Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Minden nap Norbi kick-box edzését ha végigcsinálom, és heti 3szor futok. mennyi idő alatt fogyhatok kb. 15 kg? Valaki fogyott vele? fórum

Minden nap Norbi kick-box edzését ha végigcsinálom, és heti 3szor futok. mennyi idő alatt fogyhatok kb. 15 kg? Valaki fogyott vele? (tudásbázis kérdés)


28. shilladora (válaszként erre: 27. - Syria)
2012. szept. 1. 06:54

paleo ételek házhozszállítása:

[link]

27. syria (válaszként erre: 23. - Shilladora)
2012. aug. 18. 13:06

Hol, hol?


És főleg mennyiért?

26. shilladora (válaszként erre: 25. - Picur24)
2012. aug. 18. 09:02

nagyon megleptek engem is, mikor olvastam, hogy nem kell rendszeresen enni, csak amikor éhes vagy és szól a gyomrod (nem csak épp meglátsz valamit), napi 1-2 kajálás pont elég (amikor éhes vagy), vagy csak este (Harcosok étrendje-paleo kajákkal),

nem kerül többe sem mert rengetg mindenre nem költesz, és pár hét alatt az étvégy is drasztikusan csökken.

gyakorlatilag most sem eszem több húst, mint régen :D csak a köret változott, és csökkent.

2012. aug. 17. 21:54
Az ok amiért leakarok fogyni, saját magam egészsége, valami érzem, hogy nem stimmel, valamint esküvőm is nemsokára lesz.Szóval van miért... Ez a paleo étkezés nem kerül túl sokba? Az étkezésem pedig nem rendszeres ugyan, de sosem érzek nagy éhséget, konkrétan alig eszem és mégis meghíztam. próbálok 3 óránként enni valamit, gyümölcs, zöldség, de nem mindig sikerül.
24. shilladora (válaszként erre: 20. - Syria)
2012. aug. 17. 19:33

nem láttam bemutatkozást.

mondanál néhány szót magadról? súly? kor? betegségek? ami fontos!

látom, nagyon szépen vezeted a naplót :D

23. shilladora (válaszként erre: 20. - Syria)
2012. aug. 17. 19:30
lehet rendelni paleokaját is!
22. shilladora (válaszként erre: 20. - Syria)
2012. aug. 17. 18:40

megnéztem a naplódat, csak válogatás nélkül a benyomásaim:

midig rendelt kaját eszel

a mennyiséggel kalóriával ritkán van gond, de az összetételem még van mit javítani :D

sok felesleges ch van minden nap.

ha nekem is mindig ott lenne a tányéromon a hízlaló, de nagyon finom rízs, krumpli, tészta, akkor nagyon kellene kűzdenem, hogy ne egyem meg!


csak úgy van esélyem, hogy magam készítem az ételt, viszem magammal. vagy bennt vágom össze a salátát, pari, ubit, és viszem hozzá a sült husit, májat, tepertőt.

21. shilladora (válaszként erre: 20. - Syria)
2012. aug. 17. 18:09

palacsintát gesztenye lisztből szokták csinálni, állítólag nagyon finom.

a nokedlihiány miatti félelmemmel barátnőmet őrjítettem meg , míg Atkinseztünk, akkor volt néhány gyenge próbálkozás chszegény lisztekből, aztán elolvastam a paleokönyvet, és rájöttem, hogy nekem nem kell mérgezni magam liszttel többé, azóta nem hiányzik, hogy már tudom, mekkora károkat okoz :D


ma a pörköltöt pl. rászedem a csalamádéra, vagy savanyúkáposztára, vagy céklára, tökmakarónira, répametéltre, vagy vegyessalival eszem, de sokszor üresen :D

20. syria (válaszként erre: 11. - Shilladora)
2012. aug. 17. 15:52

A kajás naplómban benne van. A hülye Teletál a legjobb ételeit is telerakja hüvelyesekkel, meg rizzsel, krumplival.

A kenyérről a legnehezebb lemondanom. Na és a palacsinta? És a nokedli a pörkölt mellé?

19. shilladora (válaszként erre: 16. - Picur24)
2012. aug. 17. 15:30

én paleozok, csak paleo élelmiszereket eszem.

ketogén diétára, kekwick diétára keress rá:

--> a legdrasztikusabb zsírégető! szó szerint!

(könnyítésként ír sok féle ehető dolgot, de én csak a paleosokat eszem közülük).

90% zsír, 1000 kcal az első héten,

1200 a 2. héten.

olyan drasztikusan le fog csökkenni az étvágy, sosem leszel éhes :D, maguktól peregnek le a kilók.

aztán lassan lehet kevesebb a zsír, több a fehérje, akkor már lehet edzeni is.

4. héten már jöhetnek a husi mellé zöld saláták

5. héten normál étrend, életünk végéig: husi, tojás, zsír, zöld, magok, gyümölcsök.

18. shilladora (válaszként erre: 15. - Szmika)
2012. aug. 17. 14:43
pontosan :D
17. Anthico (válaszként erre: 16. - Picur24)
2012. aug. 17. 10:54

Szerintem (de ez tényleg egyéni vélemény) ha mindenáron futni és dvd-zni is akarsz, akkor heti 2-2 napra oszd el. Ez azért is jobb, mert lehet, hogy jön olyan hét vagy időszak, amikor nem fogod tudni hozni a heti 6 napos edzést, és akkor csak magadat stresszelteted vele, idegeskedsz, mert elmaradtál a tervezettől. A heti 4 szerintem könnyen kigazdálkodható hosszú távon is, és a szervezet is tud pihenni.


Amúgy miért KELL lefogyni? Valami külső kényszer? Nem az egészséged miatt akarod leadni a felesleges kilókat? Ne valami külső ok, esemény, ember miatt kezdj bele, vagy erőszakold magadra. Saját magad egészséges, jó közérzete miatt vágj bele, úgy nem is szenvedés, nem is erőltetett kényszer.


Étkezés terén hogy néz ki 1 átlagos napod? Mikor kb miket eszel, és azokból mennyit? Fontos, hogy semmiképp ne éhezz, ne hagyd magad éhesen, ne vond meg a szervezetedtől a fontos építőelemeket: fehérje, szénhidrát, zsírok (telítetlen zsírok, esszencális zsírsavak). Ha pedig aktívan izzadsz, ne felejts el jobban odafigyelni az ásványi anyag (és természetesen vitamin) pótlásra.

2012. aug. 17. 10:06
Hát az étkezésem... amiről nehéz lemondani az a burgonya több semmi szinte, de azt is csak max egy héten 1x eszem. Sok zöldséget és gyümölcsöt eszek. Az edzést jól bírom már és úgy döntöttem a szombat pihenő nap lesz. Mit tudok még tenni? Januárra le kell fogynom :S
15. szmika
2012. aug. 17. 09:23
Ketogén diétával futás és kick-box nélkül is lemehet 15 kg 2 hónap alatt...
14. Free
2012. aug. 17. 09:22
Igyál kálcium és magnézium pezsgőt, kell az izmaidnak és a csontozatodnak is. És azért pihi is kell ám, hogy regenerálódjanak az izomrostok :) Szurkolok, hogy sikerrel járj! :)
13. Anthico (válaszként erre: 1. - Picur24)
2012. aug. 17. 09:15

Heti 7 nap edzeni akarsz, ebből pedig 3 nap 2x is (kickbox és futás)???? Jól meggondoltad ezt?

Ez nagyon egyik végletből a másikba. :S

Rendszeresen mozogj (heti 3-4-5 nap), de ahogy előttem is írták, kell a pihenőnap. Figyelj oda az étkezésekre, mit eszel (szervezeted számára hasznosat...ha szénhidrátot, akkor lassan felszívódót), ne éhezz, és hidd el, le fognak olvadni a kg-ok szépen lassan, egészséges tempóban.

12. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Picur24)
2012. aug. 17. 01:17
Egy héten 1-2 pihenőnap kell.
11. shilladora (válaszként erre: 10. - Syria)
2012. aug. 16. 23:49

miket szoktál kajálni? miről nehéz lemondani?

majdnem mindent lehet finom és egészséges változattal helyettesíteni.

rengeteg receptünk van :D

10. syria (válaszként erre: 9. - Shilladora)
2012. aug. 16. 18:43

Igen, a paleolit nagyon jó ötlet.

Csak kicsit nehéz átállni rá. Legalábbis nekem.

9. shilladora (válaszként erre: 6. - Picur24)
2012. aug. 15. 21:06
a Paleolit táplálkozás fórumon elég sokan vagyunk, akik sokat fogytunk. Ha van kedved, benézni, szívesen látunk :D
8. syria (válaszként erre: 6. - Picur24)
2012. aug. 15. 19:46

4-5 hónap alatt leadhatod úgy, hogy az egészséged sem károsodik.

De keményen kell dolgoznod, és nagyon odafigyelni az étkezésre.

2012. aug. 15. 19:33
Én anno a duci tréninggel kezdtem és ezzel a box edzéssel folytattam, nekem heti 1 kg súly vesztésem volt:) Ha még futsz és diétázol is, heti 2 kg biztosan le fog menni.
2012. aug. 15. 19:20
huhh, hát 21 éves vagyok 78 kg és 162 cm. A sport mellett nem eszek édességet, fehér lisztel készült ételeket és cukrosat. Minden másat igen, csak kevesebbet. egy ideje nem sportoltam már, és most lassan álltam vissza. Nem várom, hogy 3 hét alatt lemenjen, csak érdekelne, valaki csinált-e már hasonló edzést?és ha igen milyen sikerrel?
2012. aug. 15. 19:15

Szerintem ne légy türelmetlen! Nem pár hét alatt szedted fel azt a felesleget!

Sok sikert kívánok! Kicsit változtass az étrendeden is,hogy jobban menjenek a kilók,de óvatosan! A gyors és hirtelen fogyás mindig megbosszulja magát valamilyen formában!

2012. aug. 15. 19:14
Szia! Ez nagyon sok dologtól függ! Mennyi súlyfelesleged van, hogy étkezel, stb. Csak mozgással nem megy le annyi, mint ha átalakítod az étrendedet is. Lehet 3 hét, de 3 hónap is.
2012. aug. 15. 19:14
Nem elég csak az, hogy mozogsz. Életmódváltás... úgy is étkezz. :) Együtt a kettővel, heti 0,5-1 kg az ideális, tartós.
2012. aug. 15. 19:13

Hány kilo vagy most? Milyen magas? Hány éves?

Van-e egészségi problémád?

Milyen diétát szeretnél mellette tartani?


Van-e edzettséged, vagy csak hirtelen belevágsz?

2012. aug. 15. 19:10
Minden nap Norbi kick-box edzését ha végigcsinálom, és heti 3szor futok. mennyi idő alatt fogyhatok kb. 15 kg? valaki fogyott vele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook