Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen papucsod van?Fontos a kényelmes, jó minőségű, vagy az olcsóbb is jó? fórum

Milyen papucsod van?Fontos a kényelmes, jó minőségű, vagy az olcsóbb is jó? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. dec. 2. 11:04
hat en egyszer vettem kinaiban 300 ftert papucsot. gondolvan otthona jo lesz. mivel a tepozar mar aznap megadta magat, folyton leszakadt a labamrol. ki is dobtam. inkabb szanok ra nehany ezret, es evekig hasznalhatom. tobb is van. az egyik jo meleg. mivel foldszinten lakom, es hideg a metlaki, nagyon jo. bar elegge papucsferjes kinezete van, de nem erdekel :D
5. Sirga (válaszként erre: 1. - 1fb0dcbfc6)
2008. dec. 2. 10:53

Egyszer én is beruháztam egy Scholl-ra. Kényelmes volt, bár néha feszült benne a talpam. Viszont a minőségével nem voltam megelégedve. :(

Általában olcsó papucsokat hordok, így rá kellett jönnöm: sokszor olyan a minősége is. De sikerült már olyat vennem, ami bőven megérte! :)

2008. dec. 2. 10:51

Scholl sanitiged


Először a redőzések meg a tüskék miatt nehezen szoktam meg,mamár le sem bírnám tenni!

2008. dec. 2. 10:51
en is azt hasznalom,nem faj es nem izzad benne a labam,megeri az arat
2008. dec. 2. 10:50
az olcsó is lehet jó. Az a lényeg, hogy a lábadnak legyen konforérzete benne. Hogy a súlyelosztásod jó legyen..nem az ára a lényeg
2008. dec. 2. 10:48
Nekem csak a Scholl Adapta vált be,abban nem fáj a lábam.Persze én abban járok egész évben.Próbálkoztam más fajtákkal is,de a talpam mindig megfájdult bennük.Sajnos nem olcsó,de 2 évet kihúzok egy-egy párral,csak a sarka kopik el mindig,azt kell közben javítatnom.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook