Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miről szól a naplód? Szerinted miért szeretik olvasni? fórum

Miről szól a naplód? Szerinted miért szeretik olvasni? (beszélgetős fórum)


1 2
27. Veronika27 (válaszként erre: 23. - E8e68503db)
2009. aug. 28. 09:41
Ahogy látom, azoknál akik külföldre költöztek, elég gyakori az első időkben a depi hangulat :( Néha akár magamat olvasnám...
2009. aug. 28. 09:34
na és a többiek???? több napló van mint ahány hozzászólás :)
2009. aug. 28. 01:17

Saját és világi hülyeségekről...de még nem sikerült megfejtenem ki, miért olvassa.

Gyanítom a legtöbben a beszólások miatt.

:)

2009. aug. 27. 23:21
van egy két dolog azt hiszem amiben eltérek a mostani nagy általánosságtól
23. e8e68503db (válaszként erre: 14. - Veronika27)
2009. aug. 27. 20:58

Nálam is a kedvenceknél vagy :-)

Pont kritikus hangulatomban "kaptál el".

2009. aug. 27. 20:03

hát nemtudom, hogy szeretik-e olvasni...:D


a "Filmek, modellek és szerény személyem"-ben van asszem 9 bejegyzés, bemutatkozás, ilyesmi.. és ont arról szeretnék írni: a filmekről, amiket láttam, lehetőleg próbálok "gyöngyszemeket" keresgélni - kevésbé ismert, ám nagyon jó filmeket. Pár modellről is írok majd, amikor olyanom lesz, meg persze kicsit saját napló, bár nem túl személyes.


a "cukormentes, édes élet" csak néhány bejegyzéses, szeptembertől írom rendesen, diétás, a cukor kiiktatásának nehézségeiről meg szépségeiről szól, hahh hmm.

2009. aug. 27. 19:55
én is igyekszem majd naponta írni...nekem még nincs kisbabám,viszont remélem h két év múlva ilyenkor majd már a pocakomról tehetek fel képeket :) Addig meg olvasom az esküvős és kisbabás naplókat! Ti melyikeket szeretitek? Milyen naplókat olvastok szívesen?
2009. aug. 27. 18:48
Ja és szinte minden nap írok, van hogy 1 nap többször is. :)
2009. aug. 27. 18:47

Nekem talán azért olvassák, mert fogyózom és valószínűleg azok olvassák, akik szintén fogyóznak. Bár mostanában eléggé "szenvedek" e téren.

Itt-ott szerepel benne a kis családom is és az is, hogy mennyire vágyok haza. Ugyanis itt Angliában sem egyszerű élni. :(

2009. aug. 27. 17:58
Én még csak mostanság kezdtem el írni,alig van még bejegyzésem és van két felhasználó akinek kedvence lett...de vajon miért??? Nem írok benne semmi olyat ami szenzáció lenne...No mindegy...valahol jól esik,hogy van akit érdekel az én kis életem mégha unalmas is :)
2009. aug. 27. 17:55
Jaaa, van egy masik naplom is, azt azert olvassak mert tele van jobbnal jobb otletekkel, meg erdekesseggel a babavaras temakoreben. :)
2009. aug. 27. 17:53

Az en naplom az kulhoni eletrol, a meddosegi kp-ba jarasrol szol es arrol hogy milyen kuzdelmet folytatunk a varva vart 1.babankert :)

Bevallom neha uncsi, de hat nem lehet mindig tele jobbnal jobb bejegyzesekkel... :D

Minden nap irok bele, sot akar naponta tobbszor is.

Par embert nevszerint tudok, hogy kik olvassak...de az kb csak 5 vagy 6 :)

2009. aug. 27. 17:40
Az én naplóm a mindennapjaim kűzdelmeiről,a családomról,és a legbelsőbb gondolataimról szól. Vannak benne zenék,néhány saját készítésű videó, kép.Csak nagyjából tudom,hogy kik olvassák,de hogy miért azt nem tudom. Mindenesetre nagyon örülök,hogy sokak kedvence:-)
2009. aug. 27. 17:18
Gabriella és Erika, beraktalak titeket a kedvencek közé! A kezdettől át fogom olvasni, jó hosszúak :)
13. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - C066a749d7)
2009. aug. 27. 17:14

Szeretettel meghívlak, hogy olvass bele és akkor majd meglátod :)

Akkor (talán) ha megosztod Velem is, meg tudom mondani, hogy kedvenc-e és ha igen, akkor miért :)

2009. aug. 27. 17:11
Az életemről szól a naplóm.Nem tudom aki olvassa miért szereti olvasni,ezt tőlük kellene megkérdezni.Talán mert folytatásos,kicsit olyan,mint egy szappanopera.
2009. aug. 27. 17:11

Idezek a naplombol hogy mirol szol:)

"Ez a naplo rolam,mindennapjaimrol,a kis csaladomrol szol,meg az en egyeseknek erthetetlennek tuno gondolataimrol...Van amikor gyerek vagyok,van amikor anya,van amikor erett no...Van amikor jo kedvem van,van amikor rossz,minden felembol kaptok egy kicsit,mert tudniillik en olyan sokoldalu vagyok hogy az mar majdnem gomb:)".....

2009. aug. 27. 17:08
Aki külföldön él és naplót vezet, az írhatna nekem vagy jelezzen valahogy! Gabriella és erika, megnézem a tiéteket is!
2009. aug. 27. 16:58
Az én naplóm arról szól,hogyan él egy középkorú nö az"osztrák sógoroknál"(vagyis Ausztriában).Azt nem tudom,érdekes-e,de minden nap írok bele.Persze a családomról is szól.Mivel nincs munkahelyem,csak a családom,ezért munkahelyi konfliktusokról sem tud szólni.
2009. aug. 27. 16:53
nem írok mindennap és nem tudom miért szeretik. szerintem ez szubjektív
7. e8e68503db (válaszként erre: 4. - Veronika27)
2009. aug. 27. 16:53
Akkor belenézek mert én sem otthon élek:-(
2009. aug. 27. 16:53
a fogszabályzóm munkájáról és olyan dolgokról amit úgy érzek le akarok írni.
2009. aug. 27. 16:51

Rólam szól és a hétköznapjaimról.Nem tudom miért szeretik de majd megkérdezem :-)

Próbálok sokszor írni de mostanában inkább megkímélem őket magamtól.

2009. aug. 27. 16:51

Szerintem aki maga is anya, az nyilván szereti olvasgatni a sorstársai naplóját, talán csak a bizonyosság végett, hogy ő is jól csinálja, amit csinál, vagy akár tanulhat is belőle.

Az én kedvenc naplóim minegyike olyanokról szól, akik más országba költöztek, hisz én is ebben a cipőben járok.

2009. aug. 27. 16:49

Beágyazott zenék, videók, játékok, viccek, hírek, képek, letölthető mp3-ak (zenék, mesék), és az életem itt-ott.

Mostanában mindennap írok bele, de nemsokára lesz egy olyan 2 hét amit kihagyok.

2009. aug. 27. 16:48
A babásodásért való küzdelmemről és életemről. nem tudom miért szeretik, talán, mert engem is szeretnek:oS Mindennap írok igen.
2009. aug. 27. 16:46
Miről szól a naplód? Akinek kedvencnek jelöli szerinted miért lesz éppen az a kedvence...ami egy idegen életéről szól? Minden nap írsz bele?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook