Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mindenhol nyomják a minőségi szaloncukrok reklámait,... fórum

Mindenhol nyomják a minőségi szaloncukrok reklámait,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
23. 55Judit (válaszként erre: 18. - Papája)
2022. dec. 2. 13:59
Tényleg! Nagy érdeklődéssel bontogattuk, mert meglepetés volt milyen színű és ízű cukor van a papírban. A papír fehér vagy rózsaszín, és ezüst színű fólia volt rajtuk. Emlékszem barna csoki ízűre, rózsaszín puncs ízűre, volt fehér és még nem tudom milyen. Valóban finomak voltak.
22. 55Judit (válaszként erre: 20. - Flóra76)
2022. dec. 2. 13:39
Az a baj velük hogy ellenállhatatlanul finomak. Na de nem vesszük napi szinten. Néha engedjük már meg magunknak hogy befaljunk valamit!
21. 55Judit (válaszként erre: 13. - Nemer Eszti)
2022. dec. 2. 13:37
Érzékeny kis adó-vevő készülék a fejünkben azt fogja be leginkább ami számunkra fontos.
20. Flóra76 (válaszként erre: 7. - Hello Titti)
2022. dec. 2. 13:16
Ugyanígy jártam. 3 féle milkát vettem és husssss, már csak nyomokban van🤦‍♀️
19. PöttyösPanka (válaszként erre: 16. - _Berry_)
2022. dec. 2. 13:09
Nem is lesz már sokáig magyar. A Bonbonetti gyár talán még idén bezár. A Benei alig tudja kifizetni a béreket, közben meg a drágulás miatt nem veszik a termékeit, Pilóta keksz már nincs, stb. De jelen helyzetben erről nem ők tehetnek. A rezsijük gyakorlatilag csak úgy tízszeresére nőtt. Akinek van egy kis tartaléka, az még kihúzza pár hónapig. Hogy aztán mi lesz?
2022. dec. 2. 13:06

Ezek a szaloncukrok már nem is szaloncukrok, hanem bonbonok. Nekem a szalonCUKOR az az édesség, ami valóban cukor volt gyerekkoromban a 60-as években.

Volt akkor is csokival bevont szaloncukor, de már akkor sem tartottam igazinak.


Szerencsére az unokák nem szeretik egyiket sem. Mi meg megvagyunk nélküle, így reklámozhatják akárhogy nem veszek.

17. PöttyösPanka (válaszként erre: 8. - Mimóza07)
2022. dec. 2. 13:04
Az Anthon Berg marcipántallért én is imádom.
2022. dec. 2. 12:59
A minőséginek számító Szamos és Stühmer már évek óta - a mindenkori árakhoz viszonyítva - szerintem drágán adja a szaloncukrokat. Már eljutottam oda, hogy akkor egye, aki akarja, nem támogatom a magyar árut, mert pofátlanságnak tartom, (10-16 ezer/kg azért már túlzás) hogy még a webshopjaikban vagy a saját üzletükben is olyan magas az ár, mint az áruházban, holott a sajátban teljesen övéké a haszon. Így inkább azért a pénzért a Lindt Lindor golyókból veszünk, a fán az is szépen mutat.
15. Epresturmix (válaszként erre: 6. - Globus)
2022. dec. 2. 12:58

Különleges ízesítésűek, amiket csak én szeretek. Én meg kibirom addig! 😊

Sőt lehet csak kiteszem, jövőre megint előveszem. 😀

2022. dec. 2. 12:57
Én idén még egy szaloncukor reklámmal sem találkoztam. Vagy csak nem figyeltem eléggé.
2022. dec. 2. 12:54

Egyre inkább nő a reklámellenesek tábora, akik próbálják kerülni a reklámokat. Nem könnyű ez a harc ebben a fogyasztásra ösztönző világban. Sőt! Ha azt mondom, hogy lehetetlen teljesen a reklámok hatása alól kimaradni, akkor ezzel nem esek túlzásba.

A jó reklámszakemberek a szaloncukroknál is és bármi másnál megtalálják a célcsoportot.

Ha a fórumindítónál - és mellesleg nálam is- a drága szaloncukrokról szóló reklámok nem érik el a hatásukat, akkor nem mi vagyunk a célcsoport.


55Judit hozzászólása tetszik nekem. Ne vásárolj, készíts el otthon! Jó minőség, kevés mennyiség jegyében tedd ezt!

12. Fisica (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 2. 12:44
Azért az emberek jó része még mindig megveheti ezeket, ha akarja.
11. spinneli (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 2. 12:30

Azért van az a réteg-és nem olyan kicsi, akiket nem renget meg az árváltozás, és ugyanúgy a minőségit veszik meg, valószínűleg ők a célcsoportjai a reklámoknak.

Ne csak a saját környezetedből indulj ki.

10. ,zumba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 2. 12:21
Hidegen hagy mindenféle reklám.
9. 55Judit (válaszként erre: 2. - Highlander73)
2022. dec. 2. 11:17
Ügyes vagy. Én is magam készítem, netes receptek alapján. De mivel minden elkészítésénél a legegyszerűbb eljárást választom, általában golyókat formázok és nincs becsomagolva, vagy belesimítom kis tepsibe és felkockázom. Van hogy bonbon formába nyomkodom a masszát, dermedés után kiszedem. Egyébként meg ügyelek hogy kevés édességet fogyasszak még a legegészségesebb összetevőkből is. Vannak persze kivételes esetek, mikor 2 nap alatt felfalok 1 rúd bejglit. Istenem! Évente egyszer had zabáljak már be!😀
2022. dec. 2. 11:09
Én a marcipantallérral vagyok így. Lehet kapni olyat ami itallal ízesített. A szilvához mondjuk rum jár, az epreshez pezsgő, meg még van egy par ízben. Baromi finomak. Nekem az a Stühmer szaloncukor :D
2022. dec. 2. 11:06
Megvettem és megettem, most vehetek újat.
6. globus (válaszként erre: 4. - Epresturmix)
2022. dec. 2. 11:03
Dugd el! 🙂
5. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 2. 11:03

Csak gyerekeknek.

Évek óta nem veszek, bár ennek más oka van. Fa alá lehet tenni kis kosárkában más édességet.

2022. dec. 2. 10:59
Egy 15db-os Stühmert vettem. Elég az!
2022. dec. 2. 10:38

Ám te is kevesebbet vettél...!

Persze , ilyen alapanyagárak mellett nem csoda, hogy ennyibe kerül. A felvetésem főként arra irányult, hogy sajnos a reklám most kidobott pénz ezeknél a termékeknél, mert nem ez alapján fogunk dönteni arról, hogy hova nyúlunk az üzletek polcain.

2022. dec. 2. 10:08
Én idén is vettem Stühmert.Kevesebbet de ez a szaloncukor tényleg minőségi!Bonbonettit vettem még,az is nagyon finom.Abból 30dkg 1500 ft körül van,vagyis 5000ft körül van kilója.Ez sem olcsó,de ha belegondolunk,az a gyanús ami túl olcsó!Mert abban mi lehet ilyen alapanyag árak mellett?Egyszer megkóstoltuk a tescós kimérőst,hááát,kiköpködtük olyan rettenet volt!Akkor inkább kevesebb de finom legyen!Idén pedig készíteni is fogok.Rengeteg recept van a neten!Én a diós szilvásat és a kókuszosat szeretném elkészíteni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook