Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen zenét szeret a gyermekem? fórum

Milyen zenét szeret a gyermekem? (beszélgetős fórum)


1 2
2007. júl. 8. 21:41
A Metallica nem rossz.Régen én is heavy metalt hallgattam,16körül meg sztreccsfarmer,a kötelező magasszárú Puma cipő,rojtos /mű/bördzseki,koncert.Anyukám olyasmit érezhetett mint Te,de mégsem lett belölem csavargó.Tetszett a zene de nem gondolkodtam úgy.Attól még a mama kedvence voltam.
2007. júl. 8. 21:35
Az én fiam a Maroon 5-ot és a Red Hot Chillit szereti nagyon. De tavaly elvittük egy Beethoven koncertre is és nagyon élvezte.
8. daroki (válaszként erre: 7. - Tengericsillag)
2007. júl. 8. 21:25
Metallica,meg van egy csomó aminek a nevét sem tudom,csak ha megy a tv-ben akkor rázza a fejét.Kirusnak vannak kedvenc számai,több is:)
7. tengericsillag (válaszként erre: 5. - Daroki)
2007. júl. 8. 21:18

Milyen rockzenét hallgat a kisebb fiú?

A kislány (megnéztem) tüneményes!!!!:D Érdekes hogy az ilyen picik mennyire szeretik a "felnőtt zenét".Gondolom kedvenc számai is vannak.

2007. júl. 8. 21:06
Hello,az en fiam 11 eves es a Hip-Hop zenet kedveli.
2007. júl. 8. 21:02
Nálam a nagyfiú 11 és fél éves.Ő mindenfélét meghallgat a rockzenén kivül,kimondott kedvence nincs,a középső gyerköm szintén fiú,ő a rockzenét is szívesen hallgatja(az én nagy bánatomra):))a lánykám pedig mindent szeret amire riszálni tudja magát:)Ő 3 és fél éves,de igazi zeneimádó,nagyon igényli,hogy szóljon a zene.(George Michael,Beyonce,Shakira,Rehinna,stb....)
4. Nike (válaszként erre: 3. - Tengericsillag)
2007. júl. 8. 19:21
Az enyém már 12 éves:))) Ő már olyan zenéket is hallgat, amitől én a falnak megyek, de megoldjuk - behúzzuk az ajtókat, és minden szobában más zene szól:)
2007. júl. 7. 23:22
Szia!Örülök,h. végre észrevette ezt a topikot vki.Szerencsére nekem nem kell alkalmazkodni,ugyanazt szeretjük.Ákos,U2,Nox,na és a zeneovi is aranyos.Mert Ő még csak 3 éves lesz.Mennyi idős a fiad?
2. Nike
2007. júl. 7. 23:04
Nálunk folyamatosan szól a zene, próbálunk alkalmazkodni egymáshoz, a fiam megszerette a Kispált és az LGT-t, én meg a Green Day-t és a Tankcsapdát:)))
2007. júl. 5. 23:04

Sziasztok!

A fiam egyik kedvenc elfoglaltsága a zenehallgatás.Ami naponta 2 órát is kitesz.Nálatok mi a helyzet?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook