Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minden bajom van magammal! Mit tegyek, hogy ez ne így legyen? fórum

Minden bajom van magammal! Mit tegyek, hogy ez ne így legyen? (beszélgetős fórum)


1 2
10. White-Angel (válaszként erre: 7. - 9242a6388c)
2011. szept. 11. 18:58
Nem mond semmit, csak nagyon szeret:)
9. nana06 (válaszként erre: 2. - White-Angel)
2011. szept. 11. 18:57

Nah én is ebben a cipőben járok, vagyis hát úgy érzem hogy kezdek már azért kilábalni belőle.Nagyon nehezen jutottam túl a nehezén, igazából én nagyon gátlásos lány is vagyok, bulizni sem jártam, mindig csak azt láttam magam körül, hogy mindenkinek van barátja, mindenkit megbecsülnek, én meg csak vagyok. Nagyon hosszú ideig barátom sem volt, igazából most sincs, de most ha úgy akarnám lehetne. Nekem egy könyv segített nagyon, Csernustól a Nő. Ezt szerintem olvasd el, gondolj végig mindent. Én nagyon nehezen rágtam át magam rajta, fájt ahogy észrevettem a hibáimat, felismertem a hazugságokat az életemben, de szerencsére nekem sikerül túlesnem ezeken a dolgokon. Persze szükség van jó barátokra, akiknek bármikor elmondhatod hogy mi bánt, vagy hogy végigbeszéljetek dolgokat.

Szerintem a könyvet olvasd el, utána máshogy fogod látni a világot, és ami még fontos, hogy próbáld elkerülni a negatív szemléletű embereket. Sok sikert! És ha bármiben segíthetek nyugodtan írj üzit is :)

2011. szept. 11. 18:57
sziasztok. csatlakozhatok?
7. 9242a6388c (válaszként erre: 5. - White-Angel)
2011. szept. 11. 18:57
A pasid mit mond?:))
6. 9c8432d068 (válaszként erre: 2. - White-Angel)
2011. szept. 11. 18:56

Ha ez megnyugtat,én nem vagyok sem szebb,sem jobb, sem okosabb,sem szexisebb,sem szerethetőbb, mint te!

És jól érzem magamat a bőrömben. :)

2011. szept. 11. 18:55

Életemben először van egy tökéletes párkapcsolatom, nem kell agyalnom a "pasin"! Már-már annyira tökéletes ez az egész, hogy ettől gyanús!

És ma is pl. az jutott az eszembe, hogy mi a szöszt keres mellette megy ilyen pasi, hiszen én messze nem vagyok olyan mint Ő! Annyi szép, és kedves nő szaladgál, miért pont én?!?! Miért pont engem szeret?:)

2011. szept. 11. 18:53
Foglald le magadat valamivel,ami elvonja a figyelmedet a problémádról.
2011. szept. 11. 18:52
Mire gondolsz? Nem érzed jól magad a bőrödben?
2011. szept. 11. 18:52

Mostanában egyre többet tör rám az, az érzés, hogy mindenki szebb, jobb, okosabb, szexisebb, szerethetőbb, mint én!

Kibolondít ez az érzés!

Mit tehetnék, hogy jobban érezzem magam a bőrömben?

2011. szept. 11. 18:51
Minden bajom van magammal! Mit tegyek, hogy ez ne így legyen?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook