Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen tornával tegyem hatékonyabbá a diétámat? fórum

Milyen tornával tegyem hatékonyabbá a diétámat? (tudásbázis kérdés)


1 2
2014. szept. 7. 13:24
Posta Erdélyben nem jár?
2014. szept. 6. 18:38
Koszonom...Norbi kickboxat szeretnem kiprobalni de nem talalom sehol a neten,nem tudja valaki fent van e egyaltalan,megvenni sajnos nem tudom mert erdelyi vagyok
2014. szept. 6. 12:39
Az alakformáló torna is fogyaszt, ha közben izzadsz és a pulzusodat emeli. Próbáld meg a zumbát, ha szeretsz táncolni és bírod a koreográfiákat követni, vagy Norbi kickboxát, az izzasztó, és nincs benne ugra-bugra. Én is fogytam már többször 20-30 kg-ot, ugrálni-futni nem szerettem, most már egyéb okok miatt nem is lehet. Ha már jobb az erőnléted, akkor taposógép is hatásos (ha bírja a térded). Ügyes vagy, csak így tovább!
5. unom
2014. szept. 6. 11:59

Csináld tovább a diétádat, a mozgásnak meg az legyen a célja, hogy jobb legyen az erőnléted.

Ekkora súllyal futni, vagy más ugrálós tornát végezni nem ajánlott, tönkreteszi az ízületeidet.

Jó hír, hogy jobban bírtad a duci tréninget :) Keress olyat ami tetszik, kihívás, és hajrá.

2014. szept. 6. 11:50
norbi duci treningjevel kezdtem,2hetig,s eszrevettem hogy mar nem faraszt el,ezert kezdtem el Rekat,csak tudom ez sem az igazi,hogy foggyak
2014. szept. 6. 11:45
Norbi duci tréning.
2014. szept. 6. 11:41
nem tudom eldonteni mi lenne a jobb zsiregeto torna,futni es ugralni meg nem birok,Rubint Rekara szoktam tornazni,jol megmozgat szeretem,de ugy tudom az o tornaja formaz es szalkasit,nekem az elott meg le kene adni vagy 30 kilot,kardioznom kene gondolom,talaltam egy parat csak idegesit mert angolul vannak es unalmasak nagyon,valami jo kardio videoval segithetnetek,persze amibe nincs ugralas,koszi
2014. szept. 6. 11:38
Sziasztok, epp fogyokurazok, 111 kgrol indultam, 2honapja, es ma 102 vagyok, a dietaval s taplalkozassal tisztaban vagyok, a sporttal allok rosszu
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook