Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minden nap arra gondolok hogy egy másik nővel csináljuk...... fórum

Minden nap arra gondolok hogy egy másik nővel csináljuk...... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

13. Myra (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 07:11
Végül is az a helyes ha tiszta vizet öntesz a pohárba.
12. Ágio8405 (válaszként erre: 11. - Lady Lavender)
márc. 19. 13:42
Miért kéne rosszul érezni magad? Ő nem meri bevallani, ez van. Ha jól emlékszem azért mert jaj faluban él vagy valami vidéki kisvárosban, meg mit fognak gondolni stb. 🤷‍♀️
11. Lady Lavender (válaszként erre: 10. - Ágio8405)
márc. 19. 13:37

Most akkor ereztem rosszult magam?

Lassan ott tartunk, hogy egy pasit nem lehet kitessekelni a noi mosdobol, mert Pista helyett Pirinek erzi magat.


Biszexualis vagyok, 20 eve a szuleim elott is felvalllalva. Csak nem teszem az ablakba.

Aki ezt a parjaval nem tudja meg beszelni, annak a kapcsolataval van baja, nem a szexualitasaval.

10. Ágio8405 (válaszként erre: 6. - Lady Lavender)
márc. 19. 13:25
Mintha lett volna egy olyan poszt hogy nő létére a nőkhöz vonzódik, de nem meri bevallani. Van is vőlegénye.
9. c991eac731 (válaszként erre: 8. - Lady Lavender)
márc. 19. 13:23
Hogy érted hogy mire?
8. Lady Lavender (válaszként erre: 6. - Lady Lavender)
márc. 19. 13:22

*tudom*


Amugy mire a nagy punci felkapas? Nem akart hazasodni, nem fog. Bum.

7. c991eac731 (válaszként erre: 6. - Lady Lavender)
márc. 19. 13:21
Én sem értem mire gondolt.
márc. 19. 13:20

Millllyjjjjen kiiro?

Ezeket tudnia kellene?


Tessek...csinald!

márc. 19. 13:16
Undorító, mondom az én szememben nem férfi vagy nő az ilyen, akinek fontosabb a szex mint a szerelem, de ha megkapod a párodtól a szexet végképp nem értelek.
márc. 19. 13:13
Bárki mondhatja vagy írhatja hogy attól még lehet szerelmes nem igaz ha más is kell neki akkor nem jó nő? rendes? akkor minek akarsz mással szexelni?
márc. 19. 13:10
Nem hiába kaptál kukoricát nem is keveset.
márc. 19. 13:09

Jó hogy így teszel, mármint hogy akkor elhagyod, ezen a szövegre, nem tudom mit írjak ha így teszel, van benned valami , de az én szememben még így is,

bűnös, vagy remélem nem írod nekünk és neki sem, meg nem mondod, neki

hogy szerelmes vagy belé, mert aki ezt csinálja, vagy csak gondol rá az nem szerelmes.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook