Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen ruhában illik menni keresztelőre? fórum

Milyen ruhában illik menni keresztelőre? (tudásbázis kérdés)


1 2
2017. júl. 26. 19:11
én már voltam néhány keresztelőn, a cipő+táska tökéletes fekete szoknya és egy szép blúz elég,a ruha gyönyörű,de túlzás lenne
2017. júl. 26. 19:09

Én első ránézésre azt mondtam, hogy a ruha picit sok, de úgy látom, hogy már le lettem szavazva.

A cipő amúgy nagyon szép :)

2017. júl. 26. 18:54
Tökéletes a ruha és a kiegészítők.
7. massalhangzo (válaszként erre: 4. - 2b6f7025d9)
2017. júl. 26. 18:48
jo a cipo, szerintem ne ragd tul a dolgot :D ha neked tetszik, jol erzed magad benne, es ruhaval venned fel, siman megteszi a keresztelore, nem leszel tuloltozve
2017. júl. 26. 18:47

A cipő a képen csodaszép, elfogadnám!:) A másik képen látok egy csini ruhát is, és egy kis táskát. Én abban mennék, úgy ahogy van!:) Elvégre nyár van, üde, vidám színek, de mégis elegáns és csinos. Én bár még nem voltam keresztelőn, de szerintem ki szoktak azért öltözni az emberek.


Ha mégsem abban szeretnél menni, én egy fekete szoknyát, és színben a cipővel harmonizáló felsőt vennék fel, vagy olyasmi zöldet, vagy legyen benne zöld. Vagy felvennék egy fekete szoknyát, fehér blúzt, ahogy írtad, és keresnék a cipő színével kb azonos színű nyakláncot, nem nagyon kicsit, de nem is nagyon feltűnőt. És a táska maradhat. Így lesz fekete szoknyád, fehér blúz, a többi pedig zöld, mint a cipőd. Vagy amit még csinálnék, ha a képen látható ruhát túl elegánsnak találod: felvennék egy egyszerű fekete szoknyát, csinos fekete toppot, a zöld cipőt, és vennék egy kendőt ami ugyanolyan zöld. Nekem például ezek jutottak eszembe elsőre:)

5. mignon11 (válaszként erre: 2. - 2b6f7025d9)
2017. júl. 26. 18:47
Az a ruha a csodás türkiz kiegészítők nagyon elegáns. Menj abban nyugodtan:-) párodnak leesik az álla. Csinálj valami elegáns frizurát élvezd hogy nyár van.A cipő nagyon nőies nagyon tetszik.
4. 2b6f7025d9 (válaszként erre: 3. - Massalhangzo)
2017. júl. 26. 18:38
Értem.Láttad a cipőt szerinted milyen?
3. massalhangzo (válaszként erre: 2. - 2b6f7025d9)
2017. júl. 26. 18:32
en hetkoznap is felkapok csinos, elegans rucit, nem ertem, egy keresztelore miert ne illene? fekete nadragban meghalnek nyaron. menj nyugodtan ruhaban, ha ugy szeretnel. gondolom, nem nagyestelyit vennel :D
2017. júl. 26. 18:24
Meghivtak bennunket keresztelesre Ruhaban nem szeretnek menni mivel ez meg se nem lagzi.Hogy annyira mint vendeg ki oltozzek fe meg is illik csinossan menni.Fekete nadragra gondoltam illetve valami elegansabb bpuzra .A cipot kineztem mar magamnak de igazabol nem tudom hogy mennyire szep illetve jo valasztas lenne ez a cipo kep ax adatlapomon van.Illetve hogy ehhez a cipohoz milyen szinu nadrag illetve bluz illene.Mivel a cipo mar magaba szines az az zold szinu.Otletek varok hogy szerintetek jo valasztas e lenne ez a cipo illetve hogy milyen szinu bluz nadra illene hozza.
2017. júl. 26. 18:20
Szerintetek milyen ruhaban illik menni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook