Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen ruhát illik felvenni? Kiegészítők? fórum

Milyen ruhát illik felvenni? Kiegészítők? (beszélgetős fórum)


1 2
23. libikóka (válaszként erre: 7. - NomNom)
2021. aug. 10. 15:37
Izlések és......:)))Hidd el ha nem a saját szememmel látom hogy milyen overálok vannak , akkor kapásból elutasítottam volna:)))De így elhiszem hogy Fi is talált szépet elegánsat:))
2021. aug. 10. 15:32
Szerintem csak annyi, hogy nem illik túl öltözni a menyasszonyt és tiszta fehérben sem illik lenni, az a menyasszony szine.
2021. aug. 10. 15:27
2021. aug. 10. 15:26

Dress code jelentések

White Tie


A legelegánsabb események meghívóin szerepel. A férfiaknak: frakk, nadrág, fehér ing, fehér mellény, fehér csokornyakkendő, a nőknek pedig a nagyestélyit, könyékig érő kesztyűvel kiegészítve.

Black Tie


A White Tie-nál kicsit visszafogottabb. A férfiaknál elvárás a fekete szmoking, fekete csokornyakkendővel, míg a nőknél az estélyi, kesztyű nélkül, ujjatlan hosszú ruha, melyet stólát és kabátot is viselhetnek. Koktélruha is lehet, attól függően, hogy hány órakor van maga az esküvő.

Formal


A Black Tie-nak felel meg, a férfiaknál fehér ing helyett elfogadott a fekete is és a nyakkendő nem kötelező, a nőknek pedig nagyestélyit illik viselni.

Semi-Formal


A Semi-Formal a Business Casual és a Black Tie között van, tehát a férfiaknak nem szükséges a szmoking, csak az öltöny, a nőknél pedig a koktélruha, elegáns kosztüm az elfogadott.

Informal


Közel áll a Semi-Formal-hoz. A férfiak viseljenek öltönyt, nyakkendőt, a nők pedig kosztümöt.

Business Formal


A férfiak esetében megegyezik a Semi-Formallal, a nőknél pedig kikötés, hogy elegánsak legyenek, de ruhájuk ne legyen túlságosan kivágott.

Casual


Nincsenek megkötések, ránk bízzák, hogy mit viseljünk.

19. Kacsahercegno (válaszként erre: 15. - NomNom)
2021. aug. 10. 15:23

Na igen, manapság talán már kevésbé jellemző ez hogy összesúgnak a hátad mögött hogy "néddmá milyen göncben jött el" :D Max. a mamik...


Amúgy a saját esküvőmön engem is pont nem érdekelne hogy másokon mi van, az ember ezzel szerintem többet foglalkozik vendégként, hogy mit vegyen fel meg mi lesz másokon, mint a saját esküvőjén. :D

18. 4de07ed93f (válaszként erre: 15. - NomNom)
2021. aug. 10. 15:22
Jo,nyilván nem állnék le ezen dilizni,mint menyasszony az esküvőn,de gondolnék magamban egyet s mást.Főleg,ha egy ismeretlen jönne el igy. Fekete helyett alternativa pl sötétzöld,padlizsánlila,barna.
17. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 15:21
Szerintem belefér.
16. l.luiselotte (válaszként erre: 15. - NomNom)
2021. aug. 10. 15:19
Nálunk mind a 4 örömszülő feketében volt...
15. NomNom (válaszként erre: 13. - Kacsahercegno)
2021. aug. 10. 15:13

Ja engem nem zavar amúgy esküvőn a fekete mert nagyon csinos tud lenni. De én már 25 fokban meghalok benne.:D

Ez a mit illik meg már idejétmúlt, csak nem mindegy h a többi 200 vendég hogy néz az emberre az est folyamán.xD

De a mi esküvőnkön is voltak feketében, eszembe nem jutott h zavar. Mondtam is akinek tudtam h azt vesznek fel amit akarnak.

14. 4de07ed93f (válaszként erre: 13. - Kacsahercegno)
2021. aug. 10. 15:09
Fekete akkor sem illik esküvőre, főleg,ha nem tud az ember a menyasszonnyal konzultálni- ismeretlen a társaság.Egyébként a túl-túl szexi sem való vendégnek az esküvőre,túl mini, túl extrém, a túl sok csillogás, villogás,strassz,nagy fejék.Ezek mind a menyasszonyt illetik meg.
13. Kacsahercegno (válaszként erre: 9. - NomNom)
2021. aug. 10. 15:07

Én, aki nyáron is fekete ruhákban jár: 👁👄👁 😂


Amúgy a fazontól is sok függ, attól hogy egy ruha fekete, még nem feltétlen illene egy temetésre pl. :D

12. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 15:03

Csak fekete és piros szín létezik?Feketét ebben a melegben max temetésre.

Nyár van,világos,mintás nem lehet? Lényeg az hogy kényelmes legyen és jól érezd magad benne.

11. LionQueen🦁 (válaszként erre: 9. - NomNom)
2021. aug. 10. 15:02
Ez meg a másik. 😆🙋🏼‍♀️
10. 4de07ed93f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 14:59
Város, azon belüli helyszin,hányan lesztek?
9. NomNom (válaszként erre: 8. - LionQueen🦁)
2021. aug. 10. 14:57
Meg amúgy is menne a bánat feketében nyáron. 😄
2021. aug. 10. 14:56

Feketét nem illik, az a gyász színe. A piros? Kérdezd meg az illetékeseket, hogy mit gondolnak róla.

Én biztosra mennék valami nude színnel, sárgával, barnával stb.🙂

7. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 14:51

Van erről az overálról képed?

Nem tudom illetlen-e, de határozottan nagyon furcsán hangzik.:O

Én is valami koktélruhában mennék és fogok is ha nem hiúsul meg a covid miatt az esküvő amire hivatalos vagyok.

2021. aug. 10. 14:47
Mivel esküvő, én sem vennék fel egy ilyen szín összeállítást, ráadásul overáll. Másrészt a rokonság előtti első bemutatkozás. Inkább valami szolidabb szín, és inkább egy hagyományos nyári ruha, kis kabátkával, hasonló valamit
2021. aug. 10. 14:27

Fehéret nem, mert az a menyasszony színe.

Feketét nem, mert az a gyász színe.

Pirosat nem, mert nagyon feltűnő és elvonod a menyasszonyról a figyelmet.


Nem tudom, hogy hány éves vagy és milyen alkat, de javaslok egy szép kék, rózsaszín, pasztellszínű ruhát.

Annyira szépeket lehet kapni.

[link]

[link]

[link]

[link]

4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 14:25

CSak feketét(és természetesen fehéret)és nagyon minit, nem viselnék,,a többi már ízlésfüggő.

Épp pár hete voltam én is segéderő ,esküvőre ruha választásban,,,,,csodás overalokat láttunk,,sajna amit megvettünk volna az csak feketében volt.

Ne izgulj nem fogsz semmit elrontani,,,és kicsit kitűnni sem vétek,,nem írja elő semmi hogy csak ebben vagy abban mehetsz.Talán még a helyszin ,,,befolyásolhatná kicsit hogy milyen ruhát választanék:))

2021. aug. 10. 14:22
Ha nem vagy benne biztos, inkább ne vedd fel. Abból csak az lesz hogy feszengsz majd. Azt mondják, pirosat meg feketét nem illik, se fehéret. Én mondjuk fekete ruhában voltam már esküvőn, de megkérdeztem előtte a menyasszonyt és azt mondta hogy nem zavarja. A piros sem biztos hogy baj, azt a menyecskeruha miatt szokták mondani, de most már az sem szükségszerűen piros. De ha nem tudod megkérdezni a menyasszonyt, inkább valamilyen semleges színű és nem túl kihívó ruhát válassz.
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 10. 14:11
Nem...
2021. aug. 10. 14:07

Sziasztok! :)

A kérdésem inkább a "szépség" kategóriába tartozik, de hátha tudtok nekem segíteni. Szóval esküvőre vagyok hivatalos, ahol ráadásul első alkalommal fogok találkozni a barátom távolabbi rokonságával, ezért eléggé izgatott vagyok és nem szeretnék semmit sem elrontani vagy kitűnni a tömegből.

Szóval a kérdésem konkrétan arra vonatkozik, hogy esküvőn feketét vagy pirosat illik-e viselni, és amennyiben igen, hogyan? Gondolok itt pl. egy piros-fekete elegáns overál még belefér, vagy már illetlen?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook