyan kép is készült rólam, ahol SEMMI nem látszik a nyakamon! :D Ezeket csak azért írom le, mert tudom, h mennyire rossz egy ilyen sebbel élni - pláne feltűnő helyen - , így ha vkit érdekel további részlet, vagy kérdése lenne, szívesen válaszolok! Zs
2012. febr. 15. 19:13
Homeopátiás orvos vagyok, bizony ennyire jó a homeopátia, sőt jó a keloidos hegekre is, a régiekre is, megelőzésre is, keressetek homeopátiás orvost,m felírja a szereket. üdv :))
2012. jan. 28. 21:48
Én megveszem tutkóra jövőhónap elején!! Terhességi csíkokra lesz majd írok hogy hogy hat!! :)
22. bazsalikom31 (válaszként erre: 4. - Papp Szilvia)
2012. jan. 26. 14:07
Nekem is pont így volt. Az első terhességnél kb 2 cm-es csík volt, most a második után egy tenyérnyi területen repedezett be elég hosszan, kb 10 cm esek lettek. Kentem milupás krémmel és a dm-essel is, de ez alkati dolog lehet. Igazából az elsőnél homeopátiás bogyókat szopogattam szinte mindenre. A másodiknál nem. A lábam visszeres lett, a hasam pedig csíkos. Vagy ennyire jó a homeopátia, vagy a második terhesség jobban megviseli a szervezetet, mint az első. nem tudom. Egyél sok répát, az jó a bőrnek.
2012. jan. 26. 14:01
Én egy másik internetes oldalon azt olvastam, hogy 3 nap után használt a remescar hegkezelő, halványította a szülés utáni csíkokat. Én sem nagyon hiszek ezekben drága (kb. 5000,-Ft)cuccokban. Én 4 hónapja szültem és eléggé berepedezett a hasam. Mikor este bekenem a milupás krémmel utána szinte alig látszik. gondolom a helyi vérbőség miatt. Kipróbálnám a remescart is, ha olcsóbb lenne.:)
20. JUL17 (válaszként erre: 10. - Zsike03)
2012. jan. 22. 22:33
Én nekem is levették az anyajegyem ,ugyanígy jártam ,piros,dudor és még viszket .Elkérhetném a krém nevét?Köszönöm előre is!
19. zsike03 (válaszként erre: 16. - 4c30444687)
2012. jan. 22. 19:36
az maga lenne a menyország! :)
2012. jan. 20. 19:40
Keloidos heg van a hátamon sebészi beavatkozás után.Contractubex géllel kenem.Mondta az orvos, egy év amire halványulhat a géltől a seb. négy hónapja használom.....Hááát....férjem szerint olyan mint a kezdetkor....
17. Szilvamama (válaszként erre: 15. - Zsike03)
2012. jan. 20. 13:17
:D A császár hegem nekem is viszket néha, pedig már 5 éves. A karomon lévő 8 éves, és nem viszketett régen sem ... Szóval nem tudom, hogy erre használna-e bármiféle csodaszer.
16. 4c30444687 (válaszként erre: 15. - Zsike03)
2012. jan. 20. 13:01
...egyik kezével, a másikkal meg legyezzen pálma levéllel :)
15. zsike03 (válaszként erre: 14. - Szilvamama)
2012. jan. 20. 12:03
Nem is azzal van a baj hogy van, engem sem zavar a látványa. Csak vagyunk néhányan akiknek nem úgy gyógyul ahogy kellene. Piros, dudorodik és még ez sem zavarna de elég gyakran viszket és meg tudnék őrülni tőle. A páromnak szoktam mondani ha ráér hogy vakargassa. :-)
2012. jan. 19. 18:23
Nem bízom nagyon az ilyen agyonreklámozott dolgokban. Van néhány hegyem, nem is kicsik, de ezek hozzám tartoznak, és jó vagyok így :)
2012. jan. 12. 14:17
Pont most láttam én is a tv-ben!! Még a terhességi csíkókra is jó elméletileg!! 5000ft de nem tudom melyik kiszerelés!!
12. 4c30444687 (válaszként erre: 8. - Amacska)
2012. jan. 11. 20:24
Mikor én használtam, akkor rögtön a seb gyógyulása után kellett használni. Nem akarok hülyeséget mondani. Szerintem menj el egy plasztikai sebészhez, és ő meg tudja mondani. Egy ilyen kérdésért pénzt sem kérnek. Nekem volt egy seben, ami piros/lila volt sokáig, kb. 5 év volt, mire bőrszínű lett. Előtte azt mondta egy sebész, hogy egy kezeléssel magán a színén tudna segíteni (csak), azért meg nem tartottam érdemesnek kifizetni annyi pénzt.
11. senkisse (válaszként erre: 7. - Nanda)
2012. jan. 11. 20:16
Nanda! Kérlek küld át , hogy mia azmit használtál. Köszi
2012. jan. 6. 13:29
Én is láttam a reklámot és egyből rákerestem a neten. Kicsit drágának találtam, de attól még lehet jó. Miután levették az anyajegyem a heg bepirosodott, kidudorodott és nagyon viszketett. A bőrgyógyász ajánlott rá egy krémet, igaz hónapokig használtam de rendbe jött. Most a császármetszésem helye ilyen. Valószínű hogy maradok ennél. Úgy látom hogy nem lehet közzé tenni mi a neve. De ha érdekel valakit elküldöm.
9. Papp Szilvia (válaszként erre: 6. - 4c30444687)
2012. jan. 6. 09:59
gondolom h dárga, de mivel "szerencse" hogy csak erre kell így össze tudom vetni a többi erre készített krém árával, meg minőségével és úgy tudok dönteni...:)
2012. jan. 5. 19:55
a kisebb kiszerelésű 4800 ft a 11 éves lányom mellkasán van két 10 évvel ezelőtti égési sérülés nyoma,sajnos sokszor piros legalább halványitani jó lenne
7. Nanda (válaszként erre: 4. - Papp Szilvia)
2012. jan. 5. 17:33
Ha gondolod,küldök egy linket,de ide nem engedte betenni...
6. 4c30444687 (válaszként erre: 4. - Papp Szilvia)
2012. jan. 5. 11:20
Mivel részben épp most keletkezik, érdemes használni, de arra ne számíts, hogy olcsó lesz.
5. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - Amacska)
2012. jan. 5. 11:18
Milyen jellengű hegről van szó? Mert pl. egy keloidnak csak a megelőzésében tud segíteni. Olyankor a var leesése után hónapokig kell használni. Más jellegű sebhelyekhez nem tudok hozzászólni.
2012. jan. 5. 09:33

igazából egyáltalán találtatok linket róla:D? én beütöttem kétszer is már és semmi:DD


szerintem ha nem drága én kipróbálom mert az első terhességemnél lévő függőleges csík kezd megjelenni most a másodiknál ahogy nő a hasam...

2012. jan. 5. 09:32
Ez engem is érdekelne... nincs az ilyenekben túl sok bizodalmam, de ki tudja... :) hátha :)
2012. jan. 5. 09:16

Ára biztosan magas. Szeretném látni, hogy a 13 évvel ezelőtti hasi műtéti heget "elmulasztja"....

Nem szabad a legfrissebb reklámra azonnal ráharapni és a zsebbe nyúlni. A tandíj mindig magas.

2012. jan. 5. 09:14
Mit gondoltok a remescar hegkezelő valóban jó régi sebekre is?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook