Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mint férfi, tetszik, ha a párod, vagy egy lány, aki tetszik, kezdeményez? fórum

Mint férfi, tetszik, ha a párod, vagy egy lány, aki tetszik, kezdeményez? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2013. aug. 8. 14:39

nem sokáig birtad a másik fórumban...:)

jól tetted, hogy külön topicot nyitottál :)

2013. aug. 8. 14:37

…utcán még sosem kezdeményeztem ismeretséget. Társkeri oldalon viszont igen. Itt viszont az a tapasztalatom, hogy a pasik szeretnek jobbára kezdeményezni…. „megszólítani”.


Jelenlegi párkapcsolatomban nincsen sorrend… senki sem vár a másikra, hogy na most este lesz-e valami…. Teljesen normális dolognak tartom, ha én kívánom meg a páromat és ez miatt még éjjel/hajnalban is képes vagyok életre kelteni.

11. f758a7200f (válaszként erre: 10. - Bd55e3f068)
2013. aug. 8. 14:35

XDDDD


Ja, gondoltam, hogy csak nők fognak válaszolni...

2013. aug. 8. 14:32
Lyaly, grib... :/ Hoxán ilyen kezdetű kérdés, hogy "mint férfi..."?
9. 55416fb8e2 (válaszként erre: 7. - F758a7200f)
2013. aug. 8. 14:31
es te is megtenned, hogy odamesz egy idegenhez az utcan, mert vonzonak talalod, es kozlod vele, hogy szia, szeretnek veled szexelni? :) ugyanugy ciki vagy nem ciki szerintem, ha ferfi vagy no csinalja :) de ha nem puszta szexrol van szo, egy kapcsolat alakulasanal mar az elejen mindket fel kezdemenyezese szukseges, attol fugg, mit nevezunk kezdemenyezesnek :) szerintem egy ferfi is batrabban, jobb kedvvel probalkozik be egy nonel, ha kap egy mosolyt, egy pillantast, barmit, mintha ezek hianyaban kellene
8. 55416fb8e2 (válaszként erre: 6. - Mézes-Krémes)
2013. aug. 8. 14:28
azt nem csodalom :)))))))))
7. f758a7200f (válaszként erre: 5. - 55416fb8e2)
2013. aug. 8. 14:20

Természetesen nem erre céloztam és én sem szoktam senkihez odamenni ilyennel. Bár ez országonként változik, a franciák cseppet sem gátlásosak ebben és már volt olyan, hogy minden szemezés nélkül egyszer (tök normálisan voltam öltözve, és tök semmi kihívó, meg smink sem volt rajtam, szóval bárki lehettem volna) fényes nappal, csak úgy leszólított egy férfi, mintha ott a világ legnormálisabb dolga lenne, hogy: "szia, szeretnék veled szexelni"


Természetesen köpni nyelni nem tudtam, és azonnal ott is hagytam, részemről csak valami perverz lehetett, de már tudom egy francia barátnőmtől, hogy ez náluk teljesen normális. Akár az udvarlás régi formája, de az ilyen direkt megközelítés is bevett szokás, vagyis senki nem szokott rajta megsértődni. Mondtam is, hát faca, országok-szokások, ízlések és pofonok:D

6. Mézes-Krémes (válaszként erre: 5. - 55416fb8e2)
2013. aug. 8. 14:17
Láttam erről egy filmet, tesztelték a férfiakat is, és a nőket is... A férfiak 90%-a örömmel fogadta teljesen idegen nők felkínálkozásást! :)
5. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - F758a7200f)
2013. aug. 8. 14:16
ez annyira nem eletszeru, amit irsz. szerintem ritkan fordul elo, hogy egy vadidegen ferfi vagy no odamegy valakihez az utcan, es kozli, hogy szexeljunk, mert arra vagyom :) egy osszepillantas, egy mosoly is jelzi mar a vonzalmat, egy no mar azzal is hodithat, ahogy kinez, viselkedik, es megsem kell 'lepeseket' tennie :)
4. f758a7200f (válaszként erre: 2. - 342402de6d)
2013. aug. 8. 14:15
Egy másik fórumban nem jutunk dűlőre, de úgy gondoltam, megér egy misét, nem?:DDD
2013. aug. 8. 14:15

Ja, és még azt is szeretném kérdezni, hogy férfi szemmel mi az, ami különösen felizgat benneteket, vagyis a kezdeményezés hogyanjáról is beszélhetnénk.


Úgy gondolom, már nem azokat az időket éljük, amikor egy nőnek még szoborként kellett várnia, hogy lessék kegyeit, vagy éppen azonnal megadnia magát, amikor a partnere ezt akarta. Meggyőződésem, hogy a férfiak is jobban szeretik, amikor egy nő nem muszájból adja meg magát, és azt is, amikor kinyilvánítja, hogy mit és hogyan szeretne, akár szexre, akár párkapcsolatra gondolunk, innen kezdve mindegy, hogy ki teszi meg az első lépést.


Ha van férfi aki ellenkező módon gondolkodik, szívesen elolvasom azt is, szóval soviniszták, ti se kíméljetek!:D

2. 342402de6d (válaszként erre: 1. - F758a7200f)
2013. aug. 8. 14:12
húha.....
2013. aug. 8. 14:10

Tetszik-e, ha a párod, vagy egy lány, aki egyébként szimpatikus és tetszik neked, megteszi az első lépést? Zavarja ez a hiúságodat, vagy bármilyen módon megalázó számodra, vagy az ő számára? Szívesen hagyod, hogy téged is meghódítsanak, amikor nekik kedvük van, amikor vágynak rád, vagy viselkedjenek passzívan, és minden esetben várják meg, míg kezdeményezel?


Szerinted egy nő csak akkor vágyhat randira, szexre valakivel, ha a férfi az, aki kéri? Visszautasítanád-e a párodat ilyen helyzetben? Kíváncsi vagyok arra, ti hogy gondoljátok:)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook