Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minden éjjel a volt barátommal álmodok fórum

Minden éjjel a volt barátommal álmodok (beszélgetős fórum)


1 2 3
36. Bucóka20 (válaszként erre: 35. - Terez75)
2012. okt. 24. 13:23

Szerintem tovább kelleene lépned.

Tudod,aminek meg kell történnie az meg fog történni.Szóval ha annak idején így alakult,anak biztos oka volt.Csak persze ott van a mi lett volna ,ha.....stb.

Ezekre vagy talál az ember magában egy elfogadható választ és megnyugszik...vagy cselekszik...vagy az idő segít.

35. terez75 (válaszként erre: 34. - Bucóka20)
2012. okt. 24. 13:15
Azóta amióta otthagytam a munkahelyem mert már sajnos a sorozatos átveréseik miatt tetlegességig fajultak a dolgok.Nem volt ott maradásom .És amióta kitettem a lábam azóta folyamatosan jönnek ezek az álmok.Azóta megtudtam hogy ők nem tudnak nélkülem meglenni és már hívtak vissza dolgozni. Nem mentem mert túlságosan fáj amit csináltak velem. Belátom a munka miatt már bánom hogy nemet mondtam.De az is megfordult a fejemben,hogy mi van ha visszamegyek? Akkor vajon hogy fog velem viselkedni és vajon milyen érzelmeket váltana ki belőlem?!
34. Bucóka20 (válaszként erre: 33. - Terez75)
2012. okt. 24. 13:08

Persze,hogy nem.

Neked mióta tartanak ezek az álmok?

33. terez75 (válaszként erre: 32. - Bucóka20)
2012. okt. 24. 13:06
Hát tényleg furán jönne ki!Épp ezért nem mondok én sem semmit a páromnak.Nekünk már nincs értelme bármit is lépni. Csak magunknak okoznánk fájó dolgokat!És szerintem nem is éri meg hogy mégegyszer a szemünkbe röhöghessenek hogy még tudnak bántani!
32. Bucóka20 (válaszként erre: 30. - Terez75)
2012. okt. 24. 12:59

Elég hülyén jönne ki,ha elmondanám és közben azért bizonygatnám,h nem érzek már semmit az ex iránt,csak mégis minden éjjel vele álmodok már lassan 2 hónapja.

Tudom,hogy nem végleges ez,elfog ez múlni....csak most kicsit háborog a lelkem.


Ez ellen nem is lehet mit tenni,azaz nem csak nem lehet hanem nem is kell,mert felkeresni nincs értelme.Nem is tenném,soha többet már.



Ez az álmodozás azoknak mutathat irányt akiknek még esetlegesen van esély a szerelem beteljesülésére.

Azoknak érdemes lépni.

31. terez75 (válaszként erre: 29. - Bucóka20)
2012. okt. 24. 12:57
Hát igen könnyű mondani!Lehet tényleg a végső lezárás fog segíteni!Meg kell próbálni.talán segíteni fog!
30. terez75 (válaszként erre: 28. - Bucóka20)
2012. okt. 24. 12:54
Igazad van.Kell egy két dolog amit megtart magának az ember!Biztos hogy mindenkinek van titka amit nem akar megosztani a másikkal.Nekünk ez a titkunk.És ezt én sem osztom meg vele!De itt most jó hogy kicsit kiadhatom magamból!Könnyít a lelkemen.
29. Bucóka20 (válaszként erre: 27. - Terez75)
2012. okt. 24. 12:48

Én harcoltam a végsőkig érte.Megalázkodtam 1000x...éppen elég volt ennyi.Rajtam akkoriban nem múlott.Nem jött vissza..., de már ne is jöjjön,nem lenne értelme.



Neked más.

Egyikűnkek sem egyszerű.


Lehet,hogy nem kell ennek akkora jelentőséget tulajdonítani és akkor csillapodni fog.


Vagy ahogy más is írta,meg kell beszélni magaddal.Le kell zárni.(persze mondani könnyű)

28. Bucóka20 (válaszként erre: 26. - Bea0124)
2012. okt. 24. 12:45

Engem sem zavarna,ha nem lenne ilyen intenzív ez az álom dolog.De gondolom,ha megrpróbálom figyelmen kívül hagyni vagy elalvás előtt szándékosan másra gondolok,akkor talán idővel csendesülni fog.

Persze,h ott van a mi lett volna HA.....

De ezekre nem lehet építkezni.A mi közös utunk már ketté vált.Talán jobb is,h ennyit tudok amennyit és nem derült ki minden (ami a kapcsolatunk alatt történt).



Elmondani páromnak?

Nem.

Megtanultam,hogy néha 1-1 dolgot jobb megtartani magunknak,minthogy mindent megosztani.

Nem titkolózom,soha semmiben.


De én se szívesen hallanám ezt tőle....

Nem akarom ,hogy elbizonytalanodjon afelől,hogy szeretem és,hogy nem kell már az ex.

27. terez75 (válaszként erre: 25. - Bucóka20)
2012. okt. 24. 12:45
Furcsa játékot űz velünk a sors!És csak azt nem értem ez miért kell?!Talán álmunkban rámutat arra,hogy mi lett volna ha elég erősek vagyunk és kűzdünk a végsőkig a szeretett emberért? Nem tudom!De félő,hogy az álomvilág egyszer belefojik az valóságba és akkor elég gáz lesz kimagyarázni a másiknak hogy mi történik.Bár az én férjem mindent tud!Csak az álomvilágbeli életemet nem!Bízom benne hogy egyszer ez elmúlik.
2012. okt. 24. 12:32

Szerintem amúgy ez teljesen normális akit igazán tiszta szívből szeretett az ember bármi történjen is nem fogja elfelejteni!Ez így van a már rég halott nagyikkal is.Velük is álmodik az ember.


Az hogy vannak intenzívebb napok,hetek,hónapok az attól is lehet hogy azért az embernek eszébe jutnak dolgok egy nap ról,évszakról,filmből az utcán látottakból vagy egyszerűen csak úgy jön.Az álmokat nem mi irányítjuk!És biztos benne van az emberbe az is hogy mi lett volna ha??

De ezt,erre a választ soha nem kapja meg az ember.


Mondom én tavaly hogy terhes voltam sokat álmodtam az exel és nem értettem miért miért jött elő pont akkor az álom.

Pl.azt mondta hogy szeret engem és velem akar lenni stb.

én meg mondtam neki hogy nem neki megvolt rá a lehetősége és most már nem nem lehet itt van már a babánk is.

Ez álom volt..


Szerintem ha félsz a párodtól ,félsz attól hogy meghall esetleg akkor mond el neki.

Hidd el sokkal jobban fogod magad érezni!


Én elmondtam neki.Szerintem ha igazán szeret probléma nem fog ebből adódni!!

25. Bucóka20 (válaszként erre: 24. - Terez75)
2012. okt. 24. 12:16
Igen,Neked ő a nagy szerelmed.Talán bennem is azért hagyott ekkora nyomot az ex,mert ő volt az első igaz szerelmem.És csakis arra tudok gondolni,hogy azért álmodok vele,mert álmomba kutatom a miérteket.Miközben te álmodban boldog vagy a nagy Ő-vel.
24. terez75 (válaszként erre: 23. - Bucóka20)
2012. okt. 24. 11:58
Bucóka. Én 17 évesen szerettem bele a főnököm fiába.14 évig dolgoztam ott.Addig éltem haltam érte bármt megtettem csak lássam egy percre,vagy megérinthessem.Ő volt a beteljesületlen nagy szerelmem.Bár én a mostani eszemmel visszagondolvan most is azt mondom hogy ő is szeretett engem csak a kedves anyukája nem bírta elviselni a csóróságomat .Viszont alaposan kihasználta az én érzéseimet.Bolondíított a srác közben a szeméből és a cselekedeteiből teljesen más érzések tükröződtek!Rá áldoztam a tíz legszebb évemet az életemből mire rájöttem mire ment ki a játék!Közben végignézették velem hogy neki más barátnői vannak aztán meg jött a lány aki mostmár a felesége!Szembesítettek vele hogy én semmit sem érek az ő szemükben és ezt tették szóval és cselekedettel is!Még az esküvőükre is meghívtak!! De a legnagyobb érvágás az volt amikor kirakta a leendő gyerekükről az első ultrahangos képet a műhelyben a falra hogy én minden nap lássam és fájjon hogy mindezt tőlem vették el!Azóta(2006-ban)otthagytam őket.Nincs munkám azóta se. Közben én is férjhez mentem.De maradt bennem a nagy szerelem érzése és a soha szünni nem akaró álmok amik mind olyan képekből állnak ahol a nagy szerelem beteljesült és nem áll útjába senki!Mindezt megélem a férjem mellett kettős életet élve!Nappal a férjemet szeretem éjjel pedig a nagy szerelmemé az életem! Próbáltam felejteni! DE SOHA NEM FOG ELMÚLNI!
23. Bucóka20 (válaszként erre: 22. - Zizisicc)
2012. okt. 24. 11:29

Igen.Hiába a bosszú,mikor csak felkavarna érzelmileg.Bár tudom,hogy a kigondolt bosszúra amúgy sincs esély,mert lassan megnősül.

Talán ezek a dolgok fájnak,amiket tudok...és tudat alatt bánt az egész,hogy miért kellett h vége legyen.Mikoe tudom,hogy már nem akarok vele lenni.

22. Zizisicc (válaszként erre: 17. - Bucóka20)
2012. okt. 24. 11:27
Van, aki azt mondja, édes a bosszú ...... nem tudom ..... lehet, hogy ad pillanatnyi örömöt, elégtételt, de ez hamar elmúlik, és utána megint visszacsúszol, mert Te továbbra is hozzá vagy láncolva az érzelmeid által. Szóval szerintem úgy állj bosszút rajta, hogy magasról teszel rá ..... megbocsájtasz neki és menjen isten hírével .....
21. Bucóka20 (válaszként erre: 20. - C548cc9d99)
2012. okt. 24. 11:24
Talán ehez is idő kell.Mint a szakításunk utáni talpra álláshoz is idő kellett.
20. c548cc9d99 (válaszként erre: 17. - Bucóka20)
2012. okt. 24. 11:22
gyűrd a dobozba és ne engedd ki:)
19. Zizisicc (válaszként erre: 15. - C548cc9d99)
2012. okt. 24. 11:21
Igen ..... talán ez a kulcs ..... megbocsájtani .... a pasinak is meg saját magadnak is - a fórumindítóra gondolok ..... és elengedni .......
18. c548cc9d99 (válaszként erre: 16. - Zizisicc)
2012. okt. 24. 11:21
pont erre gondoltam én is,majdnem ezt is írtam le,legalábbis hasonlót sztem is így van.
17. Bucóka20 (válaszként erre: 16. - Zizisicc)
2012. okt. 24. 11:20

Igen,rátapintottál a lényegre.Mert egyet várnék még,hogy újra velem akarjon lenni és nemet tudjak neki mondani.

Bosszú!!!

Mert baromi nagy fájdalmat okozott.

16. Zizisicc (válaszként erre: 12. - Bucóka20)
2012. okt. 24. 11:19
Hát, ez azt mutatja, hogy még nem dolgoztad fel teljesen a szakításotokat, még kötődsz hozzá, nem engedted el ..... még köt hozzá vmilyen érzelem ..... vagy titkon reménykedsz még, hogy újra együtt lesztek, vagy hogy legalább szeret, vagy arra vársz, hogy bocsánatot kérjen, vagy hogy vmi elégtételt kapj ..... vagy hogy bűnhődjön meg ..... gondold át, mi is zajlik Benned vele, a kapcsolatotokkal, a szakításotokkal kapcsolatban ..... és rendezd el magadban .....
15. c548cc9d99 (válaszként erre: 14. - Bucóka20)
2012. okt. 24. 11:17
nem tudom,jó volna valami hozzá értő emberke,leülni magadban csak rá szánni az idő 1órát pl. és végig gondolni mi bánt vele kapcsolatban még mindig,aztán megbocsájtani neki,és elengedni örökre.ha utána eszedbe jutna valamikor azonnal elterelni a gondolatodat,hogy ő már NINCS.
14. Bucóka20 (válaszként erre: 13. - C548cc9d99)
2012. okt. 24. 11:15

Én is erre gondoltam.

Elengedni?Hogyan?

Már nem szeretem,nem lennék vele ismét együtt.


Ennél többet mit lehet tenni,minthogy az ember így gondolkozik és érez??!

13. c548cc9d99 (válaszként erre: 6. - Bucóka20)
2012. okt. 24. 11:13
vagyis még tudat alatt kötődsz hozzá,el kell engedni teljesen
12. Bucóka20 (válaszként erre: 10. - Zizisicc)
2012. okt. 24. 11:13

Nem rossz álmok.Ma pl azt álmodtam,hogy találkoztunk..megígérte h együtt leszünk..és végülis elment az ,,igazi,, nőjéhez..átvert engem.Mégis állította hogy szeret stb....



Én amúgy is 99%-ban emlékszem az álmaimra,így még rosszabb,mert teljesen élethűek az álmok,ébredés után meg jön a valóság.

11. Bucóka20 (válaszként erre: 8. - Bea0124)
2012. okt. 24. 11:10

Igen,biztos mindenki álmodozik össze-vissza.Engem sem érdekelne illetve bántana,ha nem tartana már 1.5 hónapja és nem minden napos lenne.

Napközben is elalszok és 90%-ban vele álmodok.


Félek,h egyszer álmomba elkezdek beszélni és a párom meghallja.

10. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2012. okt. 24. 11:10

Milyen típusú álmok? Rossz, kellemetlen emlékek, események, vagy éppen álmodban jó érzéssel vagy felé?

Többféle oka lehet az álmoknak ..... vagy azért álmodunk vkivel, vmivel, mert napközben is sokat foglalkozunk vele, vagy azért is álmodhatunk vele, mert igyekszünk elfelejteni, elnyomni a vele kapcsolatos emlékeket, gondolatainkat, problémáinkat és száműzzük a tudatalattinkba. Onnan viszont álom formájában előjön, és arra kényszerít minket, hogy nézzünk szembe az illetővel kapcsolatos problémánkkal ......

2012. okt. 24. 11:08

Szerintem ez mind azért van,mert úgy ért véget a kapcsolatunk ,,ahogy,,.

Remélem megszűnnek ezek az álmok,mert az idő amúgy is megszépíti az emlékeket,ráadásul az álmok is rá tetéznek.

Nem akarok olyat tenni...amit tudom,hogy úgyis megbánnék.

2012. okt. 24. 11:07

Igen tudom mit érzel én egy gyerekkori nagy szerelmemmel szoktam álmodni...tényleg kicsik voltunk mégis ő volt az első nagy szerelmem.Jártam mással is de nem volt olyan.Életen második nagy szerelme a párom ő az első komoly kapcsolatom idén leszünk 8éve együtt tavaly megszületett első gyermekünk idén össze házasodtunk jövőre jön a Kistesó.

Engem is bánt ha exel álmodom olyan kellemetlen viszont az álmomban is észnél vagyok mert nem felejtem el a jelenlegi párom és gyermekem....Én amúgy azt vettem észre hogy terhesen többször álmodok vele.


Szerintem ettől nem lehet szabadulni.Mielőtt még jönnének azok a hsz.ek hogy még szeretem meg stb.Nem ez hülyeség semmit nem érzek iránta és már nem is tetszik úgy.Mivel utca beli azért szoktam látni.De úgy nem érdekel.Ez van ezt el kell fogadni.

Hidd el a férfiak is álmodnak exel más nőkkel csak nem mondják,nem beszélnek róla.


Nem te vagy az egyetlen:-D

2012. okt. 24. 11:05
NA AKKOR EN mennyilok neked 6 evig együtt voltunk es 3 szor bent volt a böriben es a harmadjära nem värtam mär ki mivel öszvisz az a 6 ev közösen nem mondhatnäm hanem 2 evet 1 ki jöttünk ide ausztriäban megint lopot söt örömlänykent akart dolgoztatni en feldobtam es böriben van 1 ev 5 honapja es meg ismertem a mostani pärommat aki oszträk es igen nem tagadom almodtam a volt pärommal de minimum 5 honap es aztän el is szälltak meg vagyok a mostani pärommal boldog vagyok vele es jönn a közös pici es amiota vele vagyok tudom milyen az igazi szerelem
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook