Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen szakmát tanuljak nőként, 8 általános végzettséggel? fórum

Milyen szakmát tanuljak nőként, 8 általános végzettséggel? (beszélgetős fórum)


9. Epresturmix (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 6. 08:55
2 évesek
8. Alessandro (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 6. 08:54
Rá se ránts! Varrónő, növénytermesztő, állattartó...?
2020. ápr. 5. 18:39
6. df1e1c376c (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 5. 18:29

A kezmuves-, grafikara alapozott szakmakhoz szerintem szinte mindenhez kell erettsegi. Ahol kell a jo kezugyesseg, de szakma nem, az a betanitott munka. A viragkoton kivul sok minden nem urik be, amit tanulhatnal, de google a baratod "alapfoku kepzettseg" "OKJ".

Nyelvre epitett szakma meg kizart, hogy lenne 8 altalanossal.

2020. ápr. 5. 18:22
Bolti eladó? Virágkötő? Dajka?
2020. ápr. 5. 18:17

Próbáltam már gimnáziumi oktatást, estin, távoktatásban, de nem ment.

Sajnos be kell látnom, hogy gyengék a képességeim, és nincs is felesleges 4 évem rá.

2020. ápr. 5. 18:14

Először érettségizz le, én is ezt tanácsolom. Utána több lehetőséged lesz, válaszd ami érdekel.

Azzal ne törödj, ha nem lesz jó eredménye az érettségidnek, az senkit nem fog utána érdekelni. Nyelvet írod, hogy van érzéked, akkor válassz még egy nyelvet a választható tárgynak :)

2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 5. 17:53
Sok jópofa szakma van, de előbb le kellene tenned az érettségit. Erre talán lenne módod.
2020. ápr. 5. 17:21

32 éves vagyok, fizikailag és mentálisan nem teljesen egészséges.


Szeretném, ha lenne szakmám, lehetőleg olyan, amivel otthonról tudok dolgozni. Azt hiszem, hogy a kézművességen, grafikán, idegen nyelven kívül nem sok mindenhez van érzékem.


Van ötletetek, mit tanuljak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook