Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen ruhába illik az Operettszínházba menni?/Nő, Férfi/ fórum

Milyen ruhába illik az Operettszínházba menni?/Nő, Férfi/ (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. máj. 4. 17:36

Igenis tessék megtisztelni a színészeket és az összes dolgozót azzal, hogy szépen felöltözöl!!!!


Szerintem jár a tisztelet azoknak is, akik ilyen - egyesek szerint könnyed műfajban teszik a dolgukat. Ahhoz, hogy neked könnyednek tűnjön, na ehhez kell borzalmas sokat dolgozni!


Nem tudni, hogy hány éves vagy, milyen stílusod van, de ALKALMI ruha legyen mindkettőtökön.

6. c25fee884d (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2008. máj. 4. 17:33

"az operett egyébként is könnyed műfaj, nem igazán kell szerintem ügyet csinálni a ruhából"



emagdi!

Nehogy azt hidd, hogy csak úgy kirázzák az újjukból a színészek az előadást!


Nagyon komoly és kemény munka van egy-egy előadás mögött!


Gondolom, te sem látnál a munkahelyeden büdös, koszos, elhanyagolt külsejű ügyfelet. Se nem tréningruhában odatévedt valakit.

2008. máj. 4. 17:29
egy alkalmi nadrág és blúz.
2008. máj. 4. 17:26

hát, nem tudom, de én akárhányszor voltam, a nézők többsége sosem volt annyira kiöltözve.

sima normál ruha, mondjuk amiben dolgozni is mennek az emberek (irodába) teljesen jó egy szimpla előadásra.

premierre szoktak kiöltözni, vagy esetleg az operában ha valami kiemelt rendezvény van.

sima színházba nem. (az operett egyébként is könnyed műfaj, nem igazán kell szerintem ügyet csinálni a ruhából)

de aztán persze ahogy jól érzed magad. ha szeretnél nagyon kiöltözni, mert egyébként ritkán van rá alkalmad, akkor most ezt megteheted, itt nem fognak ezért kinézni:))

2008. máj. 4. 17:20

egy csinos kosztüm is megteszi szerintem

férfiaknak öltöny ,

2008. máj. 4. 17:18

Sok mindentől függ. Ha premier előadás, nagyon ki kell öltözni, mert ide csak úgy illik.


Ha viszont normál, hétköznapi előadás, azért nem árt kicsit szebben felöltözni, mondjuk hosszú szoknya, na a fiúknak azért nem kell, már hosszú szoknya. Kivéve ha skót az istenadta, mert ugye mit lehet tudni náluk mi illik ilyenkor :))))

2008. máj. 4. 17:09
Milyen ruhába illik az Operettszínházba menni?/Nő, Férfi/
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook