Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? fórum

Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


6383. Nadáné (válaszként erre: 6382. - Kismacskák)
2013. máj. 7. 13:59

No figyi!

Rákérdeztem tegnap én is az endo dokinál, hogy esetleg nézhetnénk-e egy d vitamint, mert egyre több helyen hallom és olvasom, hogy az is nagyon befolyásolja a baba megfoganását.

És nagyon meglepődtem, de azt mondta a doki, hogy eddig 10-ből 9 páciensénél semmit nem javított a d vitamin. Szóval szerinte az nem befolyásoló tényező, ez most csak egy nagyon felkapott téma.

De azt mondta, ha már minden rendben lesz nálam és mégsem jön a baba, majd akkor megnézzük azt is.

Jaa és ami fontos még, hogy fals eredményt szokott mutatni...hiába vérből vizsgálják. ;)

6382. kismacskák (válaszként erre: 6381. - Nadáné)
2013. máj. 7. 13:41
Még azt sem értem, hogy hogy lehet nevetségesn alacsony d-vitamin szintem, mikor szedem december óta a d-vitamint, plusz napbarát is vagyok:)
6381. Nadáné (válaszként erre: 6380. - Kismacskák)
2013. máj. 7. 13:15

Nem értem én se, hogy miért fölfelé megy, mért nem le!? :O

Ez érdekes. De hidd el, jó lesz minden. A gyógyszer a pm-et gyorsan helyre tudja hozni, ha megfelelő a gyógyszer és az adag. ;)

Ne izgulj! Nekem meg a meforallal megy még mindig a kísérletezés fél éve. :(

6380. kismacskák (válaszként erre: 6379. - Nadáné)
2013. máj. 7. 13:09
sok bizony, a dokim mondta hogy annak 1 körül kell lennie...de nem értem, hogy miért nőtt a gyógyszertől? attól pont hogy le kellett volna esnie az értkének. hát gondolom amíg ezt nem tudjuk 1-ig letornázni, addig hozzám se fog nyúlni:(((
6379. Nadáné (válaszként erre: 6378. - Kismacskák)
2013. máj. 7. 13:02

Hú az a tsh tényleg elég sok. Nekem meg a letroxtól lement 0,6-ra. :O

Sztem már ez se normális...nekem 1,4 volt november végén/dec. elején. Akkor 50ug-ot írt fel. Ettől lement kereken 1-re. Aztán 75ug-ot kaptam, és attól meg most 0,6-ra esett le...én meg ezen aggódok, de biztos tudja, hogy mit csinál, elvégre ő az orvos. :)

2013. máj. 7. 11:55
Sziasztok! Megvan a 4. napi eredményem, de a tsh-m rosszabb lett janárban már 2,43 volt, most annak ellenére hogy l-thyroxint szedek megint 3,12 lett:( A stresszhormonom jó magas, a dvitaminom nevetségesn kevés (annak ellenére hogy dvitamint is szedek), az ösztradiolom is nagyon kevés:( Szóval hogy ebből mikor lesz valami?:(
6377. kismacskák (válaszként erre: 6376. - Szamoncsi78)
2013. máj. 7. 10:30
Ja persze ne aggódj, nem pár órán fog múlni szerintem!:) A progeszteronod is jó? Nálam az vacakol:( Illetve ma küldik a friss 4.napi eredményeket, remélem azokkal továbbra sincs gond:)
6376. Szamoncsi78 (válaszként erre: 6375. - Kismacskák)
2013. máj. 7. 10:18

Hát,nagyon remélem,hogy nem pár órán fog múlni a dolog...

Azt mondta a doki,hogy ha ebben a hónapban sem sikerül,akkor el kell küldenem apát kivizsgálásra,mert nálam úgy tűnik,hogy rendben van minden.

6375. kismacskák (válaszként erre: 6374. - Szamoncsi78)
2013. máj. 7. 10:12
Szia, szerintem ennyire ne görcsölj azon, hogy pont aznap legyetek együtt. úgy látom vasárnap is együtt voltatok, még azok is élnek, és még azok is megtermékenyhítek a petesejtedet:)
2013. máj. 7. 10:08

Sziasztok lányok!

Hogy vagytok?

Én ma reggel voltam dokinál,gyógyszer nélkül lett egy 19,5 és egy 16,5 mm-es tüszőm:-D Ma vagyok a 13. napon,úgyhogy ez jó hír mindenképp!Csinált egy LH teszztet is,amire nem voltam felkészülve,nagy kínok között sikerült 2 cseppet produkálnom...azt mondta,hogy pozitív a teszt,ma mindenképp legyünk együtt apával.Ez nem is lenne probléma,de apa csak holnap jön haza...úgy volt,hogy ma este én megyek hozzá,ki is vettem szabit a hét további részére,de közbejött egy fogfájás,amivel ma este kell fogorvoshoz mennem,mert már nem bírom,leszakad a fejem...

Félek,hogy lemaradunk a pé-ről és ez a hónap is elmegy eredmény nélkül...Múlt hónapban a 17. napon volt a tüszőrepedés,volt előtte hőleesés és emelkedés,most egyelőre 36,4 napok óta.Kaptam Utrogestant,azt ma el kell kezdenem szedni.Most kicsit negatív lettem,a tüszőknek tük örülök,de most jó lenne,ha még nem repedne meg egyik sem...

Ez a mai görbém:

[link]

2013. máj. 7. 09:16
Sziasztok Lányok! Mindenki olyan inaktív lett:( Mi újság Veletek? Én várom a tegnapi vérvétel leletemet.
6372. Nadáné (válaszként erre: 6371. - Kismacskák)
2013. máj. 6. 13:59
Igen, ez tényleg remek ötlet, de én nem félek attól, h a babuci mellett unatkozni fogok. :)
6371. kismacskák (válaszként erre: 6370. - Nadáné)
2013. máj. 6. 13:42
:) én azért is gondolkozok ilyesmin, mert ha otthon leszek a babucival, akkor is tudnék aktívkodni:) plusz most tökéletes lenne arra, hogy elterelje a gondolatokat:)
6370. Nadáné (válaszként erre: 6369. - Kismacskák)
2013. máj. 6. 13:21

Hűűű ez nagyon jól hangzik. :)

Én gobleint szeretek varrni. :)

6369. kismacskák (válaszként erre: 6368. - Nadáné)
2013. máj. 6. 13:12
:)) én meg azt találtam ki, hogy már unom az irodai munkát, szeretnék kreatívabb lenni, így kitaláltam hogy lehet valami hobbi tanfolyamra el kéne járnom: varrás, lakberendezés, fényképezés..ilyesmik érdekelnének:)
6368. Nadáné (válaszként erre: 6367. - Kismacskák)
2013. máj. 6. 13:00

Hát ha a valóságban ismernél... :)

Most a fejembe vettem, hogy akarok egy táncszőnyeget. :) Addig duruzsoltam apa fülébe, hogy ma végre megrendelhettem. :D

De már csüt. óta szeretném. És nem bántam volna, ha péntek d.u. már ugrálhattam volna rajta. :)

6367. kismacskák (válaszként erre: 6366. - Nadáné)
2013. máj. 6. 12:51
Pedig olyan türelmes, nyugodt típusnak tűntél a levelek alapján:))
6366. Nadáné (válaszként erre: 6365. - Kismacskák)
2013. máj. 6. 12:45

Áááá dehogy vagyok türelmes. :)

Én olyan vagyok, hogy ha valamit a fejembe veszek, akkor én azt általában azonnal akarom. :)

Csak sajnos ez egy olyan "betegség", amit kezdek megérteni, hogy csettintésre sajnos nem jön a baba. :(

6365. kismacskák (válaszként erre: 6364. - Nadáné)
2013. máj. 6. 12:29
Nah ez tök jól hangzik, de igen szerintem is hallgasd azért meg a nődokit is, mert az endo doki nekem is azt mondta hogy nincs akadálya hormonszinten a babának. A nődoki szerint meg igencsak kevés a progeszteronszintem:( De amúgy tök jó hogy Te ilyen türelmes típus vagy, ahogy eddig legalábbis leszűrtem:)
6364. Nadáné (válaszként erre: 6363. - Kismacskák)
2013. máj. 6. 11:44

Hát most igen, ezeket szedem. Illetve mellette a sok-sok vitamint. Már amikor el nem felejtem. :)

Csütörtökön megyek nődokihoz is, azért vele is egyeztetek, mert az előző ciklusomban teherbe is eshettem volna az endo doki szerint.

De nyilván van vmi, amiért nem estem.

3 eset lehet:

1. nem vagyok átjárható

2. apa katonáival baj van

3. mindkettő


Azért ezeket szeretném kivizsgáltatni mindenképpen.

6363. kismacskák (válaszként erre: 6362. - Nadáné)
2013. máj. 6. 11:33
És akkor továbbra is ezt a két gyógyszert szeded csak? És akkor vársz türelemmel, hogy minden helyreálljon?
6362. Nadáné (válaszként erre: 6361. - Kismacskák)
2013. máj. 6. 11:31

Hát reméljük, hogy helyreáll. Most már valami tuti elindult, mert mikor felemelte a meforalt 500-ról 2x500-ra, akkor 30 nap múlva megjött, utána meg 28.napra. :)

Szóval ezek már nagyon jó jelek, ő is ezt mondta.

Meg ugye előző ciklusomban a hőgörbém tankönyvbe illő volt. :)

Most meg mondtam neki, hogy tiszta cikk-cakk az egész, és hogy úgy érzem, hogy átvágott a testem. :)

És elmagyarázta, hogy ennek is nagyon kell örülni, és nem vágott át, de idő kell, amíg felébred. És nem megy egyik pillanatról a másikra. És még bíztatott, hogy újból közelebb kerültem még egy lépéssel a babámhoz. :

6361. kismacskák (válaszként erre: 6360. - Nadáné)
2013. máj. 6. 11:24
Ja akkor már a doki is látta a pénteki eredményeket? És mit mondott? Ha helyreáll a cukor meg az inzulin, akkor helyreáll a többi hormon is?
6360. Nadáné (válaszként erre: 6359. - Kismacskák)
2013. máj. 6. 11:03
Fel is emelte most a 2x500 meforalt 3x500-ra. Remélem beindul vmi változás a kilóknál is. :)
6359. kismacskák (válaszként erre: 6358. - Nadáné)
2013. máj. 6. 10:35
Persze-persze, ez mindenképpen haladás, biztosan még egy kis idő és helyreáll minden:) Kíváncsi vagyok már nagyon hogy én mit produkáltam a reggeli vérvételen:)
6358. Nadáné (válaszként erre: 6356. - Kismacskák)
2013. máj. 6. 10:34

Igen sok, de a doki szerint összességében javultak az eredmények. A cukrom is sokat javult, illetve a 0 perces inzum is. :)

4-ből 3 javult, 1 romlott...nem is olyan rossz az arány, nem!? :)

2013. máj. 6. 09:28
Amúgy lányok én már nem is akarok több vérvételre menni, úgy felhúztam magam, hogy küldözgettek ide-oda, több mint 1 órát vártam és a lényeg hogy 17.000 Ft-omba került...elegem van már, mondtam a férjemnek hogy én többet nem vagyok hajlandó fizetni:((((
6356. kismacskák (válaszként erre: 6338. - Nadáné)
2013. máj. 6. 09:21
Szia, szerintem a 120 perces inzulinod az nagyon sok, nem? de a többi jónak bizonyul. Én ma voltam vérvételen, engem is jól felhúztak hallod:( Majd holnap megírom én is az eredményeket.
6355. kismacskák (válaszként erre: 6340. - Záporvirág01)
2013. máj. 6. 09:19
hányadik napi vérvétel kellett volna, mert van hogy 1 nap számít!
6354. kismacskák (válaszként erre: 6337. - Márta82)
2013. máj. 6. 09:17
Szia, de hányadik napi vérvételen voltál? Mert a progi csak a 19.naptól lehet mérvadó.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook