Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mindig felidegesítenek a reggeli riasztók, ilyenkor már nem... fórum

Mindig felidegesítenek a reggeli riasztók, ilyenkor már nem... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. szept. 7. 07:03

Nem autóriasztók, hanem lakás. Egy lakóparkban lakom, családi házak vannak itt. Tehát ahhoz, hogy hajnalban az ablaknyitással ne verjenek fel a több embert, épp csak az odafigyelés hiányzik. Nekem is van riasztóm, de még álmosan is van annyi gógyim, hogy először kikódolom és csak utána nyitogatok. Nyáron éjjel is ment a műsor, akkor jutott valakinek eszébe szellőztetni.


Csak azt érik el, hogy ha tényleg érdemi okból riaszt valamelyik ház, mert mondjuk betörtek, már senki még csak arra sem néz, nemhogy odafigyeljen, van-e valamilyen komoly oka a risztásnak!

6. Myra (válaszként erre: 4. - Egnisz)
2023. szept. 6. 18:21
A madárcsicsergés miért zavar?
5. Karmol (válaszként erre: 4. - Egnisz)
2023. szept. 6. 11:02

En majdem feladtam egy olcso lakast az uzletem felett.


En a puhe-huhakat szeretem. A volt faszim lopkodta. Ami ugyanannal a cegnel eladasra megy, az mas.

4. Egnisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 6. 09:56

Nekem a riasztókra és hajnali madárcsicsergésre a füldugó vált be.

Tényleg nehéz jó füldugót találni, majdnem mindenkinek más jó, mint pl. nekem, de megéri. 10 éve csendes falvakban élek, csak most kezdtem elhagyni a füldugót, úgy megszoktam.

3. Karmol (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 6. 09:23

Milyen riasztok?

Persze, mas vilag van, de 20 eve XV. keruletben nem volt eleg parkolohely, szoval keresztbe bealltak a masik ele, es reggel ide-oda tologattak az autokat amit kezifek nelkul hagytak. Riaszto kikapcsolva.

A belvarosban lako regi munkatarsam szinte naponta nem aludtdt, mert betoresi kiserlet volt. Tudhattak volna, hogy eselytelen, de mindig mentek mas hulyek. Laktam helyen, ahol nagy a forgalmi zaj. fuldugo vagy egyeb zaj.En buta, mar hallott sorozatokat inditottam el, mert nehez jo fuldugot talalni.

A vilag nem fog a feje tetejere allni miattad.

2023. szept. 6. 09:10
Nálunk akkor is megszólal némelyik amikor egy kamion halad el mellette.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook