Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit érez? fórum

Mit érez? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. febr. 2. 15:26
Én nem is vagyok benne biztos hogy naiv...
2011. febr. 2. 15:24
na ez szép magyar lett megint az utolsó mondat... :D hülye klavi
2011. febr. 2. 15:23

szerintem a naivnak mondhatsz akármit, tanácsolhatsz akármit, míg az okos más kárán addig a buta - és már elnézést- csak is saját kárán tanul a hibáiból.

ha egyáltalán nem tudod megérteni amit itt mindenki ír, probál tanácsolni, ha csak is megrögzötten azt tudod kérdezgetni havi 1 alkalomért is?? akkor miért indítassz fórumot és teszed fel a kérdést és hökkent meg a válasz amit egyébként a szíved mélyén te is jól tudod a választ?!

2011. febr. 2. 15:20
Bocs ha nyers vagyok...elég szókimondó természetem van :$
2011. febr. 2. 15:18

Úgy érzem, hogy nem igazán akarod megérteni amit írunk... mert nagyon ragaszkodsz ahhoz, ami a véleményed. Persze ezzel nem azt mondom hogy igazunk van...de igazából meg se próbálod más szemszögből nézni ezt a dolgot.

Ezt kérdezgeted, hogy havi 1 alkalomért? miért ne? te is havi egy alkalomért csalod a párod...mégis megteszed.

70. 9e32886f4a (válaszként erre: 68. - E458602baf)
2011. febr. 2. 15:15
na igen ez meg a másik. ha már csalja akkor nem szereti igazán és nem tiszteli annyira hogy egyenesen oda álljon elé. ez nem tisztességes.
2011. febr. 2. 15:13

egy ilyen kapcsolat nem jár más bonyodalommmal mint azt hogy leegyeztetni az időpontot a helyszint az ottlétre és elkerülni a lebukást. Nincs közös lakás, nincs hitel,nincs gyerek, nincs gond minden szép is jó csak sex semmi más.

otthon meg minden mást pluszba megkap ahol főznek mosnak takarítanak rá, kiszolgálják és a fenekét is kinyalják. Azért érdekelne Csacseszka háyn éves vagy és a szertő hány éves?

2011. febr. 2. 15:13
Szerintem itt már ott kezdődik a baj, hogy te is csalod a párodat... mond miért nem hagyod el ha nem szereted?
67. e458602baf (válaszként erre: 62. - Csacseszka)
2011. febr. 2. 15:10
Miért is ne lehetne akár havi egy alkalomért?
66. 9e32886f4a (válaszként erre: 62. - Csacseszka)
2011. febr. 2. 15:09
egy férfi bármire képes annak fejében hogy levarázsolja a bugyid legyen az rendszeres vagy havi 1 alkalomért is de megteszi.. ha ezt nem tudod elfogadni megérteni,akkor ott a lehetőség állitsd választás elé ha annyira szeret elmondása szerint csapot papot ott kellene hagynia érted,De nem fogja mert mindig mindenre lesz egy jó kifogása hogy most épp miért nem válik el.
65. e458602baf (válaszként erre: 58. - 937a2a883a)
2011. febr. 2. 15:07
Ez igaz. De ne értsd félre, nem kötözködni akarok...de emiatt azért két ember ne maradjon együtt. Ez nem egy igazi akadály...és nem ok arra, hogy a feleségének hazudjon és mellette szeretőt tartson.(szerintem)
2011. febr. 2. 15:06
Lehet hoyg most nyers leszek..de soha nem értettem azokat a nőket akik szerető szerepben tetszelegnek, hisz saját magukat mínősitik le ezzel. várnak a semmire míg elmegy a fiatalságuk egy olyan kapcsolatban biznak ami csupa hazugságra épül.Mélységesen eltudom ítélni mert sokan bele se gondolnak hogy a pali míg füt fét beigér és minden mese szépen tüntet fel vele kapcsolatban az mellett tönkre tesz egy családot egy kapcsolatot, függetlenül attól, hogy otthon milyenek a körülmények amúgy is..nem hibáztatom csak is kizárólag a szeretőt, félre ne értsétek. Míg a szerető csak azon tud spilázni vajon szeret e? elvállik tényleg? addig bele se gondol hogy ott az a másik nő akit megaláz a hőn szeretet férfi.Ha a feleségével ezt megteszi veled is megfogja.Az ilyen férfi pedig egy undorító mocskos kis féreg.
2011. febr. 2. 15:06

Nem hinném, hogy jó dolog másodhegedűsnek lenni...várni; és valahogy becstelenség is főleg a másik részéről; ahogy a közmondásban is van: oszd meg és uralkodj;

várni, hogy mikor méltóztat néhány órácskát kiszorítani, és aztán, mint aki jól végezte a dolgát, megy haza, oda, amiről előzőleg köpködött. Mert abba a tányérba, amiből nem ....unk bele, abból nem eszünk, amiből eszünk, abba nem ....unk bele...

62. Csacseszka (válaszként erre: 59. - 9e32886f4a)
2011. febr. 2. 15:02
Megkérdezem többedszerre is! HAVI EGY ALKALOMÉRT? És az nem egy órákig tartó nagy hancúr!!!
61. Csacseszka (válaszként erre: 54. - Szilvamama)
2011. febr. 2. 15:00

Én nem haragszom, és tudom jól mi a helyzet. Én sem hagyom el miatta a párom! Pedig se közös lakás, sem gyerek nincs!


Persze lehazudhatja nekem az égről a csillagokat is, mert vélhetőleg azt is elhinném!

De azt is elhiszem neki, hogy hiányzom. Hiányzik az ölelésem... Ha nagyon nagyon a szexen lett volna a hangsúly akkor azt az időt amit hatalmas csókokkal ölelésekkel töltöttünk, tölthettük volna szexel is! De nem az volt a lényeges! Hisz addig is volt hol megoldani.

Lehet, hogy nem is szaretném, hogy miattam elhagyja a családját, nekem, hülye fejemmel jó a szerető szerep is! Csak legyen velem!

60. a14deb9047 (válaszként erre: 59. - 9e32886f4a)
2011. febr. 2. 14:55
Erről beszéltem, csak másképpen...
2011. febr. 2. 14:54
lányok ne legyetek már ennyire naivak.. egy nős pali mindig azt mondja ha egy kis sexet akar mellékvágányom hogy otthon rossz, megfeneklett a házasság, már NINCS sex csak a gyerekek miatt van még a feleséggel... ugyan már kérem!ez a legnagyobb hazugság amit csak meglehet kajálni.Szóval szedd a lábad és fuss!Bári amivel csak hiteget hidd el kamu, csak a bugyidat akarja lemesélni. NE LÉGY NAIV.
58. 937a2a883a (válaszként erre: 57. - E458602baf)
2011. febr. 2. 14:53
Pont azért van értelme,hogy ott maradjon...ha a hitel az ő nevén van és eljön onnan,akkor nem hiszem,hogy fizetni akarná és abból problémák adódnának.De azért ha ott marad,mert hát mégis csak fizeti,akkor meg nem hiszem,hogy ki tenné a családját...
2011. febr. 2. 14:39

Közbe végig olvastam még egyszer a hozzászólásokat, és arra jutottam, hogy ha minden úgy van ahogy a pasi mondja Neked a feleségével kapcsolatban, akkor semmi értelme hogy vele maradjon.

A ház, a hitel az ő nevén van...

Az asszony otthon van, semmit nem csinál...

Nincs szex...

Akkor minek van vele? Csak a gyerekek miatt? A gyereknek se jó ha egy olyan családban nő fel ahol a szülők nem szeretik egymást...

A gyerekével azután is foglalkozhat, ha nem él a feleségével.

Szóval nemigazán értem még mindig ezt az egészet...és a végén csak oda lyukadok ki, amit legutoljára is írtam pár hsz-sal lejjebb.

56. Szilvamama (válaszként erre: 55. - A14deb9047)
2011. febr. 2. 13:27
Pontosan! Nem kell a kedves mama visszerével, a papa prosztataproblémáival, a folyamatos "napi gondokkal" fárasztania magát a kedves úrnak ... A kolléganőm a szeretőket "hevert nőnek" hívja :)
55. a14deb9047 (válaszként erre: 50. - Szilvamama)
2011. febr. 2. 13:22
A szeretőnek a vállát valószínűleg nem nyomja a munka-család-háztartás-gyerekek-és minden össz egyéb terhe. Hazamegy a munkából és várja, hogy ráérjenek őt meglátogatni. Semmi közös nyűg, gond, elintéznivaló, megbeszélni- és csinálnivaló. Nem gond a menza befizetése, a villanykapcsoló és a csöpögő csap megjavítása, és még sok száz apróság, ami egy közös élet során előjön. A szeretőnél csak kikapcs, felhőtlen hanzúr, üde és kívánatos, semmi otthoni feladat...
54. Szilvamama (válaszként erre: 53. - Csacseszka)
2011. febr. 2. 13:07

Attól tartok, hogy te arra számítottál, hogy jövünk, olvasunk, és biztosítunk arról, hogy a férfi szeret, csak nem meri bevallani sem magának, sem neked. Igen, havi 1 szexért képes erre, mert otthon megkapja a többit. GYÁVA ahoz, hogy nagyobb rizikót vállaljon, nem szeretné sem az otthoni biztosat, sem téged, az izgalmas, új, friss húst elengedni. Párhuzamos "biztonsági" játékot játszik, tudva, hogy ha lebukik, az asszony megbocsátja neki azt a "csak" 1-2 alkalmat, mert :"Drágám, csak téged szeretlek, nem jelent nekem semmit"


Persze ne legyen igazam, és derüljön ki, hogy halálosan szerelmes beléd, és otthagy csapot-papot miattad.


Bocsánat, ha nyers voltam és megbántottalak, nem állt szándékomban, csak néha jól jöhet valaki, aki reálisan látja a dolgokat kívülről...

53. Csacseszka (válaszként erre: 49. - Pancsika37)
2011. febr. 2. 12:32

Én is ezt mondom! A havi egy szexért képes erre?

És most nincs rá lehetőség, akkor? Miért ír, keresi a társaságom? Ez kevés lenne neki is, nem?

52. e458602baf (válaszként erre: 11. - Csacseszka)
2011. febr. 2. 12:16

Szerintem beszélgessetek el a kettőtök dolgáról... Én azt gondolom, hogy ha tényleg szerelmes beléd akkor lépnie kell... de ha neki jó így ahogy van, ott valami sántít.

Azért ne hagyd hogy a nagy rózsaszín köd teljesen elvakítson...Próbálj meg kilépni belőle egy kicsit és elővenni az eszedet. Ha rendesen végig gondolod, rájössz hogy ha neki ez a kapcsolat így megfelel akkor nem akar semmi komolyat... és mondhatjuk hogy hülyét csinál belőled, és megalázó szituációba hoz... még ha te ezt még most nem is érzed annak. Nem hiszem hogy ezt akarod(?)

És ha ez még mindig nem elég indok...gondolj bele hogy ti becsaptok egy másik embert...vagy kettőt.

Ha valami nem jó, változtatni kell rajta. És ez vonatkozik a te párkapcsolatodra is.

2011. febr. 2. 11:56
Én túl konzervatív vagyok ilyen ügyekben. Gondolok itt a megcsalásra. Soha nem tettem meg, valahogy taszít, ez nálam elvi kérdés. Egyébként meg ha a feleségét hónapokon keresztül csalja, akkor megeshet, hogy melletted is van még valakije.
50. Szilvamama (válaszként erre: 49. - Pancsika37)
2011. febr. 2. 11:55
Otthon az asszonnyal már egyhangúvá, rutinná vált a szex. Nem lehet vele összebújni, beszélgetni, mert fáradt, nincs kedve, fáj a feje, "felébred a gyerek" mittudomén ... A szerető nem fáradt, több mindenre kapható, izgalmas, új. Még ha havi 1-2 alkalommal is. Valószínűleg ha alkalma lenne rá, megesne az akár heti szinten is. Csakhát nehéz megoldani, ha mindketten kapcsolatban élnek. Nekem ilyenkor csak a Jövőre, veled, ugyanitt c. film jut az eszembe. Évente 1x találkozott a pár, de azt életük végéig. Mert nem tudtak egymással élni, de egymás nélkül sem ...
49. Pancsika37 (válaszként erre: 47. - Szilvamama)
2011. febr. 2. 11:50
Az oké hogy egy férfi a jó szex érdekében bármit behazudik, na de itt kicsit szerintem más a helyzet. Havonta 1x ha volt valami kis gyors összebújás. Nem fura ez nektek? Ha valaki csak a szexre megy az talál rá helyet, időt hogy ki tudjanak teljesedni szerintem. Na és kicsit kevés az a havi 1.
48. a14deb9047 (válaszként erre: 45. - Pancsika37)
2011. febr. 2. 11:44
Az összképről beszéltem. Évtizedeken keresztül férfiak között dolgoztam, úgy ismerem őket, mint a tenyeremet.
47. Szilvamama (válaszként erre: 45. - Pancsika37)
2011. febr. 2. 11:43
Ezt én is úgy gondolom, hogy amelyik férfi/nő félrelép, az hazudik az élet más dolgaiban is ... Sajnos ez az élet ... Sunshine mondotta azt hiszem, hogy egy férfi egy jó dugás érdekében bármit képes behazudni. Ez sajnos így is van ... Egyébként a nők sem különbek szerintem hasonló esetben, bár a nők inkább emocionális okokból lépnek félre, míg a férfiakat egyszerűen az ösztön hajtja.
46. Pancsika37 (válaszként erre: 44. - Csacseszka)
2011. febr. 2. 11:42
De sosem tudod meg ha nem kérdezel rá?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook