Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit csináltok, ha egy szakítás után folyamatosan síró görcsötök van? fórum

Mit csináltok, ha egy szakítás után folyamatosan síró görcsötök van? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2008. júl. 1. 18:22
Csak azt monod , hogy leszarod amúgy meg legbelül nem!! :( és nagyon njól tudom, hogy milyen sz*r! Már elegem van...:(
2008. júl. 1. 18:00
hozzám pénteken jött fel..mi is csak "beszélgettünk" áá..én nem birtam ki..de azota nem találkoztam vele,remélem nem is fogok..ma tudtam meg h hétvégén discoba volt,biztos jol becsajozott,de én már leszarom
2008. júl. 1. 17:48
Hát tegnap nagyon nagy hibát követtem el! :( Véletelen összefutottam Vele hajnalban és áthívott magához beszélgetni... én meg átmentem "beszélgetni" és hát nem beszélgetés lett belőle! de nem tudok mit csinálni ha jönne hogy még 1x akkor mondanám ,hogy rendben! nagyon szeretem! és ha ettől ő boldog akkor én is! nagyon szeretemm... pedig tudom, hogy hülyeséget csiáltam!!! Jaaaaajjj.... kihasználja, hogy szeretem... :(
2008. júl. 1. 12:42
én se járok nagyon sehova,én az interneten szedtem fel pasikat:)de most én is tök szarul vagyok,egyik pasi se jo,elegem van mindenből.tök egyedül vagyok..már nagyon szar
2008. júl. 1. 10:55
Az a baj, hogy én is ismerkednék, de nem is járok olyan helyekre... Vidéken ahol lakom, ott szoktamm de felesleges összejönnöm egy otthoni sráccal, ha Pesten töltöm életem 90%-át...
2008. júl. 1. 10:54
jaj csajszik, most egy kicsit magamba zuhantam... Olyan egyedül érzem magam... Nem tudok az érzéssel mit kezdeni... Cudar...
2008. jún. 30. 15:51
én is már kezdek ismerkedni másokkal,és néha már tök jol elvagyok nélküle..de néha főleg este meg reggel még nagyon hiányzik
63. *angel* (válaszként erre: 62. - 46fb572284)
2008. jún. 30. 10:31
De ha tudod hogy sokkal jobb vagy akkor csak nevesd ki!! :S Hát igen... én hétvégen elintéztem, hogy ne legyek magányos és szomorú.. jaaaj de nagyon berugtam:D és átmentem eggyik barátomhoz és ot volt Ő is De érdekes nem izgatott nagyon a dolog.. mondjuk, lehet az alkohol miatt mert nem kevesett ittam:) de ez sajna nem megoldás..:S de én jól éreztem magam.. hát már nagyon rég voltam berúgva nem szeretem az alkoholt.. . De most itt volt az ideje!!
62. 46fb572284 (válaszként erre: 59. - 8df16b904f)
2008. jún. 30. 09:32
de ez olyan nővel jött össze,ha látnátok..nagyon gáz olyan tehén igénytelen kurva..na de mindegy..ő meg engem gyanusitgat h nálam már biztos más alszik meg ilyenek..pedig én egesz nap itthon ültem még csak el se mentem sehova..de már kezdem megutálni hálistennek
2008. jún. 30. 09:30
velemis megcsinálta ezt a strandosat!!velem nem jött el,"mert ő utálja a tömeget" most hétvégén meg nem strandon volt?áá..mért ilyen faszkalapok a pasik?
60. 8df16b904f (válaszként erre: 58. - *angel*)
2008. jún. 29. 23:24
Tipikus!!! halljátok csajok! Mindegyik egyforma... Hogy velem ezt hányszor megcsinálta... pl.. buli témában... stb....
59. 8df16b904f (válaszként erre: 57. - 46fb572284)
2008. jún. 29. 23:23
sok-sok erőt kívánok neked!!:) Ne add fel és légy kitartó!!! Huh, én is megbírtam volna folytani az exem új nőjét... nem tudtam belegondolni a dolgokba... DE aztán hogy múlt a szerelem múlt a rossz érzés is...
2008. jún. 29. 19:47
Hát gyerekek egyre elkeseredettebb vagyok, hogy velem miért kell ezt csinálni?? :( // 2 héttel ezelöt könyörögtem neki, hogy menjünk el strandra ... ő mondta h nem szeret oda járni nincs kedve stb... én meg jól van.. ha nem akkor nem... megtudtam hogy tegnap kint volt a strandon és h jajj milyen jó volt és jaajj de leégett a háta:( nagyon ideges lettem és nagyon szomorú is... miért kell ezt??
2008. jún. 28. 00:23
egy hülye kurva rá van szállva de én ha meglátom az tuti h agyon verem..már november ota levelezgetbnek..annyira de annyira ki vagyok akadva..áá mostmár nem érdekel semmi..
56. 46fb572284 (válaszként erre: 49. - 8df16b904f)
2008. jún. 27. 13:26
beszéltem én vele,mondtam neki rengetegszer,az utolsó 2honap ezzel telt,és meg se próbált változtatni..ugy éreztem már muszály mert egyre rosszabb volt minden..most meg hivogat,de nem túl sűrűn,most megint normális,de ez ugyis csak addgig lenne igy amig nem békülnék ki vele..ha már kibirtam eddig akkor már nem megyek hozzá vissza..
2008. jún. 27. 13:24
:)
54. Ekka
2008. jún. 27. 12:16

Sírógörcs egy pasi után? Szerintem nem kellene!!

Ha elhagyott azért nem, ha Te hagytad el akkor pláne nem!!!!!!

53. 8df16b904f (válaszként erre: 52. - *angel*)
2008. jún. 27. 12:05
sajnos tudom, hogy milyen... Egyszerűen az írtózás, a fájdalom és a düh kapott el egyszerre, amikor csak arra gondoltam, hogy más karjaiban van és mást csókol stb...:(( Az első nagy szerelem!
2008. jún. 27. 10:56
tudom.. de esély sincs arra, hogy visszamenjek hozzá! Csak belegondolok, hogy valami másik lánnyal csókolózik, vagy éppen mást, és a szívem elkezd dobogni.. és még jobban fájni! Gondolom tudjátok milyen...:( Nagyon fáj... jaaaj....
51. 8df16b904f (válaszként erre: 46. - *angel*)
2008. jún. 27. 10:23
Fel a fejjel!! Idővel jobb lesz!! bíztos vagyok benne... De ha visszamész hozzá, akkor már sosem lesz többé olyan mint volt...
50. 8df16b904f (válaszként erre: 44. - *angel*)
2008. jún. 27. 10:21
Bocsi, hogy ezt mondom, de neki lehet, hogy van valakije... Ez nem olyan egetrengető probléma volt ami közétek állt... Bár lehet, hogy te/ti másképp éltétek meg....
49. 8df16b904f (válaszként erre: 42. - 46fb572284)
2008. jún. 27. 10:19

Nem tudom, hogy miért bántott téged, pedig olyan helyes csaj vagy... (megnéztem az adatlapod)

Szerintem is beszélni kellett volna vele, hogy miért ilyen veled és hátha tudott volna elfogadható véálaszt adni...

48. egy Hoxázó lány (válaszként erre: 44. - *angel*)
2008. jún. 27. 10:17

Dehogy halsz bele :) Erős vagy, és ezt mutasd meg másoknak is.


Próbálj többet arra gondolni, hogy ő már csajozik, és másssal ismerkedik. Először fáj, aztán dühöt érzel, aztán szépen lassan ez segít, és beletörődik a szíved.

47. alyce
2008. jún. 27. 09:56
Jártam már ilyen cipőben, a sírógörccsel nem lehet mit tenni, szerintem az akkor jó, ha kijön. Én napokig sírtam, aztán amikor kibőgtem magam, akkor jó volt. El kell magát foglalni az embernek valamivel ilyenkor, bármivel. Az a legjobb, ha társaságban vagy. Szerintem...
2008. jún. 27. 08:53

Annyira fáj, hogy nem törődsz velem, amennyire én szeretném, annyira fáj, hogy szeretlek, és ezt nem érzem már kölcsönösnek. Tudom, hogy csak akkor látlak újra, ha én elmegyek hozzád, és téged ez cseppet sem zavar, mint ahogy azt sem veszed észre, mennyi fájdalmat okozol közönyöddel nekem. De nem tudok túllépni rajtad, míg meg nem kaplak a tested és lelked teljes egészében, hogy te is azt érezd, amit én, hogy neked is fájjon minden egyes pillanat, amit nem velem töltesz, hogy fájjon minden egyes szívverésed, amikor rám gondolsz, hogy érezd, milyen, amikor szeretünk valakit. Nem vagy kőből, csupán kell valaki, aki megszelídít. Én vállalom ezt a szerepet, és ha sikeres leszek, akkor vagy örökké együtt élünk, vagy eldoblak, mert ezt is megérdemelnéd. De most még az a szerepem, hogy megszerezzelek, úgy, ahogy te tetted velem.



És ezt érzem most!!

45. 7161d4c2ec (válaszként erre: 44. - *angel*)
2008. jún. 27. 08:31

Szia!

Nagyon át tudom érezni amit érzel!De próbálj erőt venni magadon és légy erős!Ezzel még nincs világ vége!És ha ő így érez, és megy bulizni, meg csajozni, akkor megérdemli, hogy ennyire szenvedj miatta?!

2008. jún. 27. 08:14
Jaaaj gyerekel úgy érzem , nem bríom tovább!! Nem megy a szívem megszakad... és összetört!! Tegnap beszéltem a volt barátom "legjobb" barátjával nagyon jóba vagyok vele! :( De sajna csak rossz híreket mondott, hogy mindíg tereli a szót ha elkezdenek rólam beszélni és h tele volt már a fasza az elmúlt 3 évves, meg h majd ők közösen elmennek csajozni! Hát mikor ezt mondta úgy kitört belőlem a sírás!! Ma egész nap ezen rágódom.. még itt bent a munkahelyen is sírok e-miatt! Nem bírom! Belehalok.. vagy nem is tudom.. de nagyon fáj... .
43. *angel* (válaszként erre: 42. - 46fb572284)
2008. jún. 27. 08:11
Szerintem sokat kellett volna beszélned vele arról, hogy értese meg hogy neked szarul esik amit ő mondd! és h fejezze be! :( Ha ő szeret meg te is szereted szerintem ezt még meg lehet beszélni!
2008. jún. 26. 23:12
én tegnap elött hagytam ott a pasimat,de egyfolytába rá gondolok,olyan szar most itt vagyok a lakásba egyedül,ki se mozdulok nagyon,nagyon gáz.olyan sirhatnékom van egyfolytába..de már muszály votl szakitanunk mert már egyfolytába baszogatott mindent kitalált rolam,egyáltalán nem bizott meg bennem,és ez egyre durvább volt..jol tettem h szakitottam vele,vagy várnom kellett volna amig még szarabb lesz?
41. 8df16b904f (válaszként erre: 39. - Ell86)
2008. jún. 26. 22:49

:-))))


Ez legalább happy-end:) és mióta vagytok akkor együtt??

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook