Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen nő az ilyen? fórum

Milyen nő az ilyen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. aug. 3. 08:31

Egyrészt:ha a gyerek nevére iratja az ingatlant, akkor épp annyi joga lesz a gyereknek a ház fölött mint neki.

Másrészt meg fodalmad sincs miért mentek szét, hogyan bánt a férfi a nővel, mi vitte rá a nőt, hogy igy cselekedjen.

Harmadszor, gyerek nélkül se lehet elhelyezkedni, hát akkor el tudod képzelni, hogy kinek kell egy gyerekes, egyedülálló alkalmazott?

Végső soron:attól, hogy egy nőnek van egy 5 éves gyereke nem kell a szórakozástól, jótól elzárkózva éljen az élete hátra lévő részében. Bent aludt a házban a gyereke? És? Ez a gyerek születésétől kezdve mindig ott van valahol. Mit veszit ezzel az anya az értékéből, hogy ő szexel mig a gyereke bent alszik a házban? Nappal oviban van, este alszik, ez a rendje a dolgoknak.

Szerin ted az anyának mikor kellene szexelnie??


Nagyon nagy ostobaságokat irsz, ugy törsz pálcát más felett , hogy nem tudsz semmit.


Féltékeny vagy.

8. 4327a8e017 (válaszként erre: 1. - F28ef45e80)
2012. aug. 3. 08:26

Milyen nő? Ilyen.

És milyen a barátod, hogy ilyen nője van?


És milyenek vagyunk mi, hogy a háta mögött kitárgyaljuk? :)

7. 52e9416b15 (válaszként erre: 1. - F28ef45e80)
2012. aug. 3. 08:26
Van bőr a csaj képén méghozzá jó vastag.De a pasi is hibás hogy hadja jogy a csaj lehuzza.Bár megértem a srácot biztos csak a gyerek miatt csinálja hogy szinte eltartja a csajt.A csajnak el kell menni dolgozni mert ha valaki feljelenti a gyámhatóságnál hogy nem dolgozik akkor elveszitheti a gyereket.Ezt kell a csajnak elmagyarázni.
2012. aug. 3. 08:26
nem rakhatja ki,onnantol ahogy rairatta a gyerekre a hazat!!Ha egyszer valakinek a nevere iratunk v.mit akkor O lesz a tulajdondonos,ket tulajdonos nem lehet,csaka tulajdonos,es a haszonelvezo lehet kulonbozo.Egy haszonelvezo sem rakhat ki senkit a hazbol,miga tulajdonos is azt nem mondja.En voltam ilyen cipobe,nalunka Parom a tulajdonos,es minket akart kipaterolni a haszonelvezo Apuka,ment o rendorhoz,ugyvedhez,de mindegyik elkuldte,gyerekkel meg keptelenseg is barkit kitenni!!!szerintem jol teszia csaj,a sajat erdekeit nezia gyerekenek,es on maganak!!!Mas is ezt tenni,nem kell ilyen kepmutatonak lenni senkinek
2012. aug. 3. 08:22
Megcsinálta azt hogy amikor a tesójánál volt a gyerekkel, odarendelte haveromat, és kint aludtak meg szexeltek a kertben, miközben az 5 éves gyereke bent aludt a házban...
2012. aug. 3. 08:20
Másoknak meg olyanokat hazudik, hogy gyerektartást kap. Amikor még bírósági tárgyalás sem volt... Ezen kívül, az én haverommal az élettársal való szakítás után kb 3 nappal jött össze, és "halálosan szerelmes" belé, de a mai napig vicceket dobál fel a volt társa oldalára. Haverom nem alhat nála, mert le akarja cserélni az ágyat...
3. virus2008 (válaszként erre: 1. - F28ef45e80)
2012. aug. 3. 08:15

Hát igen ilyenek a nők, én is ezt mondom világra pottyant pár kölköt, és visszaél vele.


Eltartatja a valagát, kihasználja a pasit.Aztán csodálkoznak ha lelépnek mellőle.

Amúgy a pasi se 100-as...

2012. aug. 3. 08:12

Ilyenek a nők!Mondom én,mint nő.:D

De a véleményem sajnos elég szar a saját nememről.

2012. aug. 3. 08:08
Az egyik barátomnak új barátnője lett. Ennek a nőnek van egy gyereke az előző, élettársi kapcsolatából. Nem voltak bejegyzett élettársak. A volt élettársnak a házában lakik a nő a gyerekkel. Élettársa elhagyta, de megengedte hogy egy ideig ott lakjanak még. Ez a nő munkanélküli egy éve, és a testvére felajánlotta hogy költözzön hozzá a gyerekkel. Most kitalálta hogy bosszúból a házban marad, és rá akarja venni a volt élettársat arra hogy irassa a gyerek nevére a házat. Nem érti hogy attól még a tulajdonos és a haszonélvező a volt élettárs marad, így bármikor kirakhatja őket. Nem értem, miért nem fogadta el a testvére felajánlását. Megkérdeztem hogy munkanélküli létére, mégis miből akarja fizetni a ház költségeit, meg a mindennapi megélhetést, és a gyerek dolgait? Azt mondta az anyja ad neki pénzt, meg a volt élettársát is lehúzza. Nekem pofám nem volna más házában élni, és elvárni hogy még ő adjon pénzt a saját háza költségeire, ahol nem is ő él. Még gyerekelhelyezés sem volt. Nem hinném hogy munkanélküli létére nála maradhatna a gyerek. Volt élettárs albérletben lakik az új társával. Szerintetek?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook