Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen természetfeletti képességgel szeretnél rendelkezni? fórum

Milyen természetfeletti képességgel szeretnél rendelkezni? (beszélgetős fórum)

1 2 3
10. emagdi
2008. máj. 3. 16:07

szerintem bármilyen "természetfeletti" képesség átok lenne, ha belegondolunk.

olvasni mások gondolataiban? nemár, 10 perc alatt az ember kikészülne a sok hülyeségtől. nem beszélve arról, hogy rövid időn belül megsértődne minden ismerősére, mert ugye egyből látná, ha mondjuk mégsem annyira van elragadtatva a barátnőd az új frizurától, vagy a férjed az újonnan vett cipődtől (holott nyilván azt mondják, hogy hű de csinos). tehát az ilyen mindennapi, jótékony füllentések miatt is halálra sértődnénk ha látnánk a másik gondolatait. s ez teljesen felesleges.


láthatatlanná válás? haha, ha egy nő mond ilyet mindig nevetnem kell. ha szívünkre tesszük a kezünket, a nők (de a férfiak is) sokszor azért öltözködnek/sminkelnek hogy jól nézzenek ki, hogy észrevegyék őket. szóval nekem úgy tűnik az emberek inkább azért görcsölnek, hogy ne legyenek láthatatlanok, kitűnjenek a tömegből és észrevegyék mások :))


az állatok "beszédét" pedig különleges képességek nélkül is érteni lehet, csak oda kell figyelni rájuk.

2008. máj. 3. 15:53
Szeretnék láthatatlan lenni
8. 5fc34b69e7 (válaszként erre: 4. - 0292fff612)
2008. máj. 3. 15:42
Megállítani nem szeretném. De az jó lenne ha ide-oda tudnék ugrálni az időben. Így újra és újra élhetném életem boldog pillanatait. Ami rossz, vagy unalmas azt egyszerűen kihagynám.
2008. máj. 3. 14:56
szeretnék olvasni a férjem gondolataiban
2008. máj. 3. 14:47
Az időt megállítani? De csak azért, hogy a mamikám nem öregedjen tovább és örökre velünk maradjon.....
5. d606bc0fd7 (válaszként erre: 4. - 0292fff612)
2008. máj. 3. 14:21
Persze, az nem lenne rossz :))
2008. máj. 3. 14:19
Nem szeretnétek néha megállítani az időt?Az emberek,az állatok mozgása egy csettintésre megáll,nem látnak,nem hallanak,csak te tudsz mozogni.
2008. máj. 3. 14:16
Azt szeretném, ha egyszer elolvasok valamit, akkor azt örökre megjegyezzem :)
2008. máj. 3. 14:14
Azt szeretném látni,hogy ki,mikor hol van és mit csinál......:-)
2008. máj. 3. 13:12
Ilyenekre gondoltam:gondolatolvasás,láthatatlanná válás,érteni az állatok beszédét,és bármi más.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook