Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit csináltok, ha egész éjjel nem bírtok aludni, reggel meg álmosan dolgozni kell menni? fórum

Mit csináltok, ha egész éjjel nem bírtok aludni, reggel meg álmosan dolgozni kell menni? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. jan. 18. 08:14
Én is nagyon rossz alvó vagyok, főleg mostanában:( Én tiszta idegbeteg vagyok ilyenkor este, hogy jaj aludjak már, holnap melozni kell... :( tiszta rossz:(
2011. jan. 18. 08:10

Sziasztok!


én is nagyon rossz alvó vagyok, sok felébredek, nehezen alszom vissza sok esetben. Nálam is vizsgaidöszak van, ami nekem sokat segitett az omega 3 és a b6 vitamin!! A b6 vitamin rendszeres szedese csokkenti a faradsagot. A másik ami szoktam, nyugtatao hatásu gyogyteakat iszom lefekvés elött, és akkor könnyebben elalszom.


Nekem is volt olyan h vizsga elott 2-3 orat aludtam és masnap két vizsgam volt, egesz nap hanyingerem volt, és annyira tul lendultem s a holtponton h este nem tudtam aludni. katasztrofa :)

2011. jan. 18. 08:09
Arra gondolok, hogy munka után ledőlök, ha nagyon nem bírom. Órát sosem nézek éjjel, mert sokkol, ha látom, hogy ennyi vagy annyi és én még mindig fenn vagyok.
2011. jan. 18. 08:06

Ébrenalvó vagyok. Ha éjjel nem alszom, pihizek délután, vagy akár délelőtt. Ez nem hosszú, fél óra esetleg 1.

Sajna nincs melóhelyem, ahol meg kellene jelennem, így megtehetem. De ez nem boldogít.

Nagyon idegesít, mit csinálnék ha melózni kellene? Mentő vinne el mert beájulok?

Pedig ez nem " ilyen " esemény, csupán halálosan álmos vagyok..

2011. jan. 18. 07:45

Én most épp vizsgára készülök.

Napok óta nem tudtam kipihenni magam.

Ma van a vizsga.

Most ott tartok, hogy már hányingerem van a kimerültségtől.

Erre recept?

2011. jan. 18. 07:42
Hajnal kettőig DVD-ztem, mert nem tudtam aludni, aztán meg a gyerekek kóvályogtak az éjszaka hátralévő pár órájában, most meg arra gondolok, hogy de jó lesz majd este lefeküdni, mert biztos nem kell majd ringatni! :-)))
2011. jan. 18. 07:24
este kb éjfélig vergődtem az ágyban, 4:30-kor meg felkeltem, pedig elég lett volna 6kor.:( Dühös vagyok ilyenkor, pedig nem kéne, mert így csak mégszarabbul érzem magam. "Jó" lesz ez a nap.
5. 1594245e25 (válaszként erre: 1. - 61fc1393dd)
2011. jan. 18. 07:22
Álmosan bemegyek a melóhelyre /bölcsi/ és ott egy pillanat alatt felébredek.Tesznek róla a gyerekek:(
2011. jan. 18. 07:20
a kávé mellett egy hideg vizes arc mosás frissítően hat
2011. jan. 18. 07:18
kávét iszom és álmosan elmegyek dolgozni....
2011. jan. 18. 07:12
kávé...és önsajnálat...
2011. jan. 18. 07:08
Mit csináltok, ha egész éjjel nem bírtok aludni, reggel meg álmosan dolgozni kell menni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook