Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit ettél/eszel ma? -csak Atkins diétát követőknek fórum

Mit ettél/eszel ma? -csak Atkins diétát követőknek (beszélgetős fórum)


103. Shev
2004. febr. 29. 23:45

smokey: Biztos a tied. Sajnos:-)



102. Bodsa
2004. febr. 29. 22:09

reggelim: 2 tojásos tükörtojás virlivel

ebéd: sült csirkecomb savanyú káposztával

vacsi: virsli ill füstli és icipici mustár



101. Bodsa
2004. febr. 29. 22:02

Timus:

Köszi a tanácsot, de nem bírom ki natúr joghurt nélkül 1-2 naponta megeszek egyet, amúgy sajna az el is viszi a 20g majd felét.. a túrót alig láttam 5grammnyni sem volt ;) Pontosan nem számoltam utána, de fogytam azóta tehát nem lehet gond. 5 nap alatt lement 3 kiló. :) Amúgy miért nem lehet joghurtot enni? Csak mert mintha kefírt lehetne, vagy nem jól tudom?



2004. febr. 29. 20:04

Shev: Napraforgómag:1,74 gr Ch


Ezt találtam, valyon melyik a jó?



99. Shev
2004. febr. 29. 19:42

smokey: [link]


itt láttam

A szorbitos dologban meg tud vki nyugtatni?



2004. febr. 29. 18:24

Shev: Háááát nehezen tudom elképzelni, hogy nem tartalmaz Ch-t, mert a húsok kivételével sajnos majdnem mindenben fellelhető.Nézem táblázatom csak a tökmagot találtam meg 4 gr.ch-val, úgy gondolom biztos tartalmaz a naprafogó is egy keveset.Elképzelhető a nyomdahiba?Már járam úgy, hogy az almakompótban O gr.Ch-t irtak,de ezt is nyomadhibának vettem.



2004. febr. 29. 18:18

mrsmihaly: Olyan bálba nem szabad menni ahol nem kínálnak meg egy kis húsikával:))Azt szabad enni és jól is laksz vele.Ugye mekkora boldogság ha leugrik egy-két kg?Remélem lesz folytatása és örülök, hogy örülsz:))



96. Shev
2004. febr. 29. 17:30

Ja, és azt olvastam valahol, hogy a napraforgómag 0 g CH-t tartalmaz. Magyarul bármennyit lehet szotyizni?



95. Shev
2004. febr. 29. 17:24

Vannak ételek, ahová kell édesítőszer. Én olyat használok, ami szorbitot tartalmaz. A dobozra az van írva, hogy pl. tartalmaz 50 g szénhidrátot, amelyből 50 g szorbit. Vagyis a szénhidrát akkor 0?



2004. febr. 29. 16:47

Sirius Black: Szia! Köszi a kedves szavakat, ezzel en is tisztaban vagyok. Tegnap este volt a nagy megmeretes. Farsangi balban voltunk, mindenki evett-ivott na meg tancolt. Hat a franc majd meg evett 1 kis pogacsaert, vagy ropiert. De ellentalltam. Megittam 1.5 l asvanyvizet, es rengeteget tancoltam .

Remelem mar 1 het mulva azert könnyebb lesz, bar megprobalom kivedeni a vendegeskedest, mert az nagy csabito erö.

Folytatom tovabb a kis elkezdett UJ eletemet, heti 3-szori edzesse.

Tovabbi szep napot Mindnyajatoknak, es kitartast, mert a szep testert meg kell küzdeni. :-)))



2004. febr. 29. 09:20

mrsmihaly: Nem akarok senkit elkeseríteni de az első két három kiló az még csak a szervezet kitisztulása ^^

Én is nagyon örültem mikor ennyit leadtam, annyira, hogy egy fincsi vasárnapi ebédet végig falatoztam, és elképedve láttam, hogy minden visszament...

Szóval egy percre se engedjetek a "sötét" oldal csábításának 8)



2004. febr. 29. 08:54

Timus:

Sziasztok! Ma 1 hete kezdtem el fogyokurazni, es most mertem a sulyomat. 2 kg ment le rolam. HUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU de boldog vagyok.



91. Timus
2004. febr. 29. 07:32

Bodsa:

szia Bodsa! hmmm.... olvastam a tegnapi menüdet. próbáltam kiszámolni, hogy mennyit szénhidrátot ehettél. hát nagyon a 20 gr szélén táncoltál, szerintem még túl is léphetted. az első szakaszban joghurtot és túrót sem szabad enni. Bocsánat, nem akarok okoskodni csak feltűnt, hogy én ilyeneket nem mertem enni és még most is csak néha édesség vágyam csökkentésére eszem túrót. Bár persze nem tudhatom, hogy miből mennyit ehettél, ezért lehet, hogy bőven belefért a 20 gr-ba.



90. Bodsa
2004. febr. 28. 21:05

kengurú:

Szia Kengurú!

Szerdán kezdtem el, tehát a 4. napom eddig olyan 2-2,5 kiló ment le, de mivel nincs (még) keton-mérő csíkom nem tudom ég-e a zsír :)


reggelim: sajtos-sonnkás omlett + 1 natúr joghurt

ebéd: saláta, sajt, kis gomolya túró (nem tudom lehet-e,de kicsit ettem), sonka

vacsi: sült sertéstarja és párolt vöröskáposzta (nyam nyam)



2004. febr. 28. 20:07

smokey:

Sziaa! A tzatziki nagyon hasonló a tejfölös uborkasalátához és a következőképpen készül:

Hozzávalók:

2 dl natúr joghurt

1 dl sűrű tejföl

1 db uborka

zúzott fokhagyma

pici olaj (a legjobb az olíva)

bors (ízlés szerint)

pár csepp citromlé (el is hagyható)

esetleg a nagyobb hipermarketekben kapható tzatziki fűszerkeverék


Elkészítés:

Az uborkát durvára reszeljük, lecsepegtetjük. A joghurttal és tejföllel összekeverjük a fokhagymát, hozzáadjuk a citromlevet (nem feltétlenül). Ebbe belekeverjük az ubit, sót, borsot.

Nyers zöldséggel (sárgarépa, uborka, paradicsom) vagy húsokkal, hallal tálalhatjuk.

Jó étvágyat hozzá!



2004. febr. 28. 17:31

Timus: A neten kersztül rendeltem a port, meg hoztak Bp-ről is.Nem tudod mit hagysz ki annyira finom a szójás, apró csokidarabokkal.Nagyon jól laktat sűrű, vizzel kell higitani.A Body builder-től rendeltem vagy öt csomaggal.nehezen emésztem a húst és nekem ez bevált.Ha Neked nincsenek gondjain a fehérjével akkor persze, fölösleges venni.



2004. febr. 28. 17:29

györki:Milyen jó ötlet ez a rakott káposzta, olyan rég készitettem és imádom.

Mi az a tzatziki, még leirni is alig tudom:))



86. Timus
2004. febr. 28. 15:25

ebi:

Szió! nevetnem kellett mikor olvastam, hogy hol vetted a fehérjeport. Na azért olyan messzire nem mennék érte:-) Viszont itthon nálunk is megtaláltam. Az ára igen húzós, 2.600 Ft és elolvasva a hátulját a doboznak rájöttem, hogy én ilyet nem fogok inni. Badysoknak ajánlják és akik le vannak gyengülve. Egyikük közé sem tartozom és inkább ezen a pénzen veszek zöldségeket.



2004. febr. 28. 13:18

Bodsa:Szia BODSA!

Megkérdezhetem ,hogy mióta csinálod a diétát?Van valaki aki ott tart ahol ÉN.Ez a kg veszteség mindenkinél más és más,de a kiváncsiságommal nem bírtam.

KÖSZI



2004. febr. 28. 09:06

Sziasztok!

A mérleg ma reggel megint félkilóval kevesebbet mutatott

ma nem tudom még mit fogok enni,

az elképzelés

reggeli:1 pár virsli k8is mustár

ebéd ratatuj(padlizsán+hagyma+paprika+paradicso.

vacsi: tzatziki

de ez még változhat

lehet hogy csinálok rakott savanyúkáposztát



83. magdy
2004. febr. 28. 08:14

Sziasztok!


Már régóta szemezgetek az Atkins diétával, de még nem fogtam bele... be kell vallanom, hogy egy kissé tartok tőle. Már régebben próbákoztam - úgymond - saját szakállra diétával és tornával. Akkor 2 hónap alatt sikerült leadonom 13 kg-ot. Isteni érzés volt. Most az hiszem belevágok az Atkins-be és tornázom is, bár szerintem ami igazán elősegíti a testsúlyveszteséget az a torna. Majd meglátjuk. Akik belekezdtek és jelenleg is csinálják, azoknak sok sikert, akik pedig ott állnak, ahol én.. nekünk meg bátorságot, erőt és kitartást kivánok.

Ui: azt hiszem hoxa után én is fogok naplót vezetni :-))



82. ebi
2004. febr. 28. 07:54

Timus:Sziasztok!


Timus, a feherjeport Canadaban vettem,egy vitamin boltban.Szerencsem volt,mert pont ennek a termeknek volt a bemutatoja ,es az Atkins nevre kaptam fel a fejem.Nagyon mondtak,hogy kimondottan jo a dietahoz,mert keves tejtermek jut a szervezetbe,es ezzel potolod egy reszet(remelem nem vagtak at).Leirom a nevet hatha aruljak otthon is.

gyarto:ALLMAX NUTRITION

neve:Whey Protein Isolate--ISOFLEX



Veget ert az elso 2 het,ma merlegeles volt.3,5 kg a fogyasom,de centiben is merheto,derekbol 2,5 cm,csipobol 2 cm.Nagyon orulok neki!:))


MINDENKINEK KITARTAST KIVANOK!



mai menum,reggeli:2 fott tojas+retek

ebed:tonhal+majonez+fel avokado+retek

vacsora:fott sonka+salata



81. Bodsa
2004. febr. 27. 15:41

hoxa:

Szia hoxa és mindenki! :)

Istmét tekertem 1 jót a szobabicajon a fogyásom oylan másfél-2 kiló.

A reggeli: sonka-tojás-sajt-kaviár sali

Ebéd: Tojásos bundában husika és brokkoli

Vacsi: majd virsli lesz mustárral


Üdv ismét az újabbaknak :)

Kitartást!!!!! :))

Bodsa



80. hoxa
2004. febr. 27. 15:39

adamgabi:

Köszönöm és köszönjük :)



2004. febr. 27. 15:37

hoxa: Gratulálok ehhez az oldalhoz,előre is köszi ezt a sok infót!Kitartás mindenkinek!



78. hoxa
2004. febr. 27. 15:34

adamgabi:

Az első két hétben 4 kilót fogytam, azóta stagnálok.

Bár azt a két hetet - ismeretek hiányában - nem minden szabály betartásával csináltam.

10 kilót simán le lehet adni vele, csak mind a 4 fázist végig kell csinálni, nem abbahagyni, ha már elégedett vagy :)

Majd jövő héten a többi fázisről is írok az infókhoz.

Addig is ismerkedj velünk és Atkinssal :)))

Üdv:

Hoxa



2004. febr. 27. 14:50

hoxa: Ez alatt a három hét alatt mennyit fogytál?nekem 10 kilót kellene fogynom,de egyenlőre csak figyellek benneteket,mert 3 hónapos kislányomat szoptatom!



76. hoxa
2004. febr. 27. 14:45

Szia!


Én mostanában semmit.

Eddig aspartam alapút használtam, most vettem egy Süssinát, ami szaharin alapú, de mióta ezt a diétát csinálom (3 hete) nem is használtam.


Hoxa



2004. febr. 27. 14:04

hoxa: Szia ,azt szeretném kérdezni,hogy milyen édesítőt használtok?



74. hoxa
2004. febr. 27. 12:35

Finom sült csirkehusit ettem salátaágyon :)


Tegnap mentem hazafelé egy táskával a kezemben. Találkoztam a párommal és a kezébe nyomtam, hogy hozza ő :) Megkérdezte mi van benne.

Mondom: Husi.

Mire ő: Megint??

:)))


Tényleg kár, hogy szinte csak hús, meg tojás, bár én nem unom a húst, annyiféle módon el lehet készíteni.


De hétvégére karfiolt tervezek, akár édesen is, mivel gyűjtöttem egy receptet, ami olyan lesz, mint a rizspuding.

Kiváncsi leszek..

Majd beszámolok róla.


Hoxa



További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook