Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miskolci anyukák, babát várók, beszélgessünk! fórum

Miskolci anyukák, babát várók, beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


97. dj.cica (válaszként erre: 95. - Mézyke)
2009. júl. 1. 07:46

remélem a héten már beindul neked a szülés,hu szörnyü lehet 35 hetesen elvesziteni egy babát.nekem még az elején ment el de az is megviselt lelkileg testileg,akkor mit érezhetet az akinek meg kellett szülnie a picit és...

Na mindegy ne is beszéljünk róla,az a lényeg hogy ti jól vagytok:)

naagyon jól érezheti bent magát a pocaklakód:) nyitva vagy már valamennyire?

96. Mézyke (válaszként erre: 93. - Porcellán)
2009. júl. 1. 05:52
Nagyon szeretek itt lakni.És már alig várom hogy én is olyan anyuka legyek aki itt tologathatja az ő pici lányát.Erre vár már az apja is.Még szerencse hogy nem tél van, így ezzel sem kell majd olyan sokat várni.Bár én már azzal is megelégedni ha ma vagy holnap kibújna Orsi:-)))))
95. Mézyke (válaszként erre: 94. - Dj.cica)
2009. júl. 1. 05:49

Nagyon sajnálom.Ezt valahogy én fel sem tudom fogni, olyan szomorú dolgok ezek.Szörnyen nehéz is lehet megemészteni.A mi fórumunkon most egy 35 hetes baba ment el :-(

Nagyon örülök, hogy így veszélyeztetettkét is sikerült végig vagyis már túlhordanom a lányom.

Pedig nagyon szeretném már a karomban tartani.

De annak is eljön az ideje.Az éjszakám vacak volt, de még mindíg egyben vagyunk:-)MA megint megyek a szokásos vizsgálatokra.Kíváncsi vagyok mit mond a dokim.

94. dj.cica (válaszként erre: 92. - Mézyke)
2009. jún. 30. 21:07

szia Mézyke,mi már beszéltünk más fórumon,akkor még az elején jártál,most meg már túl is hordtad,nemsoká kint lesz a csöppséged,ennek örülök:)

én azóta tül vagyok egy vetélésen.megyek vissza dolgozni,így jövöre halasztottuk a projektet,orvosilag is pihenöt írtak nekem ,mind a vetélés mind a vesekhomok miatt.

93. porcellán (válaszként erre: 92. - Mézyke)
2009. jún. 30. 17:41

Üdv itt a fórumon.

Még ma sem semmi?? Lassan már érkezhetne Orsi, mondjuk ma elég nagy meleg van, nem tudom nem lesz-e dömping mostanában.

Ja mi is laktunk egy évet Felső-Majláton a Hegyalja utcán 10 emelesben. Amikor idejöttem Miskolcra ott kezdtem albérletben egyedül, aztán 10 hónap késéssel a férjemnek is találtunk Miskolcon munkát és akkor érkezett utánnam. Aztán 2 éve ideköltöztünk,hogy fél úton legyünk a munkahelyeinkhez, mert én a Csanyikvölgyben Babu meg a Repülőtéri utcán dolgozik.

2009. jún. 30. 16:40

Sziasztok!

Igaz én még csak kismama vagyok, de most találtam rá a fórumra.

40+2 hetes vagyok és kislányt hordok a szívem alatt.Már nagyon várom, hogy kibújjon:-))

Én Felsőmajláthon lakom és 3 éve vagyok férjnél.Első baba lesz:-))

91. bébidominó (válaszként erre: 90. - Porcellán)
2009. jún. 29. 20:47
Köszönöm:) tudom, hogy hol van a Géza utca, szoktunk arra sétálni:) Remélem nektem is hamarosan sikerül a baba:):)
90. porcellán (válaszként erre: 89. - Bébidominó)
2009. jún. 29. 17:34

Szia!

Üdv köztünk, bár mostanában eléggé kihalt a fórum. Most néztem meg nagyon közel lakunk egymáshoz mi a Géza utcán lakunk a coop mögötti 4 emeletes házban. Ja és gyönyörű a kisfiad, irígykedek is! Mi csak most próbálunk babát összehozni és remélem nekem is hamarosan lesz egy ilyen kis gyönyörűségem :-))

2009. jún. 29. 12:44

Sziasztok!

Most találtam rá erre a fórumra!:) Én 23 éves vagyok és van egy 5 és fél hónapos kisfiam, Dominik! Mi is a Győri kapuban lakunk (Bokréta utca) és én is szeretnék beszélgetni, találkozni veletek!:)

88. kittys (válaszként erre: 86. - Perfi)
2009. febr. 23. 22:13
Mi is.Ebéd,csucsu és GO :D
87. kittys (válaszként erre: 85. - Perfi)
2009. febr. 23. 22:12

Igen én is.

Perfi van Mazsola muzsika itt az Ifjúsági házban is.Időpontot kell kérni akár telefonon mert sokan vannak,több csoportban.

Úgy volt,hogy megyünk de közben Noel beteg lett.

Az sincs messze tőletek .

86. perfi (válaszként erre: 83. - Ezti)
2009. febr. 23. 21:44

Szerintem mi a délutáni alvás után fogunk menni!

Onnantól szabadabbak vagyunk!

85. perfi (válaszként erre: 82. - Kittys)
2009. febr. 23. 21:43

Addigra már csak meggyógyulunk! ;-)


Én már úgy szerettem volna Danit elvinni egy játszóházba! Olyan jó, hogy lesz végre egy hely!

84. kittys (válaszként erre: 83. - Ezti)
2009. febr. 23. 21:21
Mi ott leszünk:)))
83. Ezti
2009. febr. 23. 18:15

Sziasztok!


Lesz megnyitó délután 4-től, de csak egy icurka koccintás csak hogy legyen valami formája:) De már reggel 10-től jöhettek, nyitva leszünk.


Várunk szeretettel mindenkit: Ezti

82. kittys
2009. febr. 23. 14:03

Sziasztok.


Na pont most írtam privit Ezti :)) És érdeklődtem.

De jó, akkor megyünk:)

Perfike lehet még találkozunk is.Addig gyógyulgassatok :D

81. perfi (válaszként erre: 79. - Ezti)
2009. febr. 23. 13:32

Szisztok!


Ezti, lesz valami megnyitó féle vagy csak egyszerűen 7-től belehet sétálni és játszhatnak a gyerekek?

Láttam az iwiw-en a szórólapot! Nagyon jó lett!

2009. febr. 23. 11:32

sziasztok!

mi leszokoban vagyunk a pelusról végre:)

egyik este kisgatyot kért:)most 28 hónapos,a pelenkát már nem akarja estére se elfogadni,de kompromisszumot kötöttünk,hogy alváshoz még lesz,addig amíg nappal nem lesz teljesen szobatiszta

79. Ezti
2009. febr. 23. 09:46

Sziasztok miskolci Kismamák!


Én is miskolci mama vagyok és hamar szembesültem a gonddal, kisbabával, kisgyermekkel, babakocsival sehova nem tudunk elmenni itt a belvárosban.

Ezért döntöttem úgy, nyitok egy játszóházat.

Dindiland névre kereszteltük el, és március 7-én nyitunk, a pláza utcájában a Madarász Viktor utca 4 szám alatt. Lesz hatalmas épített mászóka és minden más a kissebbektől a nagyobbakig minden korsztálynak 100nm-en. Ehhez kapcsoldik a mama részleg, itt lesz mama kávéház, ingyenes internettel, laptopokkal, magazinokkal, szolival és infraszaunával.


ha van kedvetek és szeretnétek kellemes helyen jó közösségben lenni a picikkel, látogassatok meg minket. Várunk szeretettel!

2009. febr. 12. 14:12

Sziasztok,

A diósgyőri baba foglalkozásokról: mi járunk néha Tücsökzenére - ez az Adyban van kedden 9-től 600 Ft egy óra. Ugyanitt csütörtökön 10-től Csiri-biri torna van, ez 1000 Ft egy alkalom, de bérlettel csak 800-ra jön ki.

A hegyaljai játszóházban még nem voltam, de az a Papírgyári Műv.házban van és Nagy Zoárd Játékerdeje a neve. Az iwiw-en rá lehet keresni, és ott van info is róla. Az is kb. 600 Ft.

Sőt még az újgyőri főtéren van Baba-mama klub szerdánként 10-től, ott sem voltam, de most pl. bébiangol volt a téma talán. Az ingyenes és oda is totyogók járnak.

Az én fiam 15 hónapos, de élvezi ezeket a helyeket. Meg mi is kimozdulunk...

Ha valaki tud valami hasonlót a környéken, örülnék ha leírná. Köszi

77. Time73 (válaszként erre: 76. - Dj.cica)
2009. jan. 28. 14:10
Lehet, hogy az idővel van vmi. Ádi még kicsi (1,5 é), de ő sem akar délutánonként aludni. Amikor végre kidől 4-5 körül, estig alszik, aztán éjszakázunk vele 11-ig, reggel pedig 9-ig szunya. Felborult az egész napirendünk mostanság. Én a friss levegőre szavazok, de nehéz jó időt kifogni a hosszú délelőtti sétákhoz, úgyhogy nincsenek.
2009. jan. 27. 20:56

sziasztok! mi nálunk a legujabb ami a hiszti mellé párosul a nem fogadok szót,és a nem akarok aludni.Délutáni alvásnál és este is ezt csinálja ,hogy énekel beszél inni kér stb.ja és mindez 1 másfél óra.ma például egyáltalán nem aludt délután.

valaki jár hasonló cipőben?

már sokszor ráordítok úgy kiborit.ez megy kb 2 hete.

75. Time73 (válaszként erre: 71. - Zsuzsi70)
2009. jan. 27. 17:14
Sziasztok! Nekem 1,5 éves a kisfiam. És a Hegyaljai játszóház érdekelne. A pontos címét el tudnátok küldeni? Most jutottunk abba a korba, amikor kezdenek érdekesek lenni a többiek. A fiam teljesen felforgatja a házat, vagy állandóan a tv előtt ülne, mert egyedül unatkozik, amíg én a házimunkát végzem (persze sokat "segít" is, de már azt is unja). Felénk nincs túl nagy baba-mama forgalom, örülünk, ha néha összefutunk egy-egy gyerekkel a játszótéren.
2009. jan. 19. 20:25

Visszajöttem. Jó régen nem írtam már. Eddig ami történt velünk, hogy nem mentem ki külföldre párommal, majd együtt megyünk már a gyerkőccel, aki 2éves lesz márciusban és itthon kezdi a bölcsit a Kuruc utcán. Valaki tud valamit erről a bölcsiről? :-) Nyár körül vagy nyár végén megyünk ki külföldre párommal és Istvánkával, de addig legalább Istvánka is megszokja a közösséget, szobatiszta lesz,(remélem legalábbis) megtanul önállóan enni...stb! :-) Aztán az ovit már kint kezdi majd. Remélem minden jól alakul majd. Bizonyára sokkal jobb lesz, hogy megint együtt leszünk, igaz, hogy külföldön de akkor is együtt 3-an!



Egyébként én is a Semmelweisbe szültem és Dr. Spák Lászlónál(nem volt fogadott orvosom). Nagyon meg voltam elégedve mindennel, és én a megyei kórházat nem nagyon merném ajánlani, mert én CSAK rosszakat hallottam ott. :-(

73. dj.cica (válaszként erre: 71. - Zsuzsi70)
2009. jan. 14. 21:49

azért ez még nem nagymamakor ha nem érzed annak magadat:) meg amugyis fiatalos anyuka vagy:)

hát mi általában itthon vagyunk és itt játszik,de mostanában nagyon makacs akaratos.ha kimegyünk séta van ebbe a hidegbe meg vásárlás.szeret segíteni mindenben:)

otthon egy perc nyugtom sincs töle csak ha alszik.

72. c45cf0522b (válaszként erre: 71. - Zsuzsi70)
2009. jan. 14. 10:21
Én általában egyedül vagyok a gyerekkel,mert a párom külföldön dolgozik.:( Általában délelőtt megyünk a picivel a boltba,egy kis séta illetve ha nincs olyan hideg,akkor hintázunk egy picit a játszótéren.Mi egyébként a Győri kapuban lakunk.Utána meg a lakásban vagyunk,de szerencsére nagyon jó fiú,állandóan takarít és főz!Később nagyon jó dolgom lesz úgy érzem! :)
71. Zsuzsi70 (válaszként erre: 70. - Dj.cica)
2009. jan. 14. 06:54

Köszönöm szépen! :o)

Magunkról annyit, hogy - mint valószínűleg láttátok - én már súrolom a nyugdíjaskort, Ti sokkal fiatalabbak vagytok. Ennek oka, hogy 10 évet vártunk Józsikára (igen, a neve családi hagyomány:o), de az a lényeg, hogy itt van végre!

Az anyukai teendők előtt Tiszaújvárosban dolgoztam egy iapri vállalatnál asszisztensként.

Mint már írtam, Diósgyőr felé lakunk, ha jól emlékszem egyikőtök kiliáni.

Kérdeznék is rögtön: ebben a hidegben mivel foglaljátok le a manókat? A Hegyalján van egy játszóház, mi oda szoktunk néha kibandukolni.

70. dj.cica (válaszként erre: 61. - Zsuzsi70)
2009. jan. 13. 22:24
szia! légy üdvözölve itt .Látom gyarapodunk:)
2009. jan. 13. 12:49
Megnéztem a képeket is,nagyon aranyos,igazi nagyfiú!
68. c45cf0522b (válaszként erre: 67. - Zsuzsi70)
2009. jan. 13. 12:48
Bejelölöd kedvencként.Vagy megtaláltad közben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook