Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Minden, ami Afrika, beszélgessünk Afrikáról, az afrikaiakról fórum

Minden, ami Afrika, beszélgessünk Afrikáról, az afrikaiakról (beszélgetős fórum)

2011. okt. 15. 05:07
north afrikaban eltem,de nem negerek lakta orszagban.hihetetlen elmeny volt.a szegeny emberek a legboldogabbak,eletemben annyi csodalatot,figyelmet nem kaptam mint ott/eltem ott/.szoval tapasztalatbol beszelek.
3. belladonna3 (válaszként erre: 1. - 0c0354cc5a)
2011. szept. 13. 11:23
Először segíts magadon,az ő sorsukat meg majd megoldja a természet,vagy az aktuális istenük. :)
2011. aug. 22. 20:06
Nem tudom hogyan lehetne segíteni,hiszen Magyarország magán sem tud segíteni:(
2011. aug. 22. 18:50

Sziasztok!

Azért nyitottam ezt a fórumot, hogy olyan emberek gyűljenek itt össze, akik nagyon szeretik Afrikát, esetleg maguk is afrikaiak, vagy Afrikában élnek.

Beszélgessünk bármiről, ami Afrikához kapcsolódik.

Szerintetek hogyan lehetne segíteni az afrikaiaknak megoldani a gazdasági, egyéb problémáikat.

Rengeteg segélyszervezet van Magyarországon is vannak Afrikával foglalkozó civil szervezetek, én fent is vagyok pár ilyen szervezet hírlevelén, és nagyon szeretem őket.

Jómagam nem vagyok afrikai, de nagyon szeretem Afrikát, az afrikai embereket, és szívügyem Afrika, az afrikai emberek problémái.

Szörnyű az a szegénység, éhezés, ami ott van. Jómagam sajnos nem látok a szememmel, teljesen vak vagyok, de egy ismerősöm elmondta, milyen képek keringenek a kelet-afrikai éhínségről a neten, yuotubon, egyéb helyeken, és nekem a szívem szakad meg ezekért az emberekért.

Ez a kontinens mármint Afrika a szívem csücske, és minden vágyam, hogy segíthessek ezeknek az embereknek bármi módon.

Nemsokára baháí vallású leszek, és e vallás követői közül nagyon sokan élnek az afrikai kontinensen.

Most befejezem, mert már így is regényt írtam.

Várom a hozzászólásokat, sokszor benézek majd ide.

a esetleg rossz helyre raktam a topicot, akkor valaki légyszi másolja át a megfelelő helyre.


Üdv: Napirai

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook