Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen trukkel, furfangossaggal vehetnem ra paromat, hogy szokjon le a cigirol? fórum

Milyen trukkel, furfangossaggal vehetnem ra paromat, hogy szokjon le a cigirol? (tudásbázis kérdés)


1 2
17. herengtimea (válaszként erre: 16. - 14775640c4)
2008. márc. 19. 18:10

Nem cigizunk bent

Ha nem szokik le?

semmit

már 3 éve probálkozom ezzel a témával

de o is le akar szokni csak nem bírja magát elhatározni

16. 14775640c4 (válaszként erre: 15. - Herengtimea)
2008. márc. 19. 17:55

én megértelek de akkor küld inkább ki.

én is azt tettem..

mi is sok mindent együtt csinálunk,pláne hogy 6 éve vagyunk együtt..

de nálunk ugy működik hogy mindenki azt tesz magával amit akar

felnőttek vagyunk

és ha nem szokik le akkor mit teszel?

15. herengtimea (válaszként erre: 14. - 14775640c4)
2008. márc. 19. 17:47
Hát én nem tudom elfogadni,lehet.hogy most onzonek tartasz és megvan rá minden okod .Mi eggyek vagyunk,mindent eggyutt csinalunk,minden szabad percunket eggyutt toltjuk,s ebbol kifolyolag,ha én leszoknák rettenetesen zavarna,hogy o meg mellettem cigizik,a másik meg az,hogy jobban féltem az o egészségét mint az enyémet.O azért a dupláját vagy még attol is tobbet szív mint én.
14. 14775640c4 (válaszként erre: 13. - 14775640c4)
2008. márc. 19. 16:34

és mégegy ha le akarsz szokni akkor szokj le egyedül

én is azt tettem,és ha a párom maradt volna a ciginél akkor sem zavart volna. nem befolyásoló tényező..

2008. márc. 19. 16:32

ez szerintem butaság

miért kéne rávenni?azt tesz amit akar nem?mikor megismerkedtünk mindketten cigiztünk

terhes lettem leszoktam ,egy hónapig még ő is szivta, utána letette magától,pedig nem kértem és nem trükköztem

ha valaki le akarja tenni leteszi ha nem akkor nem

elvileg mikor megismerted cigizett nem?

ha elfogadtad ugy akkor fogadd el most is.

kivéve ha terhes vagy

de akkor sem kell rávenni,trükközni, hanem megmondani menjen és dohányozzon más helységbe. az enyém is kiment az erkélyre

12. living-fan (válaszként erre: 11. - Herengtimea)
2008. márc. 19. 15:11
Hát igen, pont ez a rituálé része az egyik legnehezebb. Ami a leszokást illeti :)
2008. márc. 19. 15:07
En le tudok szokni a cigirol,csak hulye vagyok.A parommal a munkalya miatt keveset vagyunk eggyutt es o ha felkel megy kavezni meg cigizni,en meg megyek utana.Inkabb ugy mondanam,hogy tarsasagi cigis vagyok,ha pl.elmegyek egy baratnomhoz ott is kavezunk,cigizunk,beszelgetunk,ez amolyan rituale.Most uljek ott aztan nezzem hogyan cigiznek?Nem vagyok normalis mi?Tudom.De azert valahol enis a rabja vagyok...
10. living-fan (válaszként erre: 5. - Herengtimea)
2008. márc. 19. 11:57

Nem tudom, te és a párod hány évesen kezdtétek a dohányzást, de kiterjedt felmérések alapján bizonyítottnak látszik, hogy a korán, -tizenévesen- elkezdett dohányzásról gyakorlatilag nem lehet leszokni.

Rövidebb-hosszabb időre képesek az emberek szüneteltetni, de a függőség nem szünik meg, és a legkisebb csábítás is elég az újrakezdéshez.

Én mélységesen sajnálom a dohányosokat!

Csak egy picit hibáztak gyerekkorukban, és életük végéig rabságban, vagy esetleg "szökésben" vannak. Soha nem kaphatnak felmentést mondjuk jó magaviseletért. Ez aránytalanul nagy büntetés.


Szerintem csak úgy van esélyetek, ha együtt csináljátok.

A ti felelősségetek, hogy jó példát mutassatok a gyerekeiteknek, nehogy ők is rabokká váljanak.

Minek fizessenek azért, mert csak hasonlítani akartak a szüleikre.

A lányodnak még van esélye, de csak akkor, ha te is, és a párod is kőkeményen kűzdötök a szenvedélyetek ellen. Jó, ha látja, milyen nehéz ez. Beszéljetek is vele erről. Nehogy abba a tévedésbe essen, -mint a legtöbben- hogy ő más, neki bármikor hatalmában áll abbahagyni. Nem árt ha tisztába jön ennek az anyagi vonzatával is.


Bocsi, átkeveredtem a másik témádhoz is. :)

De a két esetet nem is lehet igazán egymástól függetlenül kezelni.


Biztos vagyok benne, hogy a párod is hajlandóbb lesz a lemondásra, ha ezt megbeszélitek. Hiszen a gyerekek számára sem közömbösek. Az ő jövőjük árán nem lehet önző.

2008. márc. 18. 19:50
Nekem még nem sikerült leszoktatani, uh én is szívesen várom a jó ötleteket :)
2008. márc. 18. 19:40
Hat cigis lettemre enis undorodom attol a latvanytol,amikor az anyukanak az egyik kezeben a gyerek van a masikban meg cigi.Na meg amikor a terhes anyukat meglatom cigizni meg a parom az ilyenre nagyon haklis,oda tudna szaladni es kiverni a kezebol.En nem sokat szivok napkozben 1-2 szalat,aztis csak akkor ha vlki vigyaz addig a kisfiamra.De azert neha kepes vagyok elszivni egy dobozzal egymasutan,pl bulikor.
2008. márc. 18. 19:30

most látom, hogy neked van egy kisfiad... illetve nektek

hát akkor azt hiszem a legegyszerűbb, ha belátja, hogy a saját gyerekének nem kellene rontania az egészségét, még nem is tudja magát ettől megvédeni, és ne is mutassa neki a példát


másik undorító, amikor a játszótéren cigiznek az anyukák... el tudnék velük beszélgetni, mit gondolnak

2008. márc. 18. 19:27

sztem beszélgetős ráhatással


amúgy sztem undorító szokás úgy dohányozni, hogy annak a füstjét más is érzi, elkívánom az összes olyan embert, aki az orrom alá nyomja; ha már füstöl, igenis figyeljen oda arra, hogy másokat ne zavarjon!! és remélem minél hamarabb mindenhol az égvilágon betiltják a füstölést az otthonokon kívül, ugyanúgy, ahogy nem lehet szexelni sem közterületen, ne lehessen ezt se!

fúúú, nagyon kivagyok rájuk!

2008. márc. 18. 19:26
Na most sok olyan valaszt kapok gondolom,hogy sehogy.De ezt atlepve nem letezik vlmi,amivel sikerulne.O maga is le akar szokni a cigirol,de meg nincs meg az-az utolso pont.A legnagyobb baj az,hogy enis cigizek es mar megrobaltunk tobbszor is leszokni az en noszogatasomra,de o mindig visszalepett es en nagyon merges voltam.Tobbszori probalkozas utan ra jottem senkire sem eroszakolhatom ra az en akaratomat.Ha leszokik akkor a sajat akaratara teszi.De megis nincs vlmi amivel......
2008. márc. 18. 19:23
Mi dohányzunk mind ketten.Szerintem ne trüköz ha nagyon zavar kérd meg,hogy egy másik helységben szívja a cigijét.
2008. márc. 18. 19:22
Szerintem trükkel nem nagyon lehet, vagy leteszi vagy nem.
2008. márc. 18. 19:20
Addig ne csókolózzál vele, amíg büdös a szája!
2008. márc. 18. 19:19
Milyen trukkel, furfangossaggal vehetnem ra paromat, hogy szokjon le a cigirol?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook