Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minden gondolatom Ő. Gondol rám ő is? fórum

Minden gondolatom Ő. Gondol rám ő is? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. aug. 9. 18:20

Erről egy idézet jut eszembe:


"Ha valaki megjelenik az álmodban, az ilető annyira vágyik arra hogy veled legyen, hogy álmában kilép a testéből, és egyenesen az álmodba repül."

2012. aug. 9. 18:13

Nekem régen volt olyan a férjemmel,hogy olyan szinten egyszerre hívtuk egymást,hogy foglaltat jelzett a telefon.

Most is szokott olyan lenni,hogy gondolok rá és hív..

8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - De Luca)
2012. aug. 9. 18:12
:)))))
2012. aug. 9. 18:12

Ha vele álmodsz, lehet gondol rád, ha csupán róla álmodsz, és álmodozol, nem hiszem.


Azért legyen úgy, ahogy szeretnéd, hogy legyen :)

6. pandoracic (válaszként erre: 1. - Auroraalcazar)
2012. aug. 9. 18:07
Van aki hisz ebben.Veszteni valód nincsen attól ha sokat gondolsz arra a valakire.Egy idő után úgyis észreveszed,hogy van-e értelme ezen morfondíroznod,vagy inkább érdemes más felé nézned.
2012. aug. 9. 18:06

ezen én is gondolkodtam

én hiszek a bevonzásban

de nem vagyok benne biztos, h ugyan annyit gondol ránk vica versa

4. pandoracic (válaszként erre: 3. - De Luca)
2012. aug. 9. 18:05
:)
2012. aug. 9. 18:03
Én mindennap a fizetésemelésre gondolok. Nem biztatnálak.
2. Csirivirir (válaszként erre: 1. - Auroraalcazar)
2012. aug. 9. 17:58

Ha nagyon picit is kedvel, akkor előfordulhat.


Én valahányszor azt éreztem, hogy gondol rám az adott személy, többször előfordult, hogy később felhívott.

2012. aug. 9. 17:57
Szerintetek hogy van ez? Lehet valami abban, hogyha állandóan csak egyvalakire gondolunk (és vele álmodunk minden éjjel), akkor ő ezt megérezheti és gondol ránk? Vagy csak jó lenne...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook