Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit csináljak ilyenkor? fórum

Mit csináljak ilyenkor? (beszélgetős fórum)


2023. márc. 20. 22:01
De tényleg, nagyon rossz
2023. febr. 20. 18:11
Ha radhanynak, okadj vissza!🤮🤮🤢
8. b9e097a9f6 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 20. 15:09

Az idegeskedés könnyen előidézi a hasi panaszokat. Figyelemelterelés? Zenehallgatás?

Azért küldök egy nagy ölelést, én is rettegek a hányástól. Tudom, hogy nehéz, de nem mehet ez életminőséged rovására. Azért nem szokott olyan gyakran megesni, hogy valaki rosszul legyen a buszon, főleg ha rövidebb távon utaztok. Hosszabb távon aki hányós, az meg úgyis gondoskodik arról, hogy bevegye a gyógyszert. Senkinek sem érdeke rosszul lenni. Én rengeteget buszoztam és még egyszer sem láttam ilyesmit. :)

2023. febr. 19. 15:02
Engem az jobban zavar és kikészit ha én hányok.
6. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 19. 14:40
Nem egy gyakori dolog, emiatt felesleges aggodnod
2023. febr. 19. 13:57
Nem az van hogy nem bírom a buszt, hanem tartok attól hogy valaki rókázik
4. K-né Zsóka (válaszként erre: 3. - Amaunet)
2023. febr. 19. 13:44
A Deadalonnal azért óvatosan, mert én például alszom tőle mint akit meglőttek :)
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 19. 13:34
Vegyél be egy Deadalont és egy Imodiumot és menj utadra!
2023. febr. 19. 12:19
Bocsánat, de néhol az autocorrect beletrollkodott
2023. febr. 19. 12:19
Az van hogy emetofóbiás vagyok, és emiatt utalom a buszozást meg az iskolába járást (nem csak emiatt). Az egyik szülőmnek fáj nagyon a dereka, ami miatt valószínűleg holnap reggel is meg délután is busszal kell mennem. De az a baj, hogy akkor minden reggel görcsbe fog állni a gyomrom meg szorongani fogok hogy mi lesz. Pszichológusnál jártam tavaly, de eddig nem nagyon segített :( meg még ráadásul a nyilvános helyen történő hasmsnéstől is elkezdtem szorongás, bár még ilyen hálaistennek nem történt velem meg hányás se. Már úgy érzem nem bírom. Már ebben az évben volt ilyen, pokol. Mit tanácsoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook