Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miskolc Megyei Kórház Szülészete fórum

Miskolc Megyei Kórház Szülészete (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2009. febr. 23. 13:53

Én most az átköltözött semmelweisről hallottam rosszakat.

Bár az én dokim meg a megyeiben van,így muszály ott szülnöm.

Szeretnék mindenre felkészülni idejében.

Köszönöm az eddigi válaszokat, aranyosak vagytok :))

6. eb3745168d (válaszként erre: 5. - F8db0709b8)
2009. febr. 23. 09:54
Szia! Én is csatlakoznék, én is a 2.babámat a semmelweisben szültem! Teljesen meg voltam elégedve mindenkivel és mindennel! :) Az első gyerkőcömet a diósgyőri kórházban szültem, és ott is teljesen meg voltam elégedve mindennel! A szobákban mosdó, fürdő, wc volt, mind a két helyen. Most ha jól tudom, a semmelweis felújítás miatt átköltözött a diósgyőribe, úgyhogy minden jó egy helyen van! :D
5. f8db0709b8 (válaszként erre: 3. - L.Niki18)
2009. febr. 23. 08:29
Sziasztok!Én is ott szültem 6 éve,és maximálisan elégedett voltam mindennel.....kivéve hogy a cigányok a mosdóba jártak bagózni szülés után,és szivni kellett a füstöt,de azt leszámitva minden pozitiv!
2009. febr. 23. 08:11

Szia!

Igaz, én nem szültem náluk (sajnos), de a terhespatológián feküdtem egy hónapig. Megismertem a nővéreket, a dokikat. Egy-két kivétellel nagyon rendesek, odaadóak voltak, törődtek velem, pedig nem is volt fogadott orvosom. A szobatársaim véleménye megosztott volt, volt, aki dicsérte őket, volt, ki szidta. Szerintem ez minden kórházban így van, akárhová mész.

2009. febr. 23. 08:06
Szia! Nekem egyik ismerősöm ott szült és nagyon fel volt háborodva úgymond. Nem törődtek sem vele sem pedig a babájával kellőképpen! A szülése sem volt egy leányálom na de nem a szülési fájdalmai miatt, hanem nem úgy álltak hozzá az orvosok a dolgokhoz ahogy kellett volna. Hallottam jókat is de többségében csak rosszakat! Én a Semmelweis kórházban szültem és nagyon meg voltam elégedve MINDENNEL! Egy csepp panaszom sem lehetett volna! De tényleg! Én a Semmelweist javaslom!
2009. febr. 23. 07:46

Szia!


Én az első gyerkőcömet akartam ott megszülni, mert oda jártam orvoshoz is. De a 30.héten bekerültem a szülőszobára, és amit ott műveltek velem,több mint felháborító volt. Itt nem szeretnék írni véleményt semmiről, és senkiről, csak annyit mondanék hogy én az eset után,miután hazamentünk a kórházból, átmentem egy másik kórház másik orvosához, és nem bántam meg. ha gondolod szívesen írok privát üzit. Viszont sokan meg vannak elégedve velük, úgyhogy nem tudom. Ki az orvosod?Kellemes babavárást! :)

2009. febr. 23. 07:32

Érdekelne milyen ott szülni, milyenek a csecsemősnővérek, és a szülésznők?!

Vajudás alatt mit lehet csinálni, lehet e velem a párom, szülés után a hasamra teszik e a babát?????

Bármilyen tapasztalatot szívesen fogadok.

Én júliusban fogok ott szülni, mert az orvosom is ott van :)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook