Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mindig akkor vagyok beteg, ha szabadságon vagyok! fórum

Mindig akkor vagyok beteg, ha szabadságon vagyok! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

febr. 27. 10:16

Sziasztok!


Én is emlékszem rá, gyerekként az összes iskolai szünet első napjait betegen töltöttem. De erre van magyarázat is:

[link]


Azóta is volt olyan, hogy karácsonyra vagy közvetlen utána ágynak estem, de szerencsére ritkán fordul elő.

5. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 27. 06:16
Ha összejön 1 nap, hogy tudnék egyedül pakolni, szanálni itthon, tuti, hogy migrénem lesz vagy beáll a derekam. Vagy kiveszek szabit és lebetegszik a gyerek, nem tudom oviba vinni. Hiába a szabi, hiába a hétvége és anyám épp végre vállalja akkor a gyereket, nem, nem jön össze soha-soha-soha, olyan mint egy átok.
4. LBO
febr. 26. 20:38

Tavaly tavasszal kivettem pár napot, elterveztük mennyi mindent fogunk a ház körül csinálni. Na én olyan beteg lettem, 1 hétig feküdtem. (szóltam is a főnökömnek, hogy nem szabin vagyok, hanem táppénzen)

Olyan mérges voltam, csodaszép tavaszi idő, én meg betegen nyomtam az ágyat.

febr. 26. 13:39
Áh én mindig akkor vagyok beteg amikor szakad az eső vagy stb, amikor bezzeg kisütne a nap és szép időnk lenne, akkor meg munka van.
febr. 26. 13:07
Én is. De nem baj, mert nálunk betegen is dolgozni kell menni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook