Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit éri meg manapság? fórum

Mit éri meg manapság? (beszélgetős fórum)


1 2
14. 04d410066e (válaszként erre: 13. - A14deb9047)
2012. aug. 1. 09:37
Igen, ezt is mindenképp érdemes átgondolni. Én nem nyitnék pl. egy 20. pékséget.
13. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Ari hari)
2012. aug. 1. 09:29

Mi nincs a városban, esetleg a környékén?

Patyolat, cipőjavítás, pizza, (virágüzlet alkalmasint)?

2012. aug. 1. 09:28

Mindenképpen olyan, ami még nincs, de szükség lenne rá. VAgy van, de drága vagy kevés van és nem elérhető.


Amire tudok gondolni, pl. virágbolt, esetleg ajándékbolttal összekötve.

De a turik is nagyon mennek ma, meg a pékségek.

11. debju
2012. aug. 1. 09:21
én élelmiszerrel kapcsolatos üzletet azér nem nyitnék mert abból tényleg telített a piac, sokkal nagyobb a tárgyi feltétele (akkor már nem elég a 4 milla) és jóval több engedély beszerzésével jár. Sokszor egyéb végzettség is szükséges az üzemeltetéshez, illetve alkalmazott felvétele is olykor elkerülhetetlen.
10. e6e23f542d (válaszként erre: 6. - F64f0d9a69)
2012. aug. 1. 09:17

Nálunk ez nem feltétlen igaz, oké én csak 10ezres városban lakok, de van kisbolt ami olcsóbb, mint a közelben lévő nagy üzletlánc egyik üzlete. Zöldséges és hentes is van külön, ahol mindig friss és szép áru van és nem drágább mint az áruházban. Nem drágább és mégis finomabb.

De persze tudom, hogy ez mindenhol más.

A kis péküzletek valóban mennek sok helyen, nálunk meg az nem fut annyira, mert sok a konkrét pékség és azoknak akis üzleteibe járnak, ehát ha attól függetlenül nyína egy kis pékárus üzlet tuti befuccsolna.

Tehát mindenhol a város igényeit, szokásait kell nézni.

2012. aug. 1. 09:15

partykellék üzlet


én szívesen nyitottam volna csak nem voltak adottak a feltételek

8. 04d410066e (válaszként erre: 1. - Ari hari)
2012. aug. 1. 09:11

Anyukámnak varrodája van egy kisvárosban. Az sem rossz dolog, és még marad is a 4 millából. ;)

Apukámnak ötvösműhelye volt, csak közben elköltözött tanyára. De az is nagyon jól ment régen.

Viccet félretéve nem azt akarom mondani, hogy nyiss varrodát vagy ötvösműhelyt. Inkább azt, hogy jó szakemberre mindenhol szükség van. (Szerintem rengeteg kontár van, még egy tényleg jó fodrászt találnom is 5 évembe került Bp-n.) Ha tudsz igazán jó szakembert bármiben, vagy Te magad az vagy, akkor az fel fog futni, mert ajánlani fognak egy kisvárosban. Mindegy, milyen szakág. Ennyi. :)

2012. aug. 1. 09:03
Szerintem is pékség jellegű. Igaz az majd akkor indulna meg igazán amikor az iskola is kezdődik, mert csak kényelmesebb ott egy-egy péksütit venni a gyereknek mint szendvicset gyártani...de ettől függetlenül lehetne egy tejes hűtő benne...itt sok ilyen van és nagyon szeretjük:)
6. f64f0d9a69 (válaszként erre: 4. - E6e23f542d)
2012. aug. 1. 09:03

Meg drágább.

Én sosem megyek kis boltba éppen ezért.

Nálunk a zöldségesek, kisboltok már jó ideje bezártak. :((

Igaz itt sok nagyobb üzlet van.

5. f64f0d9a69 (válaszként erre: 1. - Ari hari)
2012. aug. 1. 09:01

Az attól is függ mi van a környéken - vagy inkább mi nincs.

Nálunk a kenyérboltok mennek a legjobban.

2012. aug. 1. 08:48
Esetleg valami kis vegyesbolt. Hiába a sok áruház, azért sokkal barátságosabb tud leni egy kis bolt.
2012. aug. 1. 08:45
Amiből nincs, vagy kevés van.
2012. aug. 1. 08:45

Mi az ami még nincs a városban, vagy csak nagyon messze attól ahol te nyitnál?


Biobolt

Hobbybolt

100Ft-os

Trafik

Turi

Bizsus

2012. aug. 1. 08:41

Szia mindenkinek!

Olyan kérdésem lenne hogy egy 20000-es városban milyen üzletet lenne érdemes nyitni szerintetek ami jövedelmező is!

Rendelkezésre áll 4 millió forint,és egy nagyon potenciális helyen lévő üzlethelyiség.

Várom az ötleteket! Esetleg társakat.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook